Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

Tragedia. Jakieś trzy lata temu spotykałem się z dziewczyną która zaczęła się tak ubierać w pewnym momencie naszej znajomości - w rezultacie jako kulturalny, ułożony młodzieniec wstydziłem się z nią gdziekolwiek pokazać więc dalsza część znajomości opierała się na tym że siedziałem w domu a ona późnym wieczorem przyjeżdżała (z przystanku jej nie odbierałem bo siupa). Po jakimś czasie dałem sobie spokój bo jej intelekt był takiej samej jakości jak jej gust co do szmat. Myślę że gdybym poznał młodą, kulturalną i ułożoną dziewczynę po czym zacząłbym się tak ubierać, też musiałbym kursować nocnymi autobusami a o spotkaniach na mieście zapomnieć.

Tak samo jak nie rozumiem fenomenu noszenia kapelusików i innych takich, wczoraj na imprezie przyczaiłem coś takiego. Założyłem, pstryknąłem sobie fotkę i stwierdziłem że chyba to do mnie nie pasuje.

Odnośnik do komentarza

Ja mam zdanie ze z nurtami mody ida tylko osoby nie majace za grosz swojego wlasnego stylu. Jakis projektancik wymysli sobie i wylansuje nowa mode w stylu jaki widzimy na zalaczonym w poscie Toriego zdjeciu i juz chmara palantow podlapuje to. Oni nie wygladaja jak geje, oni wygladaja jak zwykle cioty, ale w rekawie maja argument ze "to jest teraz modne". I smutne zarazem ;(

Odnośnik do komentarza
Ja mam zdanie ze z nurtami mody ida tylko osoby nie majace za grosz swojego wlasnego stylu. Jakis projektancik wymysli sobie i wylansuje nowa mode w stylu jaki widzimy na zalaczonym w poscie Toriego zdjeciu i juz chmara palantow podlapuje to. Oni nie wygladaja jak geje, oni wygladaja jak zwykle cioty, ale w rekawie maja argument ze "to jest teraz modne". I smutne zarazem ;(

Ale Ty chyba nie odróżniasz mody od jakiś wieśniackich trendów. Myślisz ,że jacyś światowej sławy projektanci tworzą takie kasztany ? Ja się na tych tematach za bardzo nie znam , ale wystarczy w empiku wziąć do ręki GQ i zobaczyć co faktycznie jest "fashion". Myślisz ,że jakiś Valentino zaprojektował w tym sezonie arafatki i dlatego wszyscy w tym chodzą ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...