Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

...gut, bedzie z kogo poszydzic na ulicy ;>

 

 

Siara gdyby to ode mine zależało to miałbyś bramkę na ten grupowiec, bo z czego jak z czego, ale z twojego matrixowo-burdelowo-metalowego fitu była tutaj największa beka i szydera. Na takich jak ty ludzie pokazują palcem na ulicy, szczepcząc przy okazji coś w stylu :"czułeś jak (pipi)alo niemytymi włosami i potem spod pach?". Nothing personal, ale odbij.

Odnośnik do komentarza

...aha...no, ale tak dlugo, jak to od ciebie NIE zalezy, moge do woli szydzic sobie z gostkow poubieranych na maxa pedalsko, czy innych metrusi, do ktorych pewnie tez sie zaliczasz, skoro tak cie mierzi moj styl ubierania.

Nie pier.dol, ze to nic osobistego, bo akurat wyraziles swoja osobista opinie, kierujac ja bezposrednio do mnie, nie do ogolu, co rozumiem wlasnie jako osobisty wybieg.

 

Kazdemu tutaj wolno jest obsmarowywac do woli wyglad innych, tobie tez, co wlasnie zrobiles, ale kiedy napotykasz jakiekolwiek opinie przeciwne twoim, tupiesz nozka i sie bulwersujesz. Wiesz jaka jest roznica miedzy mna, a toba..? Taka, ze widzac cie na ulicy, moglbym wysmiac ci w twarz twoj wyglad i nawet nie wysmarkalbys odpowiedzi w obawie o swoja piekna, wybalsamowana twarzyczke, podczas, gdy opinie o moim wygladzie sa wlasnie WYSZEPTYWANE przez takich konformistow, jak ty, i, wyglada na to, ze gryzie cie to w dupe. Wystarczajaco osobiscie, chlopku..?

 

 

...taki byl zamiar.

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza
...aha...no, ale tak dlugo, jak to od ciebie NIE zalezy, moge do woli szydzic sobie z gostkow poubieranych na maxa pedalsko, czy innych metrusi, do ktorych pewnie tez sie zaliczasz, skoro tak cie mierzi moj styl ubierania.

Nie pier.dol, ze to nic osobistego, bo akurat wyraziles swoja osobista opinie, kierujac ja bezposrednio do mnie, nie do ogolu, co rozumiem wlasnie jako osobisty wybieg.

 

Kazdemu tutaj wolno jest obsmarowywac do woli wyglad innych, tobie tez, co wlasnie zrobiles, ale kiedy napotykasz jakiekolwiek opinie przeciwne twoim, tupiesz nozka i sie bulwersujesz. Wiesz jaka jest roznica miedzy mna, a toba..? Taka, ze widzac cie na ulicy, moglbym wysmiac ci w twarz twoj wyglad i nawet nie wysmarkalbys odpowiedzi w obawie o swoja piekna, wybalsamowana twarzyczke, podczas, gdy opinie o moim wygladzie sa wlasnie WYSZEPTYWANE przez takich konformistow, jak ty, i, wyglada na to, ze gryzie cie to w dupe. Wystarczajaco osobiscie, chlopku..?

 

 

...taki byl zamiar.

 

Po pierwsze, otrzymałeś ode mnie informację zwrotną. Oceniłem twój wygląd. Klina w tym wypadku klinem nie przepija się. Siwy, krytyka więcej daje niż komplementy. To nie piaskownica, że ja mówie wygląasz źle a Ty odpowiadasz mi, ze wygladam jak pedał :) Być może, niedługo zmienisz ten swój straszny strój. Po drugie, piszę, że to nic osobistego, bo nie obrażam twojej inteligencji tylko stroje, w których paradujesz. Prywatnie możesz być w porządku. Po trzecie, ja krytykuje innych a sam się oburzam na krytykę, bo mam dobry gust :) Po czwarte, argument siły zostaw dla kolegów z piaskownicy. Cywilizowani posługują się dialogiem :) Po piąte, ja nie jestem chłopkiem, bo pochodzę z dużego miasta. Kompleksy musisz leczyć gdzie indziej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Po pierwsze, otrzymałeś ode mnie informację zwrotną. Oceniłem twój wygląd. Klina w tym wypadku klinem nie przepija się.

 

Po pierwsze : informacja zwrotna nakierowana na mnie, czy mój styl ubierania, wysłana w odpowiedzi na informację, która nie dotyczyła bezpośrednio ciebie, tylko ogółu ludzi , kwalifikuje się jako wyjazd osobisty, który nie musi obrażać czyjejś inteligencji, wystarczy, że obraża człowieka ( hasło z zamkniętym dostępem do grupowca również się kłania w tym przypadku, podobnie jak tekst : "Na takich jak ty ludzie pokazują palcem na ulicy, szczepcząc przy okazji coś w stylu :"czułeś jak (pipi)alo niemytymi włosami i potem spod pach?" - nie zostało powiedziane "na ciebie", ale czym ja różnię się od "takich jak ja"..? )

 

To nie piaskownica, że ja mówie wygląasz źle a Ty odpowiadasz mi, ze wygladam jak pedał :)

 

...nie odpowiadam, że wyglądasz jak pedał, używam trybu przypuszczającego, podczas, gdy ty twierdzisz, biorąc swoje zdanie za pewne.

 

Prywatnie możesz być w porządku.

 

...tylko względem odpowiednich ludzi.

 

Po trzecie, ja krytykuje innych a sam się oburzam na krytykę, bo mam dobry gust .

[...]pochodzę z dużego miasta.

 

...no tak "stolyca" wie najlepiej...

 

 

Po czwarte, argument siły zostaw dla kolegów z piaskownicy. Cywilizowani posługują się dialogiem

 

...to jest wciąż dialog, nikt jeszcze po mordzie nie dostał i pewnie nie dostanie... <_<

Odnośnik do komentarza
Po pierwsze : informacja zwrotna nakierowana na mnie, czy mój styl ubierania, wysłana w odpowiedzi na informację, która nie dotyczyła bezpośrednio ciebie, tylko ogółu ludzi , kwalifikuje się jako wyjazd osobisty, który nie musi obrażać czyjejś inteligencji, wystarczy, że obraża człowieka ( hasło z zamkniętym dostępem do grupowca również się kłania w tym przypadku, podobnie jak tekst : "Na takich jak ty ludzie pokazują palcem na ulicy, szczepcząc przy okazji coś w stylu :"czułeś jak (pipi)alo niemytymi włosami i potem spod pach?" - nie zostało powiedziane "na ciebie", ale czym ja różnię się od "takich jak ja"..? )

 

Informację zwrotną uzyskałeś teraz a mógłbym Ci ją wysłać w zasadzie w każdym momencie, bo "swędziało mnie" od dawna. Skrytykowałem twój styl. Możesz to przyjąć do wiadomości albo możesz się z tym kłócić i przekonywać wszystkich tutaj, że matrixowo-burdelowo-metalowy outfit jest ok.

 

Co do reszty to nie chce mi się odpisywać. Jeśli chcesz ciągnąć wątek do zapraszam do pieprzenia. My metroseksualne pedały chcemy się skupić na kolekcji Matthew Williamsona dla H&M.

Odnośnik do komentarza
imo siara nie wygladal tragicznie, wrecz przeciwnie, ma swoj styl chlopak i to sie ceni, prawde mowiac wole to niz kolesi w takich samych sweterkach w paski i przetartych jeansach.

Styl jak miliony ludzi. Jedni biegają w sweterkach w paski, inni w kosmobutach i koszulkach z zespołami.

Teraz siara powie, że nie chodzi w takich koszulkach. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

odje.bać sie od sweterków w paski.... mam 2 takie i je lubie xD

 

a ty lukasz troche jesteś zbyt pewny siebie w tym flame, bo obraziłeś siare a teraz odwracasz kota ogonem kiedy ci sytuacja po prostu nie pasuje. "Po trzecie, ja krytykuje innych a sam się oburzam na krytykę, bo mam dobry gust" - nie ty to oceniasz.

Odnośnik do komentarza
imo siara nie wygladal tragicznie, wrecz przeciwnie, ma swoj styl chlopak i to sie ceni, prawde mowiac wole to niz kolesi w takich samych sweterkach w paski i przetartych jeansach.

Styl jak miliony ludzi. Jedni biegają w sweterkach w paski, inni w kosmobutach i koszulkach z zespołami.

Teraz siara powie, że nie chodzi w takich koszulkach. :rolleyes:

 

 

 

...no chodze wlasnie ;>

 

...w sumie co mi szkodzi wrzucic mojego fita, cykne fotki po robocie i wkleje jutro, bo mi sie w domu abonament na neta skonczyl...stay tuned, bloody haters ;)

 

[banny : klamelem ;> ]

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza
Kozak. 14 maja. Będe tam wśród reszty tłumu ;)

 

edit: Tak patrzę na inne to nie wiem czy nie zbyt śmiałe jak na nasze ulice :)

 

wybralem te 'najspokojniejsze' ;)

 

ogolem ostatni stroj najbardziej mi podchodzi - na lato za,je,bi,sty. Do tego jakiś stary mercedes albo inny stylowy kabriolet i jestem Panem świata.

 

Jak myslisz Łukasz z cenami? tyle samo co CDG ?

 

matthew-williamson-hm-product-shots-15.jpg

 

prawe

 

 

matthew-williamson-hm-product-shots-6.jpg

 

DOPE AS FUCK!

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...