Skocz do zawartości

Rozmowy ogólne o modzie


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • 3 lata później...

Mam taki zwyczaj, że nie reklamuję odzieży, więc kupuję tylko takie rzeczy, na których ledwo widać logo marki. No i lubię białe i czarne koszulki, w innych kolorach już nie chodzę, wszystkie są z małym, bądź ledwo widocznym logo na piersi, czy nawet z boku, wyjątkiem są koszulki, które mają naprawdę fajne, pomysłowe logo, ale to rzadkość. A i nie kupuję też koszulek z małym logo centralnie na środku klatki piersiowej, wygląda to co najmniej dziwnie. Dlaczego białe i czarne koszulki? Bo w białej się wygląda legancko, do wielu okazji można założyć, zamiast koszuli, a w czarnych się dobrze czuję, dobrze leżą.

 

Wkurza mnie jak można tak zepsuć odzież z logo na całej bluzie, czy to z przodu, czy na plecach, albo jakimś kwadratem z logo naszytym na ramieniu. Lubię oryginalne rzeczy, bo zwykle są z lepszej jakości materiałów, więc wytrzymują dłużej, ale nie będę reklamował czyjeś odzieży, za co nikt mi nie płaci. Poza tym cenię prostotę i nie lubię się chwalić oryginalnymi rzeczami, logiem na całą klatę, dziwie się, że ludzie takie rzeczy kupują.

 

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Po co kupować z logiem i się niby lansować lub kupować z logiem i go ukrywać albo szukając karło loga, żeby go ukryć jak można po lucku kupić zwykły tiszort z fajną grafiką lub kupić no name i zrobić z własną, którą się chce lub podoba? Można też kupić dobrej jakości koszulkę i zrobić na niej grafikę, którą się chce. Nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma albo szukać atencji innych swoimi przyziemnymi problemami. Stać Cię na markowy ciuch? To kup dobrej jakości koszulkę i zrób na niej co chcesz bez pierdolenia, że 99% koszulki zajmuje napis Balenciaga czy inne DojczeBanana. Damn...

Odnośnik do komentarza

A ja mam wyjebane, yolo itp. lubie ciuchy Off-White i ostatnio uzupełniłem kolekcje o tshirt z Mona Lisą likwidując kryptowaluty. :cool:

 

https://www.showroom.pl/p-podkoszulek-c444484b-a012-44b6-954a-02686c03ae68?gclid=CjwKCAiAlp2fBhBPEiwA2Q10DwkEXS74WCKNi9nCmWTcGrsNmV302rndm80grtySUWkKhMq5055y6BoC-ZAQAvD_BwE

 

No polecam mocniutko i jebać biedę. :lapka:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Jaki temat odkopany:o

 

To zapytam. Jak wam się podoba moda, którą uskutecznia już chyba 90% dzieciaków a która wygląda jakby wszystkie ciuchy były za duże, buty białe ale ujebane w jak najgorszym stylu, wszystko szerokie, obrzydliwe wyglądające jak z lupma z lat 80-90. Wszystkie dzieciaki tak chodzą- myślę, że wiecie o co mi biega.

 

Ktoś tutaj tak się ubiera?

  • Plusik 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lipert napisał:

Moja żona uczy w liceum. 2 dziewczyny z klasy której jest wychowawca są w trakcie zmiany płci. Połowa jest z różnymi orzeczeniami. Reszta wygląda tak jak opisałeś. Fakt, szkoła z profilami muzyczno plastycznymi, więc im wolno. Artyści...

No ale wiadomo: "ok boomer" 

Przez chwilę pomyślałem, że żony pracują w tej samej szkole, ale moja ma już chyba z 7 Julek, które stają się Przemkami. I z orzeczeniami dużo więcej, też plastyczna szkoła :lapka:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Jakim napisał:

Jaki temat odkopany:o

 

To zapytam. Jak wam się podoba moda, którą uskutecznia już chyba 90% dzieciaków a która wygląda jakby wszystkie ciuchy były za duże, buty białe ale ujebane w jak najgorszym stylu, wszystko szerokie, obrzydliwe wyglądające jak z lupma z lat 80-90. Wszystkie dzieciaki tak chodzą- myślę, że wiecie o co mi biega.

 

Ktoś tutaj tak się ubiera?

 

U mnie to samo. Niektóre dziewczyny wyglądają jak w szmatach z Rosji lat 90. Albo jakby po ojcu brały ciuchy. Szczerze to w latach 90 wstydziłbym się tak ubierać, no chyba, że z pomocy dla powodzian. 

Odnośnik do komentarza

Też nie wiem co ludzie mają z tymi za dużymi rozmiarami odzieży, w której wyglądają jak we worku, nawet garnitury noszą za duże, niezła patolka. Spotkałem się też w Irlandii (to chyba tu modne), że kobieta miała o 2 nr za duże szpilki, pewnie wzięła, bo się jej podobały, a nie było jej rozmiaru, wuj że plaster na pięcie i źle się chodzi, ważne że ładne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...