Skocz do zawartości

Ubrania inspirowane grami


szeni

Rekomendowane odpowiedzi

Mozemy podzielic je chyba na 2 kategorie - zazwyczaj sa to tanie gadzety masowo sprzedawane w sklepach i kioskach obok platkow sniadaniowych czy blokow rysunkowych z ulubiencami najmlodszych (koszulki z Mario itp.). Ale zdarzaja sie tez specjaly, efekty wspolpracy developerow (wydawcow) z brandami.

 

Np. takie oto buciki Nike:

nike-air-force-1-playstation-thumb.jpg

 

Inne trzewiki mialy motywy inspirowane Xboxem.

 

Swego czasu dzialala w Polsce firma Syntax, ktora sprzedawala ciekawe koszulki "growe", niestety szybko skonczyl im sie naklad i teraz wszyscy czekaja na nowe kolekcje. Pieczarka z tego co pamietam ma jeden tee od nich.

 

A wy? Macie cos takiego? Nosicie?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 lata później...

Ja mam koszulke , którą wygrałem na Extreme Party 6 z gry Resistance 2. Wkurza mnie tylko , że patrząc na nią nie wiadomo ''o cio chodzi jakby'' Postronne osoby jak im się nie powie to na 99 procent nie będą wiedziały , że to z gry Coś wam powiem że padniecie. W 2005 roku na Playstation experience w Wawie rozdawali oryginalne kurtki skórzane z Resident Evil 4. Mieli tylko 4 sztuki i z tego co pamiętam rzucali nimi w publikę. Kolo co stał obok mnie złapał...lucky bestard . Ostatnio w Gdyni widziałem typka z którym nawet zamieniłem słówko , miał taką samą kurteczkę. Mimo , że na dworzu było około 5 stopni celciusza to kurtka była naprawdę ciepła i niezwykle elegancka. Zbieram pieniądze i może kupie sobie na e-bayu na wiosnę :))) http://konsolowisko.pl/files/201012/leon_07F2E0064E753B17339F98ADA0F000F3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dobrze w sumie, że coś się stało z forum i wszystkie tematy oznaczyły się jako nieprzeczytane i przypomniałem sobie o tym właśnie i... OMG, od października okazało się, że już nie ma tych restrykcji odnośnie wysyłki...

Tylko cena przy obecnym kursie dolara jest zaporowa... :unsure:

 

Edit. Haha, nie wiem czy to jakiś błąd w ich systemie czy co ale gdy chciałem "kupić" tzn sprawdzić ile będą chcieć za przesyłkę bo nigdzie ogólnych cen nie było to naliczyli mi (przy najtańszej opcji) + 64 $ za przesyłkę, nie mówiąc już o cłach itp. Nieźle. Nie mówię, że spodziewałem się 7 zł i w dwa dni wysyłka ale jest to trochę przesada ^^.

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...