Skocz do zawartości

Mody, których nie zrozumiecie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Są mody, trendy, ubrania, akcesoria, których nie akceptujecie/nie rozumiecie jak mogą się komuś podoba lub które po prostu Wam się nie podobają?

 

Zaczne od bardzo popularnych balerin ;/ :

bb.jpg

Nie widziałem jeszcze łądnie wyglądającej dziewczyny w czymś takim...

 

Leginsy

39a7425d10cde6a8.jpg

Edytowane przez Hubi.
Odnośnik do komentarza

Buty halowe oraz dresy używane w życiu codziennym ;/ Do tego również oczo.(pipi)ne bluzy, te z jednym wzorkiem na całej bluzie, lub też w jaskrawych kolorach. No i te złotawe czy też srebrawe paski u kobiet, za bardzo tandetne.

 

ja widziałem.

 

Ja również, chociaż to rzeczywiście rzadkość.

 

arafatki. nie moge zdzierżyc tego scierwa.

 

U dziewczyny jeszcze ujdzie, ale u chłopaka...dramat :(

Odnośnik do komentarza

Leginsy i baleriny wyglądają fajnie u zgrabnych dziewczyn. Sweterki w poziome paski jak gustowne są spoko , złej renomy narobiły im sklepy typu KDT w Warszawie. Arafatki są tragiczne. Osobiście nie jaram się całym trendem najkowo vansowym czyli tym dominującym na tym forum. Wszystkie te sneakersy etc. Może jakbym był młodszy;-)

Odnośnik do komentarza

Mnie się podobają takie "princess" - Złote baleriny, piękna figura, zwiewna sukieneczka, obowiązkowo blondynka i złoty pasek Dolce & Gabanna. Wolę to od np. skate, gdzie mają te znaczki na plecakach, spodnie rurki i za duże platfusowate buty Etniese. Ale jest to kwestia gustu. A o gustach się nie dyskutuje:)

Odnośnik do komentarza
Buty halowe oraz dresy używane w życiu codziennym ;/ Do tego również oczo.(pipi)ne bluzy, te z jednym wzorkiem na całej bluzie, lub też w jaskrawych kolorach. No i te złotawe czy też srebrawe paski u kobiet, za bardzo tandetne.

 

Jak wygląda bluza z jednym wzorkiem? I oczo(pipi)na rozumiem nie przez kolor bo potem piszesz o tym ,że występują także w jaskrawych kolorach.

 

 

@Lukasz - znam wielu starszych od Ciebie siedzących w tym.

Odnośnik do komentarza

Ja nie trawię ballerin, skejtowskich (jeśli tak je mogę nazwać) butów, mody na emo (ludzie mają chooya z emo wspólnego, ale to szczegół), workowate bluzy i spodnie. Ale najbardziej chyba nienawidzę arafatek. Nagle zalały Polskę i 3/4 gimbusów w tym popier.dala.

 

I taka mniej znana u nas moda, którą zobaczyłem w Finlandii... skarpetki naciągnięte na spodnie. Normalnie padaka.

Odnośnik do komentarza
I taka mniej znana u nas moda, którą zobaczyłem w Finlandii... skarpetki naciągnięte na spodnie. Normalnie padaka.

 

W Finlandii jest zimno, a naciągnięta skarpetka chroni nogę przed dostaniem się tam mroźnych powiewów północnego wiatru.

 

Najgorsza moda - plażowe spodenki i klapki w środku miasta.

Odnośnik do komentarza

z4761032X.jpg

Spodnie "rurki" ogólnie są ok, ale... niektórzy kolesie je noszą! Mozliwe że jacys metro, albo geje :)

 

Ponadto nie lubie jak laski maja duze czerwone korale. Przewaznie metaluwy. Ponadto te arafaty, czy plecaki kostki. Bleee...

 

No i takie bezguście jak glany i dresy:|

 

Albo jak grube baby noszą stringi :|

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie lubie lanserki, nie rozumiem jak mozna dobrowolnie ubierac sie jak bezguscie spod parzęczewa (z calym szacunkiem dla mieszkancow).

Nie podobaja mi sie arafatki, okulary noszone na glowie (nie na nosie) jako dodatek (kij ze sa chmury jak sie kupilo to trzeba nosic), paski z "głowicami" nakladane na koszulke, sandaly + skarpety tego fenomenu chyba nigdy nie zrozumiem.

 

A tak swoja droga co sadzicie o LRG Skeleton ? siara chodzic w tym po miescie ?

Odnośnik do komentarza

Nie trawie Emo nie trawie Pure Dresiarstwa bo do dresow ogolnie nic nie mam ... sam 2 jeden z Shady Wear drugi z Ecko i nie sadze ze jak go zakladam to wygladam jak dres ... ;p nie trawie gosci w opietych spodniach i nie trawie Balerinek i Leginsow pomimo tego ze od mieszkania pare lat w UK sie do tego juz przyzwyczailem bo 90 % krokodyli tak po-pie-rda-la

Odnośnik do komentarza
CYTAT(Konar$ky @ 3 09 2008, 23:02) *

Buty halowe oraz dresy używane w życiu codziennym ;/ Do tego również oczo.(pipi)ne bluzy, te z jednym wzorkiem na całej bluzie, lub też w jaskrawych kolorach. No i te złotawe czy też srebrawe paski u kobiet, za bardzo tandetne.

 

 

Jak wygląda bluza z jednym wzorkiem? I oczo(pipi)na rozumiem nie przez kolor bo potem piszesz o tym ,że występują także w jaskrawych kolorach.

 

Co do jednego wzoru, to mam na myśli coś w ten desen:

 

53958-1.jpg

 

Czyli dokładnie jeden prosty wzór, powielony na całą powierzchnię bluzy.

Odnośnik do komentarza
CYTAT(Konar$ky @ 3 09 2008, 23:02) *

Buty halowe oraz dresy używane w życiu codziennym ;/ Do tego również oczo.(pipi)ne bluzy, te z jednym wzorkiem na całej bluzie, lub też w jaskrawych kolorach. No i te złotawe czy też srebrawe paski u kobiet, za bardzo tandetne.

 

 

Jak wygląda bluza z jednym wzorkiem? I oczo(pipi)na rozumiem nie przez kolor bo potem piszesz o tym ,że występują także w jaskrawych kolorach.

 

Co do jednego wzoru, to mam na myśli coś w ten desen:

 

53958-1.jpg

 

Czyli dokładnie jeden prosty wzór, powielony na całą powierzchnię bluzy.

 

Takie coś to All-print ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...