Skocz do zawartości

Ciekawe filmiki


QBH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 657
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z głupoty wzieliśmy udział w silesia wrak race. Nękały nas problemy techniczne, w sobote popękały przewody hamulcowe i musieliśmy startować na hamulcach tylko z przodu. Ale udało sie. Przejechaliśmy na maxa co sie dało z fiesty wyciągnąć. Świetna zabawa. Polecam jak ktoś ma odrobinę chęci.

https://m.youtube.com/watch?v=rQSvn0r7azE&feature=share

 

Na kolejną edycje zbudujemy lepszą fure.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Takim ludziom powinni odbierać prawa jazdy od ręki.

 

Ostatnio coś czytałem, że babka jechała land roverem i nie zauważyła jak potrąciła drugą babkę na pasach, ta wpadła pod samochód i była ciągnięta z 50 metrów pod samochodem, dopiero ktoś z zewnątrz zatrzymał samochód. Baba za kierownicą w ogóle nie poczuła, że ma człowieka pod kołami, wysiadła i mówi, że nie zauważyła. Przecież bym ją zaje,bał na miejscu. Oczywiście w Polsce to było. Ciśnienie mi skacze jak widze takie sytuacje. Prawo jazdy powinno być od ręki zabierane bez odwołania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nowe Polskie Drogi i na samym początku i końcu dwa wypadki, do których nie doszłoby gdyby te auta miały podstawową elektronikę.

 

 

 

 

Miałem kiedyś szkolenie na płycie poślizgowej i byłem miło zaskoczony, jak wiele daje ABS w moim Punto. W praktyce jeszcze nie skorzystałem, ale dobrze, że jest.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

co te Peugeoty to ja nie wiem...

 

 

pytanie:

 

jak samochód A jedzie prosto na skrzyżowaniu, B skręca w lewo, dochodzi do wymuszenia i kolizji. Czy jeśli A jechał ponad 50km/h to "nie ponosi odpowiedzialności"? W sensie jakby ktos jechał 70-80km/h i ten skręcający by nie zauważył, to i tak wina skręcającego B?

Albo jeśli na pomarańczowym A by się "wyebał" z dużą prędkością "bo zdażę"?

Odnośnik do komentarza

Wypadków byłoby mniej jakby kierowcy nie byli idiotami, potrafili trochę przewidywać sytuacje na drodze, nie patrzeć tylko na znaki/światła tylko brać pod uwagę, że w drugim samochodzie siedzi człowiek, który na pewno jest debilem. Ja jak oglądam te polskie drogi to się wku,rwiam bo co najmniej połowy wypadków można uniknąć, gdyby ludzie mieli trochę oleju w głowie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...