Skocz do zawartości

Poznań


Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, milan napisał:

Koniecznie Geopoz, Budynek Gddkia na Siemiradzkiego, warto też sprobować dodzwonić się do miejskiego inżyniera ruchu.

A poźniej  uciekać.

Takie atrakcje mam na co dzień u siebie.

29 minut temu, _Be_ napisał:

jest wege i je rybe? xDDD

Jest wege po swojemu. W sumie, tylko mięsa nie je.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

nie wiem o co kaman z polecaniem pachy, sq, slodowni. to kluby dla bananowej mlodziezy.

 

w Tamie w ten weekend eventy na wysokim poziomie oscylujace wokol techno/house, w LABie masz albo industrialne techno albo ci.piarnium z festiwalowym wajbem.

 

Ja jestem zzyty z Labem, ale na Twoim miejscu wybralbym na pierwszy raz Tame, szczegolnie event z Tin Manem jesli akurat ten dzien + noc Ci przypadnie na bycie w Poznaniu.

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, krupek napisał:

Jest wege po swojemu. W sumie, tylko mięsa nie je.

Ale ryba to jest mięso xD 

 

Nie można być wege po swojemu w sensie, można ale jak to debilnie brzmi jestem wegetarianinem a jem ryby tylko, hej pssst jest na to też nazwa Pescetarianism (wiem, że to brzmi debilnie, ale tak to sie nazywa). 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, milan napisał:

jak sie czegoś nie je to sie tez nazywa "nie lubie tego" i  jest normalne

To po co siebie "nazywac jakos".

 

Blaber ma racje, albo kto sie mianuje wege i je jak wege albo niech sobie daruje te durne klasyfikacje. Mialem takie dwa przypadki na weselu przy stoliku. Panny byly wege bo "krowi boli" ale jakiegos lososia czy innego dorsza to wpier.dalaly az milo. Nie chcialem juz rozpoczynac dyskusji ze "co to za wegetarianin co wpier.dala schabowe", po prostu durno to brzmi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.01.2018 o 09:17, krupek napisał:

Na początku lutego wybieram się na weekend do Poznania, trafił mi się darmowy nocleg w hotelu, więc chciałbym skorzystać. 

Szukam polecenia, rekomendacji, czy też pomysłów. Interesuje mnie głównie:

 

- co warto zobaczyć, jakaś galeria, wystawia, muzeum, punkt widokowy, miejsce na spacer lub inne podobne atrakcje.

- restauracje, bary, coś ciekawszego, co warto sprawdzić

- klub, imprezowania z muzyką elektroniczną, house, techno.

bardzo chu.jo.wa pora na zwuedzanie miasta, w lutym niestety ani cytadela ani malta nie robia specjalnie wrazenia. 

Większość atrakcji jest wokol rynku, na nim polecam Ci szczegolnie muzeum powstania wielkopolskiego jeżeli lubisz historie. Cytadela tez ma fajne muzeum 2 wojny światowej z calkiem spoko kolekcja sprzętu wojskowego. Plusem jest tez bardzo tani bilet.

 

Co do knajp to polecam legendarny kraszkebab, wymienione tu yetztu, warung sumatre <3 oraz mega zapiekse z roti z leczo, najlepsza rzecz jak sie jest na(pipi).anym.

aha a z a z pizzeri nizla jest pizza la pezii czy jakos tak

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krupek napisał:

Na szczęście, kebabów nie jadam, bo nie lubię, także taka opcja odpada, ale tyle już propozycji dostałem, że bez problemu coś wybiorę :D

na Wildzie masz super pizze (najlepsza jaką jadłem poza Sardynią) Suszone Pomidory

Tylko tam to już należy pamiętać ze to teren Warty Poznań a nie Lecha

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...