Skocz do zawartości

Poznań


Rekomendowane odpowiedzi

Z fastów i innych śmieciówek to jeszcze rotti. 

Dobre burgery mają na piątkowie- pastwisko. 

Dobra pizza jest też w Tivoli- robione na prawdziwym ogniu, a nie elektrycznym grzejniku. Parma Rukola też spoko. 

Stary oprócz muzeum i koziołków nie ma nic. To jest dobre miejsce na sezon w ogródku z piwkiem. W lutym atrakcje zerowe. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.01.2018 o 10:30, Grzegorzo napisał:

Tylko tam to już należy pamiętać ze to teren Warty Poznań a nie Lecha

 

Nie wiem co ktoś miałby z własnej woli robić na Wildzie :usmiech: 

A tak na serio, to chodziłem już tam i bez kitu, nigdy jeszcze nikt nie podbił i się spytał za kim jestem xD. Nie ma w Poznaniu też chyba jakichś zamieszek między wszystkimi pięcioma kibicami Warty Poznań a resztą kibiców Lecha. Poznań = Lech Poznań, a i tak nie jest ta wiedza do niczego specjalnie potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem nie jadłem w Poznaniu ale w Sopockim śniadania są przepyszne (od razu uprzedzam nigdy za nie sam nie płaciłem), z mega wyborem i jakością składników. No ale jak 80% klientów to Skandynawowie + śmietanka biznesowa to raczej lypa nie przejdzie.

 

Z ciekawości co osoba mówił o śniadaniach z Sheratona?

Odnośnik do komentarza

A propos ramenu, to Yetztu jak najbardziej dobra opcja, jesli chcesz zjesc zeuropeizowany ramen. Jak mielibyscie ochote na robiony przez Japonczyka, bardziej tradycyjny (i wg mnie lepszy) to zaraz obok Yetztu jest nowo otwarta Mikoya, gdzie oprocz ramenu mozesz tez zjesc np japonskie curry. Same pysznosci. Jest tez wersje vege ramenu.

 

Aaa no i w Yetztu jakis czas temu zyebali makaron i robia teraz taki jak do rosolu ;/ pytalem ostatnio laske z obslugi dlaczego tak, to powiedziala, ze ludzie chcieli zeby taki byl. Przychodza na ramen a chca (pipi)a rosol xD

Edytowane przez Kinoji
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Łooo stary no nie wiem, nie byłem w kuchni ale biorąc pod uwagę kto tam się stołuje (vipki, bogole no ogłonie wymagający klient) to aż mi się nie chce wierzyć, że jest mocna lipa. Jadłem tam 4 razy śniadania za każdym razem było pysznie i świeżo ale fakt nie wsio próbowałem. Dla mnie najlepszym patentem na ich śniadaniach jest "ściana płaczu". Kielonki z wódką i szampany wystawione w ilościach hurtowych do pierwszego posiłku w dniu:ohboy:

Odnośnik do komentarza

Bardzo udany weekend w Poznaniu, pospacerowane, Cytadela najbardziej mnie się spoodobała, z żarcia odwiedziłem restauracje Dąbrowskiego 42 i mogę polecić, bar Mamma Patata też ciekawy, kawiarnia Artisan. Generalnie, jak miałem coś zaplanowane z Waszego polecenia, albo bloga Maciej Je to nie było miejsca, albo nie po drodze. A tak to wyżywienie w hotelu jednak miałem, śniadanie, club lounge. Na imprezę wybrałem Tamę w piątek i był to strzał w 10, bardzo spoko.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy później...
Gość _Be_
4 godziny temu, Shen napisał:

Jakiś hostel ktoś może polecic? Jade na koncert i jedna noc musze przekimac.

 

Ja korzystałem z Retro na rynku, w porzadku bardzo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.