Skocz do zawartości

Kurtki na zime


wielad

Rekomendowane odpowiedzi

znowu kontrowersyjne futerka się pojawiają. od kurtek z nimi bardziej beznadziejne jest chodzenie w ciuchach narciarskich/snowboardowych. to już wyższa szkoła żenady. to tak jakby na codzień chodzić w strojach kierowców formuły jeden. ale co kto woli.

 

ja mam kurtke z futerkiem, taką: toanh4_1.jpg

 

futerko jest na szczeście odpinane, jednak jak jest naprawdę zimno to je montuję, lepiej kaptur wtedy twarz osłania i nie wieje tak po szyi. w dodatku jest niesamowicie ciepła, gdyby była trochę wyższa pod szyją to możnaby zimą chodzić w samym tiszercie.

 

jesli mimo to dla kogoś ta kurtka jest nie dość ciepła to można zawsze zainwestować w north face himalayan suit:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9958-large_2592L.jpg

Odnośnik do komentarza
znowu kontrowersyjne futerka się pojawiają. od kurtek z nimi bardziej beznadziejne jest chodzenie w ciuchach narciarskich/snowboardowych. to już wyższa szkoła żenady. to tak jakby na codzień chodzić w strojach kierowców formuły jeden. ale co kto woli.

 

ja mam kurtke z futerkiem, taką: toanh4_1.jpg

 

futerko jest na szczeście odpinane, jednak jak jest naprawdę zimno to je montuję, lepiej kaptur wtedy twarz osłania i nie wieje tak po szyi. w dodatku jest niesamowicie ciepła, gdyby była trochę wyższa pod szyją to możnaby zimą chodzić w samym tiszercie.

 

Potwierdzam. Ta kurtka jest cholernie ciepła i na dodatek waży tyle ile mały niedźwiedź. Ale to uczucie kiedy stoisz na przystanku, wokół zmarznięci ludzie, a ty masz ciepło jak w domu przy kominku jest piękne. Bardzo dobra inwestycja, choć nietania.

Odnośnik do komentarza

pisze od razu co to za firmy, a nie ;]

 

Reiko - ostatnio bylem w Diversie i nie dosc ze drogie te kurtki, to niezbyt ładne.

 

jeśli chodzi o płaszcze, to jeden w RESERVED jest dobry, taki prosty, ciepły i elegancki, cena - 339 pln

 

 

oraz póki co, mój faworyt Plaszcz z Top Secret

cholernie ciepłe, bo z grubego materiału, co na plus.

 

jak ktoś chce można jeszcze w housie obczaic , tez maja fajny, caly czarny z pagonami (na szczescie bez pasa [sic])

269 zł chyba

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...