Skocz do zawartości

Kurtki na zime


wielad

Rekomendowane odpowiedzi

Banny pokaż zdjęcie dresa w Lonsdale-u ale oryginalnym a nie z bazarku . Lonsdale jest związany ze skinami,punkami oraz modsami (tzw. harringtonki) a powodem tego są występujące w nazwie marki litery NSDA podobne do akronimu NSDAP.

 

Ale fakt troche zalatuje wiochą baseballówka lecz Lonsdale to głownie skini noszą, Koopa powinnien na ten temat coś wiedzieć.

 

in01_009-1a.jpg

często widze skinów z taką plus jakieś naszywki.

 

in01_009-2a.jpg

 

W niemczech mają Consdaple, coś przypomnia?

constable.jpg

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 168
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kazdy angielski dres Nosi Lonsdale Lacoste i Umbro to magiczna trojka jak u nas reebok adi i nike

Bo kiedyś robili ciuchy dla bokserów, fakt jest także strój dla angielskiego hoolsa ale napewno nie w polszy, ewentualnie nie oryginalny ciuch, no chyba że teraz po fali emigracji kupili sobie (tak jak mój kumpel) i się lansują.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Przymierzałem coś w tym stylu wczoraj w galerii:

 

488.jpg

niezbyt to ładnie wyglada na focie, ale jak to założyłem bardzo mi się spodobało... tylko jedna kwestia: jakie do tego buty?

 

Proszę o pomoc cały internet!

Tori gdzie takie cos widziales?? Tez szukam czegos podobnego i jakos nigdzie nie ma ;[

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Przymierzałem coś w tym stylu wczoraj w galerii:

 

488.jpg

niezbyt to ładnie wyglada na focie, ale jak to założyłem bardzo mi się spodobało... tylko jedna kwestia: jakie do tego buty?

 

Proszę o pomoc cały internet!

Tori gdzie takie cos widziales?? Tez szukam czegos podobnego i jakos nigdzie nie ma ;[

Takich kurtek pełno w springfield jest teraz,więc jak ktoś ma możliwość,to niech tam poszuka.Ja właśnie tam kupiłem taka kurtkę tydzień temu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

A co polecacie na nadchodzący sezon? Właściwie bardziej chodzi mi o ciepłą kurtkę jesienną niż o puchową kurtkę na ostrą zimę. Takową mam. A chciałbym coś ładnego i ciepłego na dżdżyste jesienne wieczory. Jakie są obecnie trendy? Może coś eleganckiego albo podchodzącego pod militaria?

Odnośnik do komentarza

Wejdź sobie po linku tego odnośnika.

 

Ja to przymierzałem w normalnym sklepie z fancy ciuchami damsko/męskimi i jak moja zobaczyła ten płaszcz na wystawie to mało nie (pipi)ła, że w tym mi będzie dobrze.

 

No niestety na 80% wygladasz w tym b. slabo, a Twoja kobieta powiedziala, ze wygladasz fajnie tylko dlatego zebys sie zadnej innej nie spodobal jak bedziesz sam chodzil po miescie. Przemysl to.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość krzychu_419

Ktos mial stycznosc w kurtkami zimowymi Diversa? W zeszlym roku widzialem fajna za 200zl i moze w tym roku bedzie podobna. Bo cos czuje ze moja niby-zimowa kurtka nie pomoze mi tej zimy. Albo w jakich sklepach szukac tak do 200zl.

Ja w tamtym roku kupiłem świetną kurtkę zimową w Hous'ie dałem coś ok 250zł, jest bardzo ciepła i taka troszkę dłuższa i co ważne fajnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.