Skocz do zawartości

Kurtki na zime


wielad

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko jakościowo ale nawet te same firmy

 

akurat ostatnio szukałem zimówki i przeglądałem ten bazar

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Te same firmy, ale czy taki Pierre Cardin wie, że gdzieś tam w Chinach ktoś skopiował jego kolekcję? Trochę wypiłem, ale wydaje mi sie, ze na tym chińskim portalu masz same chińskie podróbki.

---

Jeden z forum już tam kupił klocki Lepin zamiast Lego i brakowało mu kilka elementów plus klocki były lipnej jakości.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 Tia, tylko jakiś pier cardin to nie nonamy ściągane przez Zalando do Polski właśnie z Chin i potem sprzedawane z przebitką. Pier cardin pewnie nie wie, że ktoś kopiuje jego kolekcje, ale na pewno wie, że jego ciuchy szyją chińskie dzieci za centa dniówki.

 

z reszta jak 99% szitu w sklepach

 

Aliexpress to chiński portal, ale nie kupujesz tam tylko chińskich podróbek, tylko rzeczy, które są w większości składane/szyte w chinach, a że 80 procent rzeczy jest szyta to masz po prostu ceny bez Vatu, cła, marży sprzedawcy, marży dystrybutora, kosztów wysyłki i innych rzeczy. Wychodzi ogólnie o połowę taniej niż w Polszy za te same rzeczy. Zresztą jak nie chiński aliexpress to masz Amazon, gdzie też masz o wiele taniej. 

 

Ja nic akurat nie piłem, ale tematu nie będę ciągnął, bo zaraz przyjdzie mroku albo bluber i zwyzywają mnie od szaraczków i biedaków. Zawsze przecież można kupić drożej, bo różne sklepy liczą inaczej za daną rzecz. Sam zamówiłem ostatnio kilka ciuchów na Ali i jakościowo jest ok, czyli trochę niżej niż Wrangler, wyżej niż HiM czy inna Zara. A jak nie widać różnicy to po co przepłacać. 

Odnośnik do komentarza

Czekanie to fakt, ale jak nie musisz mieć na teraz co wiesz. Ja sam sobie między innymi kąpielówki kupiłem na lato. U nas szukałem chyba rok i nic, same januszowe wzory za 200 zeta z wątpliwego materiału. I jeszcze nie mój rozmiar, bo u nas zatrzęsienie rozmiarów dla grubasów, a xs to tylko w dziecięcym. Na Ali zamówiłem te co mi się podobały, mój rozmiar, jakościowo mega, a dałem 3 dolce xD lol. 

 

Co do januszów, na Ali się nie spotkałem, to nie allegro. Wszystko ma realne foty, mase komentarzy ludzi ze zdjęciami tego co dostali a Pan Chińczyk dostaje kasę za towar dopiero jak jestem zadowolony i wystawię mu odpowiedni komentarz

 

Polecam taki styl życia. 

Odnośnik do komentarza

Jest profil, albo grupa na fejsie, gdzie ludzie wkleją rzeczywiste foty i trochę jest beka. Dla mnie Aliexpress jest spoko do zamawiania elektroniki: jakieś pady do androida, starych konsol, pendrajwy itp.
Raz mi zwinęli paczkę celnicy, bo zamówiłem papierosy-zapalniczki, a one nie miały atestu.


edit:
https://www.facebook.com/groups/aliexpresspl/?fref=ts buu, grupa zamknięta :(

Odnośnik do komentarza

Czekanie to fakt, ale jak nie musisz mieć na teraz co wiesz. Ja sam sobie między innymi kąpielówki kupiłem na lato. U nas szukałem chyba rok i nic, same januszowe wzory za 200 zeta z wątpliwego materiału. I jeszcze nie mój rozmiar, bo u nas zatrzęsienie rozmiarów dla grubasów, a xs to tylko w dziecięcym. Na Ali zamówiłem te co mi się podobały, mój rozmiar, jakościowo mega, a dałem 3 dolce xD lol. 

 

Co do januszów, na Ali się nie spotkałem, to nie allegro. Wszystko ma realne foty, mase komentarzy ludzi ze zdjęciami tego co dostali a Pan Chińczyk dostaje kasę za towar dopiero jak jestem zadowolony i wystawię mu odpowiedni komentarz

 

Polecam taki styl życia. 

 

Zawialo cebula. Kupuje z Ali i jeszcze tym sie chwali xDD Ok. 

 

 

Ja za to kupilem kurtke z Alpha Industries za prawie 600 zl. Normalnie kosztowala ponad 950 zl no ale bylo super promo. Do tego fajna bezowa bluze za 150 zl. 

 

Tak wyglada:

 

alpha%20industries%20engine%20alpha-625x

 

sc1603mar15picskd0062.jpg

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

gekon napisz wprost , że chodzisz w podróbkach . Te tłumaczenia , że jakość ta sama itp... :)  

ja osobiście wolę kupić Wranglery w normalnym  sklepie za 300zł niż dać 150 za spodnie pochodzenia tureckiego niby Armani .

Mroku , Gdyby nie było takich dużych naszywek , to fajna kurtka ! Ja lubię minimalność

https://www.zalando.pl/alpha-industries-kurtka-przejsciowa-czarny-al522g00t-q11.html

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, chodzę w podróbach :(

 

 

nie wierzę, że istnieją spodnie za 300 zł (słownie trzysta złotych), to muszą być chyba ze złota. Gratuluję ich posiadania. Sam chciałbym je mieć. 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...