Skocz do zawartości

Kolejny model DS'a


Gość logan40

DSi - Czekasz czy olewasz ????  

107 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czekasz z niecierpliwo?ci? na premier? nowej maszynki Nintendo czy mo?e masz to g??boko w powa?aniu

    • Czekam !!!
      40
    • Olewam to
      57
    • o co chodzi jakby ????
      10


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Chce kupic sobie DSa, niedlugo ma wyjsc ten DSi i tutaj pojawia sie pytanie. Zwykly DS Lite powinien staniec po premierze DSi? W usa mozna skladac pre-ordery na premiere 5 kwietnia 2009 w cenie $169.99. Zwykly DS dalej kosztuje $129.99. Nie wiem czy warto czekac i napalac sie na jakas obnizke starych dsow.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Gdy usłyszałem pierwszy raz o DSi, to moja reakcja była podobna do waszej - po co to, przecież wygląda podobnie do Lite'a, droższe, jakieś marne dodatki do niczego niepotrzebne.

 

A jednak DSi właśnie wyszło poza Japonię, poczytałem testy, no i to coś naprawdę ma sens. Jest sporo małych ulepszeń. Np. wreszcie mamy wskaźnik baterii bardziej szczegółowy niż mocna/słaba. I inne tego typu. Ponadto, Camera i Sound wcale nie są takie proste, jak "zrób sobie zdjęcie" i "nagraj sobie dźwięk". To oczywiście pierdółki, ale przyjemne i dobre na "łowienie casuali" (zachęcanie losowych ludzi do sprzętu). Ale najważniejsze nowości to wbudowana pamięć, obsługa kart pamięci i DSiWare. Ten sklepik naprawdę wygląda obiecująco i powinien niedługo być bajerem, którego brak będzie przykry dla posiadaczy Lite'a.

 

Brakuje slota na GBA, ale czy wy naprawdę go używaliście? Graliście w pozycje z GBA mając do dyspozycji gry w pełni wykorzystujące DS-a? Wątpię. Można narzekać, że nie pograsz w Guitar Hero, ale już w tej chwili jest więcej gier eksluzywnych dla DSi, niż dla niego niedostępnych. Na razie nie ma żadnego killera (Wario Ware Snapped! nie dorasta do poziomu serii), ale raczej pewne, że takowe się pojawią. No i ściąganie gier na kartę to wygodniejsza opcja, niż żonglowanie kartridżami, nieprawdaż? Jak mówi Reggie, możemy spodziewać się też jakichś DSi-only opcji w nowej Zeldzie i choć nie będzie to pewnie nic wielkiego, to zawsze lepiej mieć, niż nie mieć.

 

Tak więc DSi to świeży oddech dla DS-a, którego konsolka potrzebowała i szczerze mówiąc - jak ktoś się szykuje do zakupu, to ja bym brał tą nową wersję. Jedyna wada to wysoka cena, ale po kilku miesiącach powinny pojawić się oferty z bardziej rozsądnymi kwotami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Nie wiem, czy wiecie, ale gry na DS-a, które działają na wszystkich wersjach, ale mają specjalne opcje dla DSi... mają blokady regionalne. Innymi słowy, jeśli kupiliście sobie DSi w Europie, to nie róbcie w ciemno preordera na nową Zeldę, bo jeśli okaże się, że ma ona jakieś specjalne wykorzystanie kamery czy coś, to może wam w ogóle się nie włączyć.

 

No ja w tym momencie sobie odpuściłem DSi, jak się o tym dowiedziałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.