Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...

Oj dobrze wygląda ta Wyspa Skazańców, jutro obejrzę :ogor: Obejrzałbym dzisiaj, ale znalazłem starszy film twórcy Jagten, Thomasa Vinterberga, mianowicie Festen i mam ochotę właśnie na taki rodzinny dramat. Mam nadzieję że się nie zawiodę.


@milan

 

Dear Zachary widziane dawno temu, dobry to mało powiedziane :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Toni Erdmann - dla zagrania w re-ekranizacji tego filmu Jack Nicholson ma wrócić z aktorskiej emerytury. To nie do końca czysta komedia (podobnie jak Szef wszystkich szefów von Triera), ale śmiechu tu co niemiara.

The Lobster - również bardziej dramat z żartami budowanymi dość powolnie w dość specyficznej konwencji. Jeśli ją kupisz, to czysta rozrywka.

Sausage Party - mówiąc o konwencji, temu filmowi trzeba dać ogromny kredyt zaufania, by dotrwać do końca, a warto, bo zakończenie to jego najlepsza część

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

szukam filmu, pewnie min. 10-letniego, dramat, pamiętam że zapamiętałem go jako  bardzo dobry film, niestety już ledwo co pamiętam.

Czarny młody gangus trafia chyba do jakiegoś ośrodka dla trudnej młodziezy, albo coś w tym stylu, tam typowa akcja,  poznaje chyba czarnoskorego  faceta który probuje do niego dotrzeć, wiadomo, standardowe sytuacje, na końcu wraca albo ucieka, i  wyjmuje z szuflady broń, siada na krześlei   po chwili zastanowienia wraca do osrodka. Aktor który grał  główną rolę był na okko wtedy 25-30 letnim gościem, wyłupiaste oczy,  wydaje mi  sie ze grywał  czasami  w mniejszych filmach.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...