Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...

Wczoraj obejrzałem dzięki rekomendacji użyszkodnika @chris85 - pozdrawiam - Summer of 84 i mam ochotę na więcej "mojego dzieciństwa". Proszę zatem podrzucać tytuły w takim klimacie czy to współczesne czy ówczesne, ale dziejące się w latach 80tych. Oczywiście nie jest wymagana ekipa 4 nerdów, ale zawsze mile widziana. No i niekoniecznie muszą być morderstwa czy ufoludki. Ważne, żeby film(y) były dobre, czyt. oglądanie bez zażenowania. Ostatnio co jakiś czas nostalgia była zaspokajana, czy to przez Glow czy ST czy San Junipero. Z góry dzięki za polecenia i rzucam w Was plusikami :thanks:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

It Follows widziałem jakiś czas temu. Film fajny i dość oryginalny, ale jakoś tak nie odczuwałem tego klimatu 80'(a może to już skleroza) natomiast It nie widziałem, ale z tego co kojarzę, to został podzielony na dwie części. Może lepiej poczekać, aż wyjdzie kontynuacja? Poza tym nie jestem wielkim fanem horrorów czy też "horrorów", chociaż czasem obejrzę coś dla odmiany, jak np. Vvitch.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MEVEK napisał:

Poproszę o podrzucenie dobrych, historycznych filmów o ... 

  Pokaż ukrytą zawartość

żydach. 

Na razie obejrzałem " Pianista" i  "Chłopiec w pasiastej pidżamie". Proszę o więcej. Jakieś znane, bądź przez Was lubiane. 

 

Oczywiście Lista Schindlera, polecam też Fałszerzy (2007), Syn Szawła może Ci się spodoba, mi nie podszedł. Poza tym Lektor. Z polskich W ciemności

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Luqat napisał:

Wczoraj obejrzałem dzięki rekomendacji użyszkodnika @chris85 - pozdrawiam - Summer of 84 i mam ochotę na więcej "mojego dzieciństwa". Proszę zatem podrzucać tytuły w takim klimacie czy to współczesne czy ówczesne, ale dziejące się w latach 80tych. Oczywiście nie jest wymagana ekipa 4 nerdów, ale zawsze mile widziana. No i niekoniecznie muszą być morderstwa czy ufoludki. Ważne, żeby film(y) były dobre, czyt. oglądanie bez zażenowania. Ostatnio co jakiś czas nostalgia była zaspokajana, czy to przez Glow czy ST czy San Junipero. Z góry dzięki za polecenia i rzucam w Was plusikami :thanks:

"Super 8"

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.11.2018 o 19:06, selene napisał:

Poproszę o rekomendację filmu z 3-4 ostatnich lat, który jest tak dobry, że uderza widza w brzuch z taką siłą, iż z migawek i dialogów nie da się wyleczyć przez bardzo długi czas.

 

Bez murzynów i nie wojenny.

Blade Runner 2049. Obowiązkowo na dużym tv i słuchawkach albo kinie domowym. Moim zdaniem, bez tego dużo się traci. 

Oprócz tego polecam Ci Oczy Matki,  O dziewczynie, która wracała nocą do domu, Sicario chyba się jeszcze łapie. Genialne Wind River, potem Trzy Billboardy, polski Cicha Noc, Happy Death Day i Final Girl których nigdy bym nie obejrzał gdyby nie @milana filmy są za(pipi)iste. Dalej Brimestone, February i Hell or High Water. 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.11.2018 o 20:06, selene napisał:

Poproszę o rekomendację filmu z 3-4 ostatnich lat, który jest tak dobry, że uderza widza w brzuch z taką siłą, iż z migawek i dialogów nie da się wyleczyć przez bardzo długi czas.

 

Bez murzynów i nie wojenny.

Ja taki cios dostałem jak obejrzałem włoski film "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Polecam, bo takich produkcji nie ma dużo, a na dodatek jest bardzo oryginalna. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, milan napisał:

Ja nie wiem,  selene chciała cos co wgniata brzuch,  a dałeś najwyżej super filmy.

Sam bym chciał takiego filmu.

Mnie one wgniotly w brzuch 

 

wiadoma scena w manchester by the sea :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.