Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

No ale kończy mu się kontrakt więc chociaż trochę pieniązka przyniesie. Z tego czytałem ostatnio to Romek nawet nie ma nic do gadania, tylko ta jego prawa ręką, ta ruska z ekipą szukają piłkarzy a Conte nawet nie ma grama wpływu na to kogo sciągną xD

Odnośnik do komentarza

Luciano Vietto, napastnik który w barwach Atletico Madryt nie strzelił gola w całym minionym roku kalendarzowym (ostatni grudzień 2016) udaję się do Valencii gdzie w swoim pierwszym meczu w pierwszym składzie strzela hat-tricka, w tym taką bramkę:

 

 

Edytowane przez Playstation
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gdyby  parę lat temu ktoś zrobił ankietę kto się lepiej wkomponuje w zespół: Turan czy Kanabis, to raczej nikt nie miałby wątpliwości. Szkoda mi Turka, bo to bardzo dobry zawodnik. W Atletico wyglądał jak pomocnik kompletny, świetny technik, który nie unika zapierdalania po całym boisku jak mały robocik.  Przechodził do Barcy w idealnym wieku, żeby jeszcze coś z siebie wykrzesać, a było jak było. Inna sprawa, że nadal nie umiem ogarnąć swoim małym rozumkiem jak Arda nawet bez formy przegrywa w oczach Valverde z Gomesem.

Odnośnik do komentarza

Saga transferowa Sancheza trwa w najlepsze, z "The Telegraphem" który podaje że United wysuwa się na prowadzenie. W grę wchodzi 30 mln Ł lub... wymiana Sanchez-Mikhitaryan. Jeśli to nie wyjdzie to Arsenal skupi się na sprowadzeniu Brazylijczyka Malcolma. 

 

26730593_1516434841808422_11331822386787

 

 

Tadam.

 

Ktoś mi tutaj zarzucił wcześniej że pierdoły wrzucam. Spokojnie, mam dobre źródła : *

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

Malcom ponoć dogadany ale najlepsze jest koncówka sagi z Alexisem, który niby ma lecieć do United a Arsenal dostaje kase i Mikiego. Aubameyang za 65 baniek jest szykowana oferta dla BVB - oczywiście znając zarząd Gunnersów to chyba się skończy na tym, że reszte sezonu będą szorować brzuchem z Iwobim i Welbeckiem więc gdzieś tam za Burnley się uplasują. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...