Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, krzyhu923 napisał:

Niekoniecznie. Metro podało info, że Sarri dzwonił do Alissona już po żłożeniu tej oferty i prosił go o wstrzymanie się z decyzją do czasu wystosowania oferty przez Chelsea.

To chyba coś nie pykło, bo Di Marzio podaje, że Alisson trafi do Liverpoolu. A on ma zawsze dość dobre info. Zresztą Brazylijczyk był widziany dzisiaj na lotnisku Ciampino, gdzie zamienił kilka słów z dziennikarzami. Podziękował i pożegnał się z kibicami Romy.

 

 

Alisson.jpg

Edytowane przez Butt
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.07.2018 o 19:17, kanabis napisał:

Tylko wczoraj zarobiono na koszulkach Ronaldo 50mln.

Dobra doczytałem jeszcze o tym farmazonie xd informacje podało yahoo italia, że niby 500 tysiecy koszulek poszło jednego dnia, ponoć sprzedaż top klubów rocznie wynosi 1,5-2mln koszulek więc te pól miliona to srogi absurd, do tego klub z koszulki dostaje kilka euro więc to jest kompletnie nie możliwe żeby "zarobić" 50 mln :lapka:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Be_ napisał:

Dobra doczytałem jeszcze o tym farmazonie xd informacje podało yahoo italia, że niby 500 tysiecy koszulek poszło jednego dnia, ponoć sprzedaż top klubów rocznie wynosi 1,5-2mln koszulek więc te pól miliona to srogi absurd, do tego klub z koszulki dostaje kilka euro więc to jest kompletnie nie możliwe żeby "zarobić" 50 mln :lapka:

Uslyszalem o tym w wiadomosciach sportowych w tv. Nie weryfikowalem bo wydawalo mi sie to wiarygodnym zrodlem, poza tym mowili ze producent i klub tyle zarobili nie sam klub. Bo ja wiem czy taki absurd, hype srogi a i na logike najwiecej koszulek sprzedaje sie zaraz po transferze a potem wiadomo ze ta liczba sie normuje i jest duuuuzo mniejsza. A transfer ronaldo to nie jest transfer jak kazdy inny badzmy tez obiektywni. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, kanabis napisał:

Uslyszalem o tym w wiadomosciach sportowych w tv. Nie weryfikowalem bo wydawalo mi sie to wiarygodnym zrodlem, poza tym mowili ze producent i klub tyle zarobili nie sam klub. Bo ja wiem czy taki absurd, hype srogi a i na logike najwiecej koszulek sprzedaje sie zaraz po transferze a potem wiadomo ze ta liczba sie normuje i jest duuuuzo mniejsza. A transfer ronaldo to nie jest transfer jak kazdy inny badzmy tez obiektywni. 

Jak jakieś poważne źródło to potwierdzi to spoko, ale na ten moment to tylko plota. 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Qvstra napisał:

tymczasem do arsenalu andre gomes ma wjechac za 20mln funtow, imo calkiem spk transfer

Barca zaplacila za Gomesa 35 milionow euro, ale oprocz tego bylo tyle zmiennych (na przyklad wygranie Zlotej Pilki, lmao), ze cena moglaby wzrosnac nawet do 70 milionow.

 

Za 20 milionow funtow to oni nawet nie wyjda na zero, ale juz tam chuy, wazne, zeby odszedl.

Odnośnik do komentarza

 

Malcom bliżej Romy, Abramowicz jest w Mediolanie ale nie wiadomo czy chodzi o sprzedaż Moraty czy kupono Donnarummy. A jeszcze w ramach info, Allison kosztował 59 milionów funtów +9mln zmiennych czyli najdroższy bramkarz świata, widać Liverpool lubuje się w skupowaniu najdroższych piłkarzy na danej pozycji. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...