Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Kerlon aka Foczka aka Następca Ronaldinho przeniósł się do Chievo Verony.

 

Fajnie, że wybrał Serie A jako punkt startu w europejskiej piłce :)

 

A przy okazji:

http://www.pilka.pl/wloskie-kluby-wydaly-p...0-milionow-euro

 

Nie chcę być jakoś stronniczy, ale chyba będę obiektywny, jeśli stwierdzę, że Milan został królem okienka? Wydać 5 milionów i mieć w składzie R80, Shevę, Flaminiego, Zambrottę, Senderosa, Borriello, (przypominam - 3. najlepszy strzelec minionego sezonu)... sztuka przez duże "S".

 

Swoją drogą jestem ciekaw na czym to tyle zarobili. Ja rozumiem, że sprzedali Simica, Brocchiego, Gilardino, pożyczyli młodzieżówkę (Paloschi, Gorcuff) i Oddo, nie przedłużyli kontraktu z R99, Cafu. Ale żeby 38 mln zarobić?

 

A tutaj "trochę" inne dane - http://sport.onet.pl/0,1248705,1817597,wiadomosc.html Ktoś ma pomysł skąd takie rozbieżności?

 

I to samo o lidze angielskiej: http://sport.onet.pl/0,1248705,1817897,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza

Jeszcze parę ciekawych transferów z ostatnich dni przed zamknięciem okienka transferowego:

 

Marouane Fellaini ze Standardu Liege do Evertonu za 18.5 mln euro

Diego Milito z Saragossy do Fc Genoa za 12 mln euro

Sergio Garcia z Saragossy do Betisu za 10 mln euro

Albert Riera z Espanyolu do Liverpoolu za 9.8 mln euro

Xisco z Deportivo La Coruna do Newcastle za 7.1 mln euro

Kevin Mirallas z Lille Do St. Etienne za 3.5 mln euro

Albert Luque z Ajaxu do Malagi za 0,5 mln euro

Daniel Cousin z Rangers do Hull City

David Suazo z Interu do Benfiki

Nikola Zigic z Valenci do Santander

Steve Finnan z Liverpoolu do Espanyolu

Andrij Woronin z Liverpoolu do Herthy

Edytowane przez Sep
Odnośnik do komentarza
Co do Kerlona to najprawdopodobniej jest z nim tak samo jak swego czasu z Julio Cesarem. Najpierw Chievo a po roku Inter Mediolan który się nim interesował jeszcze przed mercato i była mowa o oddania go na rok do Chievo :D

 

http://intermediolan.com/aktualnosci.php?n=2358

 

Ciekawa jak "Foka" się sprawdzi w lepszej lidze :P

 

Z drugiej strony gra u boku R80 też nie byłaby zła myślę. A i kolonia brazylijska większa, niech tylko się chłopak sprawdzi we włoskiej lidze, a Milan niech tylko zwróci na niego uwagę ;)

 

http://www.pilka.pl/kerlon-ronaldinho-moim-idolem

Odnośnik do komentarza

Tylko ja nie wiem czy nie jest tak, że Inter dał Chievo kasę na kupno i czekają do przyszłego roku - jak tak by było to już "po ptokach" :P

 

Mam nadzieję, że się Kerlon pokaze z dobrej strony jak będzie przeciwko r80 grał :P

 

A za dwa lata ( jak będzie miał 18stkę) do serie A przejdzie jeszcze Coutinho - Inter go kupił w tym mercato za 4 mln E. Uważa się go za wschodzącą gwiazdę piłki kopanej - ponoć :P

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Chodzą głosy, że od przyszłego sezonu Cristiano Ronaldo będzie reprezentował barwy Realu Madryt. Pada rekordowa kwota transferu, rzędu 75 milionów funtów albo euro. Już teraz nie pamiętam dokładnie. W miejsce Portugalczyka Manchester United widziałby 25 letniego francuskiego skrzydłowego Bayernu Monachium i reprezentacji Francji, gwiazdę niemieckiej Bundesligi - Francka Ribery, który kosztowałby gdzieś o połowę taniej, a z pewnością nie można mu odmówić umiejętności, są one nie mniejsze aniżeli CR7.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Wstrzymalbym sie co do komentowania transferow do Realu. Tam trwa walka o nominacje na stanowisko prezesa klubu i kandydaci obiecuja wszystko byleby tylko ich wybrano. Z Milanu to juz podobno Ronaldinho i Kaka tam maja isc, wszystko niby dogadane, a w zeszlym tyg. to samo bylo z Beckhamem heheh. Jak to poskladac wszystko to wyjdzie, ze Real kupi 40 zawodnikow.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie wierze, ze Mourinho przejdzie do Bayernu;] Bardziej prawdopodobny wydaje sie juz Schuster albo inny Niemiaszek (Bayern to w ogole zatrudnil ostatnimi czasy szkoleniowca spoza Niemiec, bo mi wypadlo z glowy? Chyba nie).

 

 

 

Adebayor: to tak jakbym się dowiedział, że wpadłem w oko Beyonce

 

Emmanuel Adebayor, napastnik Arsenalu Londyn, wyznał, że jest zadowolony z zainteresowania ze strony włoskiego Milanu. "Rossoneri" wraz z Barceloną wyrażają chęć sprowadzenia Togijczyka latem.

- Jestem szczęśliwy w Arsenalu, ale jeśli mam być szczery, to cieszy mnie zainteresowanie Milanu, jednego z największych klubów na świecie - powiedział Adebayor. - Dla mnie, to coś wyjątkowego. To tak, jakby chłopak się dowiedział, że wpadł w oko Beyonce - wytłumaczył napastnik.

 

Jednak piłkarz Arsenalu wcale nie ma zamiaru opuszczać Londynu. - Mimo zainteresowania mediolańczyków, nie mam zamiaru odchodzić z klubu. Jest mi tu dobrze i najważniejsza dla mnie jest dobra gra na The Emirates Stadium. Jestem tu bardzo szczęśliwy, więc nie mam powodów, by stąd odejść - zapewnił.

 

 

No, tyle ze Milan to nie Real by szastac kasa na lewo i prawo, a Arsenal by w ogole pomyslec o sprzedazy Adebayora musialby dostac propozycje duuuzej ilosci pieniedzy.

Odnośnik do komentarza

mourinho jak byl bez roboty to bardzo chcial przyjsc do bayernu. nawet spotkal sie w tej sprawie z franzem na kawie, ale ostatecznie padlo na klisniego.

 

oczywiscie jestem realista i czuje, ze skonczy sie tak jak mowisz, ale licze po cichu ze dadza rade i przyjdzie ktos konkretny. okres eksperymentow zakonczyl sie na kolesiu z kalifornii.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...