Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

Jest takie urządzenie jak splinter SmartWi,umieszczamy w nim kartę abonencką.oczywiście do każdego tv. musisz posiadac dekoder sat.,gdzie umieszczamy karty dodatkowe,które są najczęciej w zestawie.dodawana jest tam dokładna instrukcja co i jak.... Np.taki zestaw z dwoma kartami kosztuje ok.399. Druga opcja choc jeszcze nieaktywna i nie potwierdzona na 100%...Coś ostatnio słychac,że cyfra ma wprowadzic usługę Multiroom .Owa usługa miałaby dać abonentom właśnie możliwość oglądania pakietu platformy na dwóch odrębnych tunerach i tym samym telewizorach. Planowany koszt wykupienia takiego rozwiązania u operatora to 15PLN/m-c.Oczywiście tu również do każdego tv potrzebny dekoder.Każdy klient otrzyma moduł Multiroom, który będzie dekodował sygnał platformy.Średnio co 6 lub 8 godzin będzie trzeba uaktywnić prawa do odbioru sygnału poprzez zbliżenie drugiego modułu do głównego dekodera, co może się okazać najbardziej niewygodnym elementem działania usługi.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Nom, ja żem korzystał.

 

Abonament za czszy dychy, canal+ za friko przez 12 miesięcy, hbo przez 4 miechy.

Umowa na 13miechów i jest git.

 

Nawet typ uprzedził, żeby przed upływem 4 i 12 miesięcy dzwonić i odwoływać hbo i canal+, bo zaczną za to siano pobierać.

 

chyba, że chodzi o inną promocję, to nie korzystałem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Co lepiej wybrac?

Co macie?

 

Bardziej jestem przekonany do Nki, ale to nie znaczy ze nie moglbym wzasc cyfry +. Interesuje mnie na pewno mozliwosc nagrywania na twardy dysk, wypozyczalnia i inne takie tez. Cyfra+ oferuje VOD?

 

No jasne że N-ka bo ma wypożyczalnie filmów, nagrywanie filmów i jak leci film w telewizji to możesz go zatrzymać, albo cofnąć.A pozatem jest tańsza.

Każdy mój znajomy z Cyfry przesiadł się na N-kę.

Odnośnik do komentarza

N'ka daje chyba najtaniej cały pakiet w tym 14 kanałów HD.

Ja płacę 99zł/mies full pakiet + VOD seriale, VOD nFilmHD, VOD Picture Box to wszystko przez cały okres trwania umowy. Nie płaciłem żadnej opłaty aktywacyjnej, nbox recorder z dyskiem 250gb za 0zł. Umowa na 2 lata.

Jedyne za co płaciłem to antena + konwerter twin.

 

Z tego co pamiętam to w CP i Cyfrze za full pakiet wychodzi jednak drożej i trzeba dodatkowo płacić za tunery HD.

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Z mojej perspektywy zdecydowanie C+ bo:

- o niebo lepsza oferta sportowa (N ma exclusive tylko Ligę Mistrzów vs Ligi Angielska, Hiszpańska, Polska, Francuska, NBA, sporadyczne lecz dobre walki bokserskie)

- lepsza oferta filmowa (nFilm dopiero raczkuje, do filmów puszczanych na Canal+ Film jednak sporo brakuje. Ale za jakiś czas kto wie..)

- można rozdzielić na kilka dekoderów w ramach jednego abonamentu (polecam jednak splitter a nie multiroom)

- karta nie jest sparowana z dekoderem, można korzystać ze swojego dekodera (własna lista kanałów, dodawanie innych programów, korzystanie razem z modułem CI Polsatu)

 

W świątecznej promocji można uzyskać niezrównane obniżki zachowując w miarę przyzwoity pakiet. W listopadzie kupiłem na 13 miesięcy i mam Komfortowy+, HD MIX, Orange Sport za około 70 zł miesięcznie (po uśrednieniu wszystkich miesięcznych opłat)

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Tylko i wyłącznie Nka. 68 zł na miech, 20 kanałów HD, dekoder z dyskiem 500GB, 3x HBO, nFilm VOD bezpłatnie. Za taką kasę w Cyfrze mam pakiet Komfortowy bez HBO, bez nagrywarki, bez HD

Odnośnik do komentarza

Czy w ofercie N lub Cyfry + jest możliwość utworzenia rozdzielnego łącza, tj. możliwość oglądania różnych programów w różnych pokojach ? Na razie mam dekoder UPC (straszny syf)ale w najbliższym czasie chce zmienić na coś porządniejszego, a rozdzielne łącze jest kluczowe w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza

Czy w ofercie N lub Cyfry + jest możliwość utworzenia rozdzielnego łącza, tj. możliwość oglądania różnych programów w różnych pokojach ? Na razie mam dekoder UPC (straszny syf)ale w najbliższym czasie chce zmienić na coś porządniejszego, a rozdzielne łącze jest kluczowe w tej kwestii.

 

W cyfrze możesz korzystać ze splitera i tylko w cyfrze, 2 dekoder musisz też do tego mieć ale z tym nie ma problemu, łatwo mozna kupić.

Możesz też w cyfrze wziąść multiroom ale to jest już droższa opcja.

W n jak pisali wyżej multi jest wprowadzany od początku istnienia platformy czyli od 2006 roku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Nie koniecznie,być może,że pomimo jednego właściciela obie platformy pozostaną w niezmienionej formie.Mi się jednak marzą,te wszystkie kanały na jednym dekoderze.Tylko jestem ciekawy jak to by wyglądało cenowo? W tej chwili płacę za wszystkie podstawowe pakiety w n ,do tego paczka HBO i Nfilm 68zł.,a w cyfrze 43zł,za pakiet canal+start HD. Pikol podaj namiary na stronę,gdzie można oglądać kanały n.

Odnośnik do komentarza

To,to ja wiem,że n dała takie możliwości z poziomu dekodera,a tu cyfra dała możliwość oglądania na komputerze! Głównie chodzi o pakiet sport,a docelowo ma być cała paczka canal+. Logujesz się na stronie podając pesel,nr.abonenta,mail i normalnie oglądasz! Jeśli masz w miarę komputer i łącze,to naprawdę fajnie wygląda. Daje to spore możliwości,jednak w tym samym czasie może być zalogowana tylko jedna osoba.

Odnośnik do komentarza

Tak,mam styczność z przewodowym jak i bezprzewodowym.Działa :-) Oczywiście każdy dekoder musi być podłączony pod antenę,podstawa to również dobór dekoderów(jakieś modele od cyfry nie działają,a znowu jakiś ferguson ariva zawiesza się) . Nie jest to skomplikowane ,ale jeśli masz zerowe pojęcie w tym temacie,to lepiej szukaj kogoś kto w tym siedzi.

Odnośnik do komentarza

Tak,mam styczność z przewodowym jak i bezprzewodowym.Działa :-) Oczywiście każdy dekoder musi być podłączony pod antenę,podstawa to również dobór dekoderów(jakieś modele od cyfry nie działają,a znowu jakiś ferguson ariva zawiesza się) . Nie jest to skomplikowane ,ale jeśli masz zerowe pojęcie w tym temacie,to lepiej szukaj kogoś kto w tym siedzi.

 

 

Mam takie pytanie w temacie Splitterów - czy jest możłiwość rozdzielenia sygnału Cyfry+ na parę dekoderów, ale bez podłaczenia każdego z nich pod odzielną antenę? Czy istnieje urządzenie, które przesyła i rozdziela sygnał, z jednej anteny na parę dekoderów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.