Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dobra wypowiedzenie złożone. Będę informował z pola walki. Stay tuned !

 

No i bardzo mało wylewni byli.

Umowa zaczęła się kończyć, a dobrych ofert brak. Ciągle zrzucali to na stare dekodery, których nie trzeba łączyć i nie mogą zrabatować (pewno myślą, że robię gdzieś cebulę z drugą anteną :)  ).

 

W takim wypadku to co wywalczyłem i tak uważam się za sukces.

Wcześniej płaciłem 129 zł za praktycznie wszystkie kanały 9któych mógłbym mieć z 10 tak naprawdę :) ), łącznie z 5 x Canal+, Canal+ VOD oraz MR.

Teraz płacę 109 za to samo j.w. oraz dorzucili mi wszystkie HBO. Czas trwania umowy 15 miechów. Mogłem jeszcze wziąć to co wyżej bez HBO za 99 zł ale 5 sezon Gry o Tron i Pozostawienie zrobił swoje i wziąłem z HBO.

 

 

Ma ktoś multiroom ? Jak to wygląda z podłączeniem ? Muszę poprowadzić dodatkowe kable antenowe do drugiego dekodera,czy może też trzeba do tego połączyć jakimś kablem ethernet dwa dekodery  ?

 

No ja mam jeszcze te stare dekodery, że nie muszę nic łączyć. Mogę nawet kupić drugą antenę i np w innym domu mieć NC+. U mnie to jedyne rozwiązanie bo kablem bym nie połączył bo w uj wiercenia i mega długi kabel, natomiast przez połączenie prz4z wi-fi też mam lipę. Mam ogrzewanie podłogowe + sufit żelbetonowy (to jest główny psikus) i za uje nie przechodzi mi syngał wi-fi na piętro tam gdzie mam sypialnię i multiroom (na skos od salonu gdzie mam router wi-fi). Nie chce mi się zakładać żadnych acces popintów itp. U góry mam pełno sprzętów w 3g/4g więc do forumka i przeczytania poczty styka.

Polsat cyfrowy ma nadal jak coś dekodery bez potrzeby łączenia z tym, że nie ma tam Canali+

Odnośnik do komentarza

No musisz  mieć połączone dwa dekodery kablem albo chociaż muszą znajdować się w domowej sieci wi-fi. Kiedyś (przed fuzją NC+) dekodery były niezależne i nie trzeba było łączyć ale łapczywy ITI musiał na tym położyć swoje łapska.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie będę zakładał odpowiedniego tematu więc spytam się tutaj. Chodzi o telewizję Multimedia. 

 

Czy posiadając cyfrową telewizję z tej sieci kablowej da się mieć w jednym pokoju cyfrowy sygnał z dekodera, a w drugim zwykłą analogową ? 

EDIT: Da się :)


 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Przedłużyłem wczoraj umowę po trzecim telefonie z działu utrzymania klienta. Za 65 zł miesięcznie dostałem:

 

COMFORT+

EXTRA+

Multi+

HBO

Premium Sport &Film

HISTORY HD

History 2HD

FILMBOX

CANAL+ VOD

 

Czytałem, że można to wyrwać za 10 zł taniej ale nie chciało mi się już użerać i liczyć, że trafie na dobrego konsultanta. IMO całkiem dobra cena za ten pakiet.

Odnośnik do komentarza

Wypowiedzenie już poszło trochę temu, generalnie czekam na informacje odnośnie przetargu na najbliższe sezony Ekstraklasy, bo początkowo Canal+ przed laty wziąłem głównie dla tej oferty, i nadal jest dla mnie dość ważna. :) Jeśli chodzi o ceny, to ogólnie dla mnie dość miłe zdziwienie - jeszcze dość niedawno osiągnięcie ceny w okolicach 70zł miesięcznie za takie pakiety była nie do osiągnięcia, szczególnie tuż po połączeniu Canal+ i N.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Ktoś coś fajnego ostatnio wynegocjował? Ja miałem dotychczas pakiet comfort+extra za 39,90 i dzwonili do mnie od października, by przedłużyć umowę ale dokladali mi 5 zł do abo. Dodam, że mam 1 zwykły dekoder wifi box bez dysku.

Wkurza mnie czasem, bo co 3 włączenie kanały hd nie działają i muszę go zresetować wyłączając z prądu.

Nie dam sobie w związku z tym podwyższyć opłaty więc wypowiedziałem umowę.

Odnośnik do komentarza

Ale to masz comfort+ czy extra+?

Jeśli proponują 45zł za extra+ to nic więcej nie wynegocjujesz niestety. Od kwietnia zmienili politykę - wypowiedzenie nic nie da. 

Na moim przykładzie - miałem Extra+ z kanałami C+ za średnie 53zł miesięcznie. Propozycje? Tragiczne - Extra+ za 55zł i Comfort+ za 39zł (tyle mają nowy klienci). 

Jestem w n od początku istnienia (kilka dobrych lat) więc wypowiedziałem umowę. 

Telefony były ale oferty bez zmian. 

Efekt? Dzisiaj oddałem sprzęt. Kupiłem w mediaexpert dekoder na własność za 150zł, pierwszy miesiąc z C+ za darmo, potem Comfort+ za 29zł, a przez pierwsze 2 miesiące kanały C+ za free. 

Wady? Dekoder z dość starym softem - tym "niebieskim". Ale mi akurat to nie przeszkadza bo bardzo dobrze działa. 

 

Tutaj info o ofercie dla ludzi z własnym dekoderem:

http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus

Edytowane przez grykom
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...