Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

To jakoś drogo miałeś. Ja mam Comfort + Extra za 39,90 (w każdym razie wszystkie kanały bez Premium typu hbo, c+...). Upierają się przy tych 45 zł. Dorzucili by coś to bym się zgodził. Chciałem chociaż wymianę na dekoder z dyskiem ale tu zaśpiewali 99 zł - to chyba standard cena.

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Cyfra+ była dużo lepsza. Pamiętam jak rodzicom proponowali przedłużenie za tą samą kasę ale o wiele wiele mniej. To było właśnie w okresie przejścia na NC+. Co to za logika. Niestety jak we wszystkich firmach sprzedających usługi - NOWY KLIENT> KLIENT z 20 LETNIM STAŻEM.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam dekoder z nagrywarką od 2tygodni i odkryłem zakladkè VOD. Cześć filmów ma wyraźnie cenę, np. sicario 14,90. Ale na innym, np polski Wkręceni nie ma ceny. Ale nie jest napisane że za darmo. W ogóle nie ma ceny. To znaczy że można oglądać bez dodatkowych kosztów?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Czas najwyższy pożegnać się po 8 (chyba) latach z n/nc+. Umowę mam do końca sierpnia i jedyne co mi proponują to płacenie więcej za mniej (jestem na wypowiedzeniu). Przez tyle lat dało się ugrać dobra ofertę, a teraz każdy idzie w zaparte. Trudno.

 

Netflixa już mam ale przydałoby się jeszcze HBO GO. Szkoda, że nie można sobie tego wykupić bez jakieś umowy na całą resztę telewizji.

Odnośnik do komentarza

Przecież napisałem, że jestem na wypowiedzeniu (rezygnacja złożona).

 

Teraz mam za 65 zł:

 

Multi+
Premium Sport &Film
History HD
CANAL+ VOD
HBO
Filmbox
H2
EXTRA+
 
Teraz za 65zł dział utrzymania klienta proponuje mi to:
 
EXTRA+
HBO
 
...
 
Poczytałem trochę odpowiedni temat na ich forum i Satkurierze i wszyscy mają ten sam problem i wiele osób rezygnuje.
Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

sam mam w nc+, jestem w penis zadowolony, przez półtora roku mialem 2 razy problemy z odbiorem wiec porównując z polsatem ktory mialem wczesniej to znakomity wynik.

 

Ja w UPC za 84zł mogę mieć internet 120mb + 102 kanały (47hd) z umową na dwa lata.

 

nc+ dla mnie nie ma już sensu przez osłabienie oferty canal+sport.

 ostatnio jakis śniady ankwizytor do nas dzwonil i wcisnal nam (z czego jestem zadowolony) za 11zł pakiet eleven sports. teraz w sumie za 90 zł jest co poogladac jesli chodzi o filmy a i mam wszystkie ligi ktore mnie interesuja :)

Odnośnik do komentarza

No ale ofertę za taką cenę masz bardzo korzystną

 

No mam do końca tego miesiąca. Nie chcą mi przedłużyć na tych samych warunkach. 

EDIT:

 

Dziś zaproponowano mi Comfort + za 14.99zł/m lub Extra+ i Kino Świat za 44.99zł/m (umowa na 15 miesięcy).  Jakby zeszli do 40zł z tym drugim to pewnie bym się zdecydował ale póki co nadal jestem nastawiony na całkowite zerwanie umowy i olanie standardowej telewizji.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...