Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.03.2018 o 07:52, balon napisał:

Kończy mi się umowa i chcą mi dać wszystkie canale+, hbo i inne nieoglądane kanały + multiroom za 99 zł. Ja chcę jeszcze HBO GO, oni chcą za to 5 zł. Ja nie chcę 100 zł przekroczyć i mamy sytuację patową:cebula: No ale chyba jak na obecne ceny dość spoko oferta?

Spoko. Ja mam za 95 zł z HBO przez 8 miesięcy. Z tą różnicą, że jestem z nimi tylko 2 lata. Wcześniej płaciłem 119 więc i tak jestem zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.03.2018 o 07:52, balon napisał:

Kończy mi się umowa i chcą mi dać wszystkie canale+, hbo i inne nieoglądane kanały + multiroom za 99 zł. Ja chcę jeszcze HBO GO, oni chcą za to 5 zł. Ja nie chcę 100 zł przekroczyć i mamy sytuację patową:cebula: No ale chyba jak na obecne ceny dość spoko oferta?

Dobra oferta, u mnie to samo tylko bez multiroom. Jeszcze mysle, czy czegos nie ugram. Mam czas.

hbo go musi byc za 5zl.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Cytat

Hiszpańska LaLiga Santander w CANAL+ i ELEVEN SPORTS

 
 
pn 16 kwietnia 2018
 

CANAL+ oraz ELEVEN SPORTS pozyskały prawa telewizyjne do LaLiga Santander, hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, na lata 2018-2021 na terytorium Polski. Platforma nc+ będzie jedyną platformą satelitarną umożliwiającą zobaczenie wszystkich meczów LaLiga Santander w najbliższych trzech sezonach.

Począwszy od sierpnia 2018 roku każda ze stacji będzie mogła w każdej kolejce ligowej transmitować ekskluzywnie po pięć meczów. CANAL+ i ELEVEN SPORTS będą się wymieniać prawem wyboru pierwszego meczu co każdą kolejkę. Wyjątkiem będą El Clasico, czyli słynne na całym świecie mecze FC Barcelony z Realem Madryt, które będą transmitowane w CANAL+ i ELEVEN SPORTS równolegle. Transmisje będą realizowane w kanałach sportowych nc+ oraz w kanałach ELEVEN SPORTS.

“Bardzo się cieszymy, że mecze hiszpańskiej ekstraklasy ponownie zagoszczą w CANAL+. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich kibiców w Polsce. LaLiga Santander to kwintesencja futbolu – słynne kluby, wyjątkowi zawodnicy, niezwykła rywalizacja i wielka pasja. W połączeniu z LOTTO Ekstraklasą, Premier League, wybranymi meczami Bundesligi, NBA, PGE Ekstraligą – najlepszą żużlową ligą świata, cyklem Speedway Grand Prix, rozgrywkami PGNiG Superligi piłki ręcznej, EHF Ligą Mistrzów, Cavaliadą, Pucharem Sześciu Narodów, golfem PGA oraz, od przyszłego sezonu, siatkarską Ligą Mistrzów CEV, czyni to naszą ofertę sportową wyjątkową na rynku pod względem jakości i różnorodności” – mówi Manuel Rougeron, Prezes Zarządu nc+.

W ramach nabytych praw CANAL+ oraz ELEVEN SPORTS pokażą także dodatkowe programy poświęcone rozgrywkom LaLiga Santander oraz skróty ze wszystkich ligowych spotkań hiszpańskiej ekstraklasy.

https://www.canalplus.pl/sport/aktualnosc-hiszpanska-laliga-santander-w-canalplus-i-eleven-sports_15238816546250

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio też było w 4k GP Warszawy na żużlu. Tylko ponoć ciężko jeszcze o dostępność tego nowego dekodera 4k więc obecnie to taka ciekawostka i bardziej pr z ich strony.

 

Mi tak kręcili z tym nowym dekoderem + mr, że odpuściłem temat.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2018 o 13:12, milupl napisał:

Orientuje się ktoś czy od nowego sezonu w Polsacie będą transmitowane mecze ligi mistrzów  (wtorek, środa), oraz czy będą puszczane wszystkie mecze fc Barcelony w laliga, bo kończy mi się umowa z nc+, a na tym głównie mi zależy i nie wiem czy przedłużać czy nie.

LaLiga będzie pół na pół z Eleven Sports. LM i LE na trzy lata w Polsacie Sports Premium. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, balon napisał:

Ostatnio też było w 4k GP Warszawy na żużlu. Tylko ponoć ciężko jeszcze o dostępność tego nowego dekodera 4k więc obecnie to taka ciekawostka i bardziej pr z ich strony.

 

Mi tak kręcili z tym nowym dekoderem + mr, że odpuściłem temat.

Ja w sobotę poleciałem zaraz jak się dowiedziałem, nie wiem o jakiej ciekawostce mówisz, bo dekoder w tamtym roku już był :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ten prawdziwy Canal+ stracił prawa do Ligue 1. A miał je od lat 80tych :obama:

 yebany Polsat mógłby upaść i rozwalić sobie ten głupi ryj. Nie mam nic przeciwko kupowaniu licencji, ale nie muszą przy tym tworzyć nowych, dodatkowo płatnych kanałów. Tak było z Euro i tak będzie z Liga Mistrzów. 

Wykupienie części Eleven Sports znowu rozmyje to w pizdu. Część meczy będzie tu, część tam itd. Zygmunt już w tym ma interes, zgaduje, że chce jakość zapełnić ramówki swoich nowych kanałów premium, żeby było na nich coś więcej niż Liga Europejska i Mistrzów. 

NC+ z Eleven była kompletną platformą dla fanów piłeczki. Za mniej niż 100 zł. Teraz to cholera wie jak będzie 

A co do Ekstraklasy, to ta dyktuje masakrycznie ceny za licencję. Za jakość tych meczy, za jakość drużyn i całe to bagno powinni podzielić cenę przez 4. Widać po stadionach jakie jest zainteresowanie większością spotkań. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.