Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez czy z multiroom ?) (Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!)

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO 

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom ???)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

 

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

 

124 zł za Canal+ Platinum z multiroom C+ (dwie karty sa mozliwe tylko jesli posiada sie 2 stare dekodery HD cyfry) , z Film Boxami  + HBO na 6 miechów, umowa na 18 miesiecy

 

Zadowolony jestem (podziele to z bratem na pół i bedzie po 62 złocisze )

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

Ja place 89 w n. I teraz nadal mi zalezy aby utrzymac hbo,a tu widze ze od 99miminum. Poczekam az sie uspokoi i zadzwonie, chyba ze wczesniej zadzwonia do mnie. Umowe mam do pazdziernika, niby nrpemium maja szybciej wylaczyc to mozna tak? Ja bule za to, a to sa 4 kanaly premium xd

Odnośnik do komentarza

 

Ale to obecni posiadacze nki którzy mają w abo pakiet npremium otrzymają je? Coś mi się wierzyć nie chce, było by to zbyt piękne.

 

Dlaczego zbyt piękne, skoro zrobią z tych kanałów pewnie śmietnik na powtórki z kilkutygodniowym opóźnieniem 

Kiedyś gdzieś czytałem(niestety nie pamiętam gdzie), że w raz ze zniknięciem kanałów npremium będzie możliwość albo wypowiedzenia umowy albo zgodzenie się na zniknięcie tych kanałów i nie oczekiwanie w zamian innych.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale to obecni posiadacze nki którzy mają w abo pakiet npremium otrzymają je? Coś mi się wierzyć nie chce, było by to zbyt piękne.

 

Dlaczego zbyt piękne, skoro zrobią z tych kanałów pewnie śmietnik na powtórki z kilkutygodniowym opóźnieniem 

Kiedyś gdzieś czytałem(niestety nie pamiętam gdzie), że w raz ze zniknięciem kanałów npremium będzie możliwość albo wypowiedzenia umowy albo zgodzenie się na zniknięcie tych kanałów i nie oczekiwanie w zamian innych.

 

Dotychczasowi abonenci telewizji N mogą wypowiedzieć umowę "od ręki". Okienko na takie wypowiedzenie jest od 1 do 14 kwietnia (na 100% nie pamiętam czy są to pełne 2 tygodnie) i co ciekawe, można to zrobić w każdym autoryzowanym salonie NC+, nie trzeba pisać pisma.

 

Dla abonentów N którzy nie zdecydują się na "migrację" zostaną uruchomione kanały HD z pakietów premium NC+, czyli zapewne C+ Family 1 i 2, może C+ Film 1 i 2.

Odnośnik do komentarza

Rozwiązanie umowy po 3 latach to gorsze niż rozwód, okres wypowiedzenie trwał 3 miesiące w tym czasie dzwonią po x razy nawet jak już sobie tego nie życzyłem to konsultantka potrafiła być nawet nie miła,co krok zawracali tel. d.upe  z różnymi ofertami żeby tylko zatrzymać. Nie dam się już namówić na żadną płatną platformę teraz cyfrowe naziemne kanały w zupełności wystarczą, ewentualnie jak zapragnę zawsze mogę wykupić tylko miesiąc N na karte.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przyszło mi pocztą od nc+  papiery jaka ta platforma nie jest zaje.bista oraz aneks do umowy gdzie oferują mi na 18 miesięcy canal + silver za 79zł (w n płaciłem 69zł i miałem pakiet npremium, umowa jakoś do końca roku) Trochę się zdziwiłem bo nie miałem zamiaru do nich dzwonić w sprawie oferty dla mnie, bo chciałem być do końca umowy na starych warunkach, jednak jak doczytałem na owych papierkach z dniem 1 maja br. nowa oferta zastąpi starą. Dalej można wyczytać, że jeśli się nie zgadzam na takie warunki to mogę odstąpić od umowy i mam czas do 19 kwietnia.

Tutaj pismo gdzie jest to napisane

imag0079wf.th.jpg

Edytowane przez lukaszt_89
Odnośnik do komentarza

Ja mam canal + wszytskie i HBo,za 120 zł z dekoderem bodajże.

Po 30 minutach dzwonienia,w końcu udało mi się dziś rano połączyć.

Oferta migracyjna dla Pana: all inclusive za 170 zł na 18 miesięcy.Powiedziała babka,że to jedyna oferta dla mnie na ten moment.

Chyba ich po(pipi)ało xDDD

Rezygnuję jak tylko będę miał możliwość,lub dostanę platinum za 99 zeta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...