Skocz do zawartości

Gry na które czekacie


HunterX

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z tych tematów, w którym ludzie się ślinią na myśl o nadchodzących grach. :P Proszę o wypowiedzi.

 

 

Ja czekam na wiele gier na Wii i pokrótce spróbuję je ustawić w rankingu...

 

7. Tenchu 4

Grałem w Tenchu na PS2 i może nie był to dla mnie ekstra hit, ale pograć od czasu do czasu lubiłem. Co do czwórki, to na trailerach gra wygląda ładnie i jest mnóstwo pomysłów na wykorzystanie sensora ruchu. Martwię się jedynie, czy aby sterowanie nie będzie kulało. Pożyjemy, zobaczymy.

 

6. Tales of Symphonia: Dawn of the New World

Gra w dużej mierze bazować ma na świecie z wersji na GC, więc dla niektórych może to być duży minus. Ja w jedynkę nie grałem, więc dla mnie wszystko będzie nowe. Bardzo narzekam na brak jRPG-ów, więc jestem lekko subiektywny. Trzymam kciuki żeby było OK.

 

5. Mushroom Men: The Spore Wars

Na początku myślałem, że to będzie padaka, ale z czasem dostrzegłem w grze potencjał. Klimat interesujący, niektóre patenty też. Zapowiada się solidna przygodówka / platformer.

 

4. Pikmin

Nigdy w Pikmina nie miałem okazji zagrać, a czytałem dużo pozytywów na temat tej serii. Proszę o jakiś nowy trailer (i żeby z dźwiękiem był)!

 

3. Klonoa: Door to Phantomile

Jako wielbiciel platformówek nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie Klonoa. Myślę, że co do rozgrywki można byś spokojnym - w końcu to jedynka w oprawie dwójki, oby ciekawie wykorzystali sterowanie z Wii.

 

2. No More Heroes: Desperate Struggle

NMH było na wypasie - luzacki klimat i poryta fabuła. xD Jedyne czego oczekuję, to że w mieście będzie więcej rzeczy do roboty, tak żeby się nie nudzić po skończeniu ścieżki fabularnej.

 

1,5. MadWorld

Zapomniało mi się o tej grze! A tytuł ten, ze względu na niesamowitą oprawę jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie pozycji. No i tak brutalność! ;> Ja chcę MadWordla!

 

1. Monster Hunter 3

Ostatnie trailery z MH3 sprawiły, że moja szczęka wylądowała na podłodze. Pięęęękna grafika. Mój numer jeden z zapowiedzi, czekam na każde nowe informacje na temat tego tytułu!!!

Edytowane przez HunterX
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Albert Wesker

najbardziej na Fatal Frame 4 - dwojka byla przefachowa, najlepszy horror w jaki gralem, klimatem boje Silent Hille IMO; trailery czworeczki po prostu miazdza

z zapowiedzianych nic wiecej mi az tak bardzo nie podchodzi :) z niezapowiedzianych naturalnie kolejny Metroid :)

Odnośnik do komentarza

Nowa Zelda to tylko kwestia czasu, no bo Twilight Princess to w sumnie port z GC. Jestem w 100% pewien, że gdzieś w okolicy E3 zostaną zaprezentowane pierwsze materiały.

 

Odnośnie Metroida, to kwestia jest taka, że Retro Studios narazie nie ma zamiaru pracować nad kolejną częścią serii. Ja z niecierpliwością czekam na ich kolejne dzieło, chociaż by miał to być symulator dojenia komarów. ;) Ale wiadomo, że Metroid by się przydał, tylko może w jeszcze innym, nowym stylu? Zobaczymy... Ja bym nawet nie był zły gdyby to był powrót do 2D, tylko z taką bajer graficzką. :)

 

Co do Muramasy, to tak średnio mi się w tej chwili gra widzi. Niby gatunek spoko, ale coś mi tu nie pasuje. Jednak ja nie muszę się na tym znać, niech za przykład posłuży tu Viewtiful Joe. Gra, która wyglądała dla mnie hukowo, a jak pograłem to okazało się, że jest mega hicior w pięknej oprawie!

Odnośnik do komentarza
Co do Muramasy, to tak średnio mi się w tej chwili gra widzi. Niby gatunek spoko, ale coś mi tu nie pasuje. Jednak ja nie muszę się na tym znać, niech za przykład posłuży tu Viewtiful Joe. Gra, która wyglądała dla mnie hukowo, a jak pograłem to okazało się, że jest mega hicior w pięknej oprawie!

Nie wiem ile z tej gry widziałeś, ale ja przeszedłem Odin Sphere i nie ulega dla mnie najmniejszej wątpliwości, że Muramasa rozdupcy właściwie wszystko wokół w drobne ch?jki jeśli idzie o grafę.

Odnośnik do komentarza
Co do Muramasy, to tak średnio mi się w tej chwili gra widzi. Niby gatunek spoko, ale coś mi tu nie pasuje. Jednak ja nie muszę się na tym znać, niech za przykład posłuży tu Viewtiful Joe. Gra, która wyglądała dla mnie hukowo, a jak pograłem to okazało się, że jest mega hicior w pięknej oprawie!

Nie wiem ile z tej gry widziałeś, ale ja przeszedłem Odin Sphere i nie ulega dla mnie najmniejszej wątpliwości, że Muramasa rozdupcy właściwie wszystko wokół w drobne ch?jki jeśli idzie o grafę.

Wychodzi na to, że widziałem za mało. ;) Trza się lepiej przyjrzeć tej grze! :)

Edytowane przez HunterX
Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że nie widzę Muramasy przez totalnie różowe okulary. Nie spodziewam się rewelacji po sterowaniu wiilotem i nunczakiem; na szczęście będzie można grać też na D-padzie. Poza tym zachodzi obawa, że pewne mankamenty Odin Sphere ujawniające się po dłuższym graniu (konieczność pakowania, wybór: gra albo sakramencko trudna i nieraz frustrująca, albo długa i monotonna) wystąpią też w Muramasie. Jedno jest pewne: będzie na co popatrzeć (i czego posłuchać, gdyż prawie na pewno w zachodnich wydaniach - całkiem jak w GrimGrimoire i w Odin Sphere - zostaną sprawiające mi nadzwyczajną lubość japońskie głosy).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...
  • 7 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.