Skocz do zawartości

MyszaQ i telewizja


STFilms_Stefan

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem ostatnio w którys weekend tą "Gilotynę", choć z zasady od Superstacji trzymam się daleko, bo ta telewizja w porównaniu np. do TVN 24 to coś strasznego.

Moje wrażenia? Może być- dość amatorsko, ale miejscami śmiesznie, fajnie pooglądać Myszaqa w TVpudle, szczególnie ucharakteryzowanego na włoskiego dyskotekowego, wycyckanego, wydekoltowanego Dżolero :D co do laski to ma brzydki zwyczaj wchodzenia współrozmówcy w słowo i szacun za spokój, bo ja w momencie w którym przerywa mi po raz 15 w ciągu 20 minut chyba bym nie wytrzymał.

PS- W programie który oglądałem ta laska (Eliza) jechałą dość mocno po prawicy, co mnie troszkę zmyliło, bo jeśli się nie mylę to kojarzę ją jako mocną prawicówę, do tego z paroma brzydkimi incydentami plagiatorskimi w dziennikarskim życiorysie- cóż, Superstacji widac to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

obejrzałem i muszę powiedzieć, że jestem wstrząśnięty - nie wiem może mam jakieś inne poczucie humoru, ale takich sucharów dawno nie widziałem;f

do tego ten program leży i kwiczy od strony operatorsko-realizatorskiej. Zupelnie niepotrzebne "zabawy" transfokatorem, tragiczna kamera z ręki, realizator zmienia kamery na chybił trafił. Wygląda to na reporterskie zdjęcia pod ostrzałem artylerii, a nie na program studyjny. No chyba, że to taki młodzieżowy zamysł artystyczny jakiegoś producenta amatora :f

Odnośnik do komentarza

pewnie nosi dekoracje albo jest tym gościem, który pokazuje publiczności tabliczkę z napisem "śmiech" gdy majewski opowiada jakies sucharki

 

obejrzałem z ciekawości tą gilotynę i niestety muszę się zgodzić z ryo-san - jest bardzo amatorsko i sucho ( w sumie jak cała superstacja ) ;/ wolę szkło kontaktowe

Odnośnik do komentarza
Ale ale, wnioskując z niedawnego Hyde Parku Myszaqa, to ma on coś wspólnego z Szymon Majewski Show, a to już konkretna rzecz. Może byś tak Myszaq uchylił rąbka tajemnicy? ;]

 

Otoz uchyle - pracuje jako redaktor kreatywny... czyli pan od "smiesznych tekstow i pomyslow"... w sumie nie wiem czemu mnie obsadzili na to stanowisko - wolalbym te dekoracje nosic :)

Edytowane przez Myszaq
Odnośnik do komentarza
No to gratulacje..Ja głupi myślałem że to Szymek wszystko sam wymyśla :/ Minus dla niego, szacun dla Ciebie (Was) bo teksty na początku programu są zabawne:)

 

Looz, Szymon sporo wymysla tez sam, ale wiadomo - ponad 100 odcinkow - jak w PE - potrzebni sa rozni ludzie, rozne poczucie humoru, jedna osoba tego nie pociagnie

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
A co z tym serialem? mozna juz obczaic trailer?

 

 

3 odcinki nakrecone... gdzie bedzie mozna to obejrzec, kiedy itd. - to juz kwestia marketingowa... moze 4fun, moze mtv, moze cos innego - zobaczymy co z rozmow wyjdzie

 

jak tylko bedziemy wiedziec- damy znac

 

Na TV4! Najlepiej po "Strażniku Teksasu", to napewno dużo osób obejrzy!

 

Myszaq, gratuluję dostania się do TV! Oby tak dalej! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

No, nie wypada się z tym nie zgodzić. Już nie mówiąc o stronniczości poglądów politycznych jakie wręcz wypływają od obu prowadzących.

 

Powiem bez krępacji. Program jest beznadziejny.

 

 

OK, Twoje zdanie,... mamy najwyzsza ogladalnosc na tym kanale, srednio 90-100 tys widzow, wiec chyba tacy beznadziejni nie jestesmy...

 

i w ogole propozycja do wszelkich malkontetow - zrobcie cos swojego, swoj program i dajcie sie zjechac internatow. a co!

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza

Publiczna osoba zawsze bedzie miala swoich fanow i antyfanow, wiec nie ma sie co przejmowac Myszaq ludzmi, ktorych odwaga konczy sie na krytyce w internecie. Ja jestem zdania, ze masz potencjal (GameTime ogladalem tylko dla sondy:))... Ostatnio widzialem Kube Wojewodzkiego w Hologramach (na youtube sa dostepne filmiki)- byl tragiczny, lalusiowaty, d*powaty, i mialki. A teraz to zupelnie inna bajka. Zycze ci podobnej ewolucji :) Pzdr

Odnośnik do komentarza

No, nie wypada się z tym nie zgodzić. Już nie mówiąc o stronniczości poglądów politycznych jakie wręcz wypływają od obu prowadzących.

 

Powiem bez krępacji. Program jest beznadziejny.

 

 

OK, Twoje zdanie,... mamy najwyzsza ogladalnosc na tym kanale, srednio 90-100 tys widzow, wiec chyba tacy beznadziejni nie jestesmy...

 

i w ogole propozycja do wszelkich malkontetow - zrobcie cos swojego, swoj program i dajcie sie zjechac internatow. a co!

 

pozdro!

 

Czyli najlepiej chwalić każdą kolejną "gwiazdę" telewizji, która z racji tego, że się tylko pojawiła w magicznym pudle ma być chwalona? Śmieszne to trochę, że ktoś kto się pcha do telewizji, nie do końca trawi "malkontentów" i innych "zazdrośników". Jeszcze gorzej, gdy puszcza taki jak wyżej argument ("zrobcie cos swojego, swoj program i dajcie sie zjechac internatow"). Jesteś na świeczniku, na którym chciałeś być, to się pogódź z krytyką. A tak na marginesie, to Kasia Cichopek ma większą oglądalność...

 

P.S. Uczę ludzi jazdy na snowboardzie i chcę to robić najlepiej jak można, ale jak słyszę z ich ust krytykę, to w życiu bym nie walnął takiego tekstu "to wskakuj pan na deskę i pokaż mi jak to robić". Można powiedzieć coś z większą klasą(z sensem), zwłaszcza jak za mówienie nam płacą....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No, nie wypada się z tym nie zgodzić. Już nie mówiąc o stronniczości poglądów politycznych jakie wręcz wypływają od obu prowadzących.

 

Powiem bez krępacji. Program jest beznadziejny.

 

 

OK, Twoje zdanie,... mamy najwyzsza ogladalnosc na tym kanale, srednio 90-100 tys widzow, wiec chyba tacy beznadziejni nie jestesmy...

 

i w ogole propozycja do wszelkich malkontetow - zrobcie cos swojego, swoj program i dajcie sie zjechac internatow. a co!

 

pozdro!

 

Czyli najlepiej chwalić każdą kolejną "gwiazdę" telewizji, która z racji tego, że się tylko pojawiła w magicznym pudle ma być chwalona? Śmieszne to trochę, że ktoś kto się pcha do telewizji, nie do końca trawi "malkontentów" i innych "zazdrośników". Jeszcze gorzej, gdy puszcza taki jak wyżej argument ("zrobcie cos swojego, swoj program i dajcie sie zjechac internatow"). Jesteś na świeczniku, na którym chciałeś być, to się pogódź z krytyką. A tak na marginesie, to Kasia Cichopek ma większą oglądalność...

 

P.S. Uczę ludzi jazdy na snowboardzie i chcę to robić najlepiej jak można, ale jak słyszę z ich ust krytykę, to w życiu bym nie walnął takiego tekstu "to wskakuj pan na deskę i pokaż mi jak to robić". Można powiedzieć coś z większą klasą(z sensem), zwłaszcza jak za mówienie nam płacą....

 

 

o mamo... nie chcialem byc na zadnym swieczniku... po prostu nie umiem robic nic konkretnego w zyciu (budowac statkow ani bomb-pulapek), to zarabiam gadaniem farmazonow :)

 

nie napinajcie sie tak... zrobcie swoj program i niech sie inni za was napna :))

Edytowane przez Myszaq
Odnośnik do komentarza

No w tym problem, że nie każdemu jest dane zrobić program, bo kto będzie budował te statki? Nie zajmuję się fizyką kwantową, bo a) nie mam predyspozycji do tego (małe IQ, wrodzona głupota itp.) b) nie lubię c) jestem leniwy.

"Jesteś boski, a Twój program powoduje u mnie wielokrotny orgazm" - opinia wyluzowana

"Nie jesteś boski, a Twój program nie jest orgastyczny, lecz zwyczajnie nudny" - opinia niewyluzowana, a przynajmniej tak twierdzi PZPN.

Co do tego świecznika, to sorki, wydawało mi się tylko, że do telewizji trafiają osoby skromne i nie nastawione na popularność ;). Tak czy inaczej życzę sukcesów, ale i też sporo więcej dystansu i skromności, bo krytyka jednak ma Cię motywować, a nie denerwować :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.