Skocz do zawartości

MyszaQ i telewizja


STFilms_Stefan

Rekomendowane odpowiedzi

mnie ciekawi ilu konsolomaniaków oglądałoby Gilotynę, gdyby nie "Myszak z PE" ;)

a program czasem zdarzy mi sie ogladnac, zdecydowanie bardziej mi sie podoba niz Gametime.

 

Nie wydaje mi sie, ze to ma bardzo duzy wplyw na ogladalnosc, bo widzowie Superstacji to raczej inna grupa docelowa niz PE... tak ze chyba wiecj ludzi przyciagamy, bo dowalamy politykom, szczegolnie tym od strony PIS :))

 

Nie nie, mi nie chodzilo o to, ze program ma ogladalnosc dlatego ze prowadzisz go Ty i sie konsolomaniaki rzucily ;) W moim poscie chodzilo mi o ludzi z tego forum - czy ogladaliby Gilotyne, gdyby prowadzacym byl ktos inny po prostu.

Odnośnik do komentarza

Widziałem dzisiaj fragment programu i muszę przyznać, że Myszaq się wyrobił - jest ZNACZNIE lepiej, niż podczas pierwszych dwóch nagrań, które widziałem w internecie. Całkiem zabawnie było.

 

tam to bylo wiesz - na szybko, na swiezo, huzia, teraz juz wiem co i jak :)

 

dzieks za opinie

Odnośnik do komentarza

na TVP 2 to calkiem inny program. swoja droga bardzo niesprawiedliwy i az szkoda tych ludzi z ogromna wiedza, ale duzym pechem, przegrywajacych duzo kasy nie ze swojej winy.

 

tej, racja. dziwne bo to znalazłem na stronce razem wrzucone jako Gilotyna a prowadzący wymienieni byli Myszaq i ta Pani. mój błąd. sry.

teraz wyszło kto telewizji nie ogląda :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu w miarę regularnie oglądam Gilotynę. Nie powiem całkiem spoko się ogląda, program całkiem przyjemny.

 

Ale jedno małe-wielkie ALE. Mianowicie pani współprowadząca z Tobą program Elza czy tam Eliza. Ja pierdziele co za babsztyl jej niektóre teorie, tezy doprowadzają mnie do ku.rwicy zresztą jak ona cała. No i w Gilotynie to chyba ona ma większe jaja :). Wrrr wyjątkowo wku.rwiający "babon".

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Program mi sie nie podoba, po prostu mam inne poczucie humoru, bo takie ''dowalanie'' politykom jak to okreslil Myszaq nie jest rzecza, ktora mnie smieszy.

Ale z tego co pamietam, a jestem czytelnikiem PE sporo czasu, Myszaq zawsze chcial sie tym zająć, więc życze wytrwałości, to ze (WG MNIE!) facet nie sprawdza sie w takiej formule programu, nie oznacza, ze nie sprawdzi się w innej. Jak pisalem wytrwalosci i w ogole gratulacje z powodu dostania sie w jakis tajemniczy sposób do TV:D

pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Absolutnie zgadzam się z opinią, że ta miła pani współprowadząca Gilotynę wyskakuje często i gęsto z takimi teoriami, wnioskami, że płakać się chce. Ja rozumiem, że program nie jest momentami do końca na serio, ale są granice :) Mimo wszystko liczę, że przesuną Wam program na jakąś późniejszą godzinę, a jego kwintesencją zostanie szeroko pojmowany negliż :P Myszaq, dla dobra sprawy gotów jestem nawet zobaczyć Cię nago, jeśli to będzie gwarantem ujrzenia "na Ewę" Twojej koleżanki :P Pozdro!

Odnośnik do komentarza

Myszaq, zainspirowałeś mnie swoimi ankietami ulicznymi i postanowiłem z kolegą zrobić coś podobnego na prezentację z socjologii środowiska zbudowanego. Biegaliśmy po ulicy Długiej w Gdańsku, zadawaliśmy głupie pytania, w efekcie czego zostaliśmy królami uczelni i jesteśmy zwolnieni z egzaminu. Dzięki. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

ej kurna przeżyłem szok przed chwila

 

mama ogląda "super stacje" i nagle krzyczy do mnie "chodź zobacz jaki fajny program" - podchodze , patrze a tam (pipi) Myszaq prowadzi program satryryczno polityczny (?) z jaką babką! :blink::blink:

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 8 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.