Skocz do zawartości

Rock Band 2


Redmitsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niedawno wróciłem z USA i widziałem jak ludzie zagrywali się w RB2 w sklepie MTV (przedpremierowe granie) i powiem szczerze, że instrumenty wyglądały dosyć solidnie. Na pewno lepiej od tych z "jedynki". A co do tego "Twojego kolesia" to powiem Ci szczerze, że strasznie drogo. Sam miałem sprowadzać pierwszą część i licząc koszt zestawu (mikrofon, gitara, bębny, gra) 190$ plus przesyłka plus podatek, to koszt ogólny wychodzi ok. 620 złotych. Tak więc albo tak albo dołożyć te 80 złotych i kupić w Polsce :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Macie racje. Na ebayu usa caly zestaw na przeliczeniu kosztuje 600zł z groszami przy aktualnym kursie dolara (~2,80zł) wiec mysle ze lepszym pomyslem bedzie samemu sobie tego sprowadzenie ;] Ciekawy jestem ile jeszcze mnie by wyniosla przesylka nawet jakby miala plynac/leciec 2 tygodnie.

 

Miejmy nadzieję, że jeszcze $ spadnie, bo pamiętam jak jakiś czas temu kupowałem rzeczy kiedy $ był po np. 2.20zł i mniej :D

Odnośnik do komentarza
No, powoli zagraniczne waluty wracaja na poprzednie miejsca, wiec poczekamy zobaczymy.

 

Btw: Jak to wyglada z instrumentami w RB ? Tam trzeba wlozyc jakis 'pier.dolnik' w usb do ps3 ? I z tego jednego beda dzialac wszystkie 3 instrumenty ( gitara, perka, mikro ? )

z instrumentami w RB wyglada to tak:

mikrofon podłączasz przez usb

gitare przez usb

a perkusje dla odmiany przez usb

jesli posiadasz druga gitarke to sprawa jest troche bardziej skomplikowana, bo ja podlacza se przez usb

 

 

 

a wiec jesli chcesz zagrac cala kapela na ps340gb to musisz kupic np cos takiego

http://www.ksol.pl/pentagram-4portowy-pasy...a7be16268a05be0

Odnośnik do komentarza
No, powoli zagraniczne waluty wracaja na poprzednie miejsca, wiec poczekamy zobaczymy.

 

Btw: Jak to wyglada z instrumentami w RB ? Tam trzeba wlozyc jakis 'pier.dolnik' w usb do ps3 ? I z tego jednego beda dzialac wszystkie 3 instrumenty ( gitara, perka, mikro ? )

z instrumentami w RB wyglada to tak:

mikrofon podłączasz przez usb

gitare przez usb

a perkusje dla odmiany przez usb

jesli posiadasz druga gitarke to sprawa jest troche bardziej skomplikowana, bo ja podlacza se przez usb

 

 

 

a wiec jesli chcesz zagrac cala kapela na ps340gb to musisz kupic np cos takiego

http://www.ksol.pl/pentagram-4portowy-pasy...a7be16268a05be0

 

XDDD Rozwaliles mnie tym tekstem na łopatki

 

Rozumiem, ze do kazdego instrumentu tworcy daja w zestawie po kazdym takim 'pier.dolniku' do kazdego, czyli w calym secie dostajemy 3 pierdu pierdu pod usb?

Odnośnik do komentarza
Rozumiem, ze do kazdego instrumentu tworcy daja w zestawie po kazdym takim 'pier.dolniku' do kazdego, czyli w calym secie dostajemy 3 pierdu pierdu pod usb?

jesli dobrze Cie rozumiem to:

gitara jest bezprzewodowa, a mikrofon i perkusja sa podlaczane kablem

ale ja pisze, o rb, a nie rb2

tam perkusja ma byc tez bezprzewodowa jednak biorac pod uwage, ze mozna kupic zestaw z sama perkusja lub gitara to zapewne kazdy instrument bedzie posiadal wlasny odbiornik, a nie jeden do wszystkiego

 

 

 

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy to takie smieszne

podpisujesz z kims umowe, ze twoj kawalek znajdzie sie w grze, a po roku dowiadujesz sie, ze bedzie tez w drugiej czesci a ty nic z tego nie bedziesz mial, zadowolony? albo jestes wydawca i placisz zespolom by pozwolily przeniesc kawalki do drugiej czesci a sam nic z tego nie masz, zadowolony?

w jedynce mam sciagnietych okolo 15 kawalkow plus patch (13mb) i zajmuje to 570mega

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie, czy Les Paul Wireless Guitar dodawana do GH bedzie dzialac mi z RB?

Gitara z GH3 działa z RB1

Gitara z RB1 NIE działa z GH3

 

 

 

hmm, chyba troche mijasz sie z prawda: http://www.gamespot.com/features/6183555/index.html

 

Zauwazcie, ze w przypadku X360, gitara Les Paul wspolpracuje z RB, jedynie z brakiem "effect switch". Z PS3 sprawa ma sie niestety gorzej...

 

 

GH nie bardzo mnie interesuje, wole grac w RB, tylko nie moglem znalezc zadnego taniego zestawu z RB. Kupilem sobie to: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...em=360105093279

 

 

Za ta sama cene byl zestaw z dwoma gitarami Les Paul, ale ja planuje kupic sobie czysta RB2, wiec Les Paule mijaja sie z celem. A tak wyjdzie mi bardzo tanio, no i mam kompatybilnosc z obydwiema grami. Jeden minus to ze nie za fajnie wygladaja, ale z recenzji ludzi ktorzy je kupili, wynika ze sa bardzo dobre.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza
Mam pytanie, czy Les Paul Wireless Guitar dodawana do GH bedzie dzialac mi z RB?

Gitara z GH3 działa z RB1

Gitara z RB1 NIE działa z GH3

 

 

 

hmm, chyba troche mijasz sie z prawda: http://www.gamespot.com/features/6183555/index.html

wytłumacz mi to jak szescio letniemu dziecku, bo ja w tej tabelce widze to samo co napisalem

 

OK, masz tam 4 rozne tabelki. Pierwsza dotyczy X360, druga PS3, trzecia Wii a czwarta PS2. A wiec zainteresowani jestesmy ta z PS3. Co widzimy? 2 gitary do 2 gier. Les Paul do GH i ta druga do RB. Patrzymy na Les Paul. W kolumnie GH mamy "YES" w kolumnie RB mamy "NO". Z gitara RB jest dokladnie odwrotnie. Wybacz, ale czego w tym nie mozna zrozumiec?

Odnośnik do komentarza

sorry, nie zauwazylem tego ostatniego no, po 11 godzinach z pracy wrocilem

nie zmienia to jednak faktu, ze to ja mam racje :)

spojrz na date tamtgo artykulu, poszukaj newsa, ze ea i activision sie dogadaly w sprawie pathy umozliwiajacych komptabilnosc, albo poprostu uwierz mi, ze w srode przychodzi do mnie dwoch kolegow i Tomek bedzie grał na perkusji a Dawid na gitarze z GH3 gdy ja bede wymiatal na elektryku z RB

serio, serio

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...