Skocz do zawartości

Rock Band 2


Redmitsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Mam mały problem. Jakiś czas temu sprowadziłem z Wielkiej Brytanii perksuje http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...e=STRK:MEWNX:IT.

Perksuje otrzymałem i tu pojawił sie problem. Sprzęt poskręcałem, podłączyłem i co się okazało Rock Band 2 nie łapie uderzeń w talerze. W menu PS3 zarówno jak i w Rock Band'zie

można wybierać opcje, poruszać się po tym menu ale gdy tylko włącze jakąs piosenke to poprostu nic nie moge zrobić. Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest problem ? Perkusja jest nowa, zakupiona w sklepie. Jest możliwe by ta perkusja działała tylko z Rock Band 1 ?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

po godzinach spedzonych z GT:M (moja pierwsza gra gitarowa - miodzio do kwadraru!) juz wiem ze mi to cholernie pasuje i chce teraz sprawdzic konkurencje, czyli Rock Banda. Troche poczytalem i mam taki plan:

1. kupic jedynke

2. kupic dodatek z PS Store UK (na PL nie ma) umozliwiajacy eksport piosenek z plyty na hd

3. sprzedac jedynke

4. kupic dwojke

5. grac grac grac.

 

ale mam pytania:

1. piosenki do sciagniecia: pal i ntsc to to samo (ich ilosc, dzien premiery, utwory) czy ktorys region jest tu lepszy?

2. czy na dysk zrzucane sa wszystkie piosenki z gry?

3. czy sa to "pelne" ich wersje, z animacjami w tle, identiko jakbym gral z plyty, czy tylko highway z nutami na jakims tle?

4. kazda kupiona ze PSStore piosenka to wlasnie highway z nutami na jakims tle i nie ma dla niej animacji (jak jest w GH)?

5. czy nie ma problemow z zakupem na PSStore UK na polska karte bankomatowa (dzialajaca z PSStore PL)?

Odnośnik do komentarza

po godzinach spedzonych z GT:M (moja pierwsza gra gitarowa - miodzio do kwadraru!) juz wiem ze mi to cholernie pasuje i chce teraz sprawdzic konkurencje, czyli Rock Banda. Troche poczytalem i mam taki plan:

1. kupic jedynke

2. kupic dodatek z PS Store UK (na PL nie ma) umozliwiajacy eksport piosenek z plyty na hd

3. sprzedac jedynke

4. kupic dwojke

5. grac grac grac.

 

ale mam pytania:

1. piosenki do sciagniecia: pal i ntsc to to samo (ich ilosc, dzien premiery, utwory) czy ktorys region jest tu lepszy?

2. czy na dysk zrzucane sa wszystkie piosenki z gry?

3. czy sa to "pelne" ich wersje, z animacjami w tle, identiko jakbym gral z plyty, czy tylko highway z nutami na jakims tle?

4. kazda kupiona ze PSStore piosenka to wlasnie highway z nutami na jakims tle i nie ma dla niej animacji (jak jest w GH)?

5. czy nie ma problemow z zakupem na PSStore UK na polska karte bankomatowa (dzialajaca z PSStore PL)?

po pierwsze

zapraszamy do kacika gry muzyczne

 

po drugie

gh: m to chyba najlepsze gh a bardzo bardzo daleko jej do rb

 

1 na 99,9% to samo

2 nie mozna zrzucic enter sandman, paranoid i run to the hills z tym, ze te dwa ostatnie to covery a oryginalna wersje run to the hills mozesz dokupic z psn

3 i 4 importowane i dokupione piosenki niczym sie nie roznia od tych z plyty

5 nie moge ci pomoc, ja rb sciagalem ze stanow na dlugo przed premiera europejska i piosenki kupuje z kanady

Odnośnik do komentarza

czyli kupuje sobie jakas piosenke z UK i w grze mam ja wraz z animacja, zespolem grajacym w tle?

a jak to wyglada z GH? bo zastanawiam sie jeszcze, zeby dokupic Death Magnetic do GH:M, ale w niej to chyba nie ma tych animacji zespolu grajacego, tylko w studiu sie gra (czy tak jest tez z innymi GH)?

do gh zadnych zakupow nie robilem wiec nie wiem

jedynie darmowe piosenki do trojki posciagalem i z tego co kojarze to ludziki tam chyba graly na scenie

Odnośnik do komentarza

czyli kupuje sobie jakas piosenke z UK i w grze mam ja wraz z animacja, zespolem grajacym w tle?

a jak to wyglada z GH? bo zastanawiam sie jeszcze, zeby dokupic Death Magnetic do GH:M, ale w niej to chyba nie ma tych animacji zespolu grajacego, tylko w studiu sie gra (czy tak jest tez z innymi GH)?

 

Polska karta nie przejdzie przez PSstore UK

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Kurde, nie wiem czemu, ale mam duży problem z poprawnym skalibrowaniem (ja to nazywam nastrojeniem xd) instrumentów.

Gram na normalnym tv LCD do którego podłączam do wejścia słuchawkowego głośniki. To na pewno trochę przeszkadza, ale bez przesady. Kalibruje normalnie, staram się uderzać dokładnie w momencie dźwięku i praktycznie zawsze jest kicha.

Ma ktoś jakieś dobre sposoby/porady na kalibrowanie?

Odnośnik do komentarza

Najgorzej jest z tym drugim testem, tym bezdźwięcznym. Jakie mniej więcej wartości powinny wyjść przy tych moich ustawieniach (głośniki podłączone słuchawkowo). Mnie wychodzi na pierwszym teście +10, a na drugim na minusie tam dosyć sporo od -20 wzwyż i nie czuję jakiegoś super komfortu gry. Najgorzej, że w rock band nie można podczas grania sobie przekalibrować, tylko trzeba co chwila do menu wychodzić, co trochę zajmuję : /

 

A jak znajdę optymalne ustawienia w innej grze (np. GH jakimś), to one powinny też się sprawdzić w Rock Band 2?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...