Skocz do zawartości

Gears of War 2 - opinie,ustawki itd


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Hej, na GoW 2 pustki. Z kumplem kończymy właśnie kampanię (dziś się uda pewnie). Kolega nie ma jednak DLC i potrzebowałbym kogoś do hord na mapkach z DLC i do kooperacji w wyciętej scenie - Autostrada.

 

Generalnie młócę hordę solo, ale nudno jest :) Za to mam patent i dochodzę na nim całkiem daleko. Podejrzewam, że przy odrobinie szczęścia przeszedłbym wszystkie fale na tym patencie: Praktycznie na każdej mapie jest punkt, w którym można się zabunkrować przy użyciu jednej tarczy. Każde osiem fal przechodzę nazwijmy to klasycznie, a na dwie ostatnie, w których praktycznie są tylko wielcy przeciwnicy bunkruję się w tym miejscu. Nikt nie jest w stanie przewrócić mi tarczy i spokojnie wykańczam towarzystwo.

Edytowane przez radekw
Odnośnik do komentarza

Hej, na GoW 2 pustki. Z kumplem kończymy właśnie kampanię (dziś się uda pewnie). Kolega nie ma jednak DLC i potrzebowałbym kogoś do hord na mapkach z DLC i do kooperacji w wyciętej scenie - Autostrada.

 

Generalnie młócę hordę solo, ale nudno jest :) Za to mam patent i dochodzę na nim całkiem daleko. Podejrzewam, że przy odrobinie szczęścia przeszedłbym wszystkie fale na tym patencie: Praktycznie na każdej mapie jest punkt, w którym można się zabunkrować przy użyciu jednej tarczy. Każde osiem fal przechodzę nazwijmy to klasycznie, a na dwie ostatnie, w których praktycznie są tylko wielcy przeciwnicy bunkruję się w tym miejscu. Nikt nie jest w stanie przewrócić mi tarczy i spokojnie wykańczam towarzystwo.

 

Tarcze niektórzy przeciwnicy przewracają a jeśli ci do tej pory ani razu nie przewrócili to wcześniej ,

przed dotarciem do tarczy , ich zabijałeś lub inni "nieprzewracający tarcz" blokowali im do niej dostęp - przepychanki

jak po schabowy za czasów komuny , niektórzy nawet z własnym ogniem przychodzą .

Ja ciągle chętnie gram w HORDĘ w GOW2 ale dodatkowych 19 map nie mam bo raczej nie ma z kim grać

na nich a w inne tryby multi nie grywam więc raczej mi sie nie opłaca tego dodatku kupować .

Jak ktoś ma na zbyciu 500-1200msp w dobrej cenie to chętnie je kupię i wykupię ten dodatek .

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ktoś chętny na HORDę (50 fal) na dodatkowych 19 mapach ???

radekw - jeśliś ciągle chętny na HORDę w GOW2 to daj znać , bo ja i kolega Gregg85 POLAND też mamy te 19 map i wstępnie umówiliśmy że zagramy na nich w hordę , z chęcią przejścia 50 fal

na jednym posiedzeniu , więc trochę czasu na to zejdzie (wiad. wysłałem też na PW) .

Jeśli ktoś jeszcze chętny na HORDę na tych 19 dodatkowych mapach

to zapraszam (i oczywiście proszę o info , na PW lub przez XBL - mój Gamertag : Dok22) .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...