Skocz do zawartości

Gdzie tankujecie?


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to daj mi sie tym przejechać po mieście, i założe sie że będzie chciał wiecej

 

Bedzisz jezdzil 100 km/h na 2-gim biegu w korkach? :lol: mam obrotosciomierz do 5 tys na kazdym biegu krece go do 3 tys po czym zmieniam wyzej . przy wyprzedzaniu podkrecam po 4.800 i nie potrzeba wiecej krecic . nie wiem czy to ma znaczenie ale znajomi mi mowia ze mam ciezka noge , ale jak chcesz rajze se zrobic to zapraszam do mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Oran
to daj mi sie tym przejechać po mieście, i założe sie że będzie chciał wiecej

 

Bedzisz jezdzil 100 km/h na 2-gim biegu w korkach? :lol: mam obrotosciomierz do 5 tys na kazdym biegu krece go do 3 tys po czym zmieniam wyzej . przy wyprzedzaniu podkrecam po 4.800 i nie potrzeba wiecej krecic . nie wiem czy to ma znaczenie ale znajomi mi mowia ze mam ciezka noge , ale jak chcesz rajze se zrobic to zapraszam do mnie ;)

 

Każdy po pijaku ma ciężką nogę. Jeszcze Mlokon do Ciebie wpadnie to jeszcze po fecie będziecie jeździć. ;]

Odnośnik do komentarza

Yacek się kreuje na psychologa że po postach pisanych przez userów poznaje ich rys psychologiczny....

 

Mam takie pytanie może nie bezpośrednio związane z tematem ale...

Dają coś te uzdatniacze paliwa które można kupić na stacjach , słyszałem sprzeczne opinie , ktoś z Was używał/miał do czyniena z takim czymś?

Edytowane przez Usagi
Odnośnik do komentarza
Gość Oran
Mam takie pytanie może nie bezpośrednio związane z tematem ale...

Dają coś te uzdatniacze paliwa które można kupić na stacjach , słyszałem sprzeczne opinie , ktoś z Was używał/miał do czyniena z takim czymś?

 

Nie warto się w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz
Yacek się kreuje na psychologa że po postach pisanych przez userów poznaje ich rys psychologiczny....

 

Mam takie pytanie może nie bezpośrednio związane z tematem ale...

Dają coś te uzdatniacze paliwa które można kupić na stacjach , słyszałem sprzeczne opinie , ktoś z Was używał/miał do czyniena z takim czymś?

Nie zmieniaj tematu, przestępco!

Odnośnik do komentarza
13-14 a 7-8 to ee w sumie, podziel sie tymi prochami, ktore lykasz bo dobre sa

 

 

no bez kitu, diler cie rozpieszcza za mocno, ejcu

Na orlenie zalane 10 litrów, przejechane 140 km, na bp również 10, przejechane 80.

Wniosek? Orlen - ~7l, BP - ~12,5. Może przesadziłem z tym 14, ale różnica jest spora. Sam się mocno zdziwiłem, bo jak tankuję, tak jeszcze nigdy nie zdarzyła mi się podobna sytuacja. Dodam, że pierwszy raz lałem do swojego na bipi. I ostatni. Auta nie dopier.dalałem, jeździłem tak samo po każdym tankowaniu. Także tego.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Myślisz, że dostaniesz ileś tam koni więcej? Zapłacisz za coś co da Ci tyle co nic, efekt placebo zapewne zadziała i będziesz twierdził, że masz conajmniej 500 km więcej, ale tak nie będzie. Lepiej nalać sobie porządnej benzynki na jakimś shellu i masz to samo, a nawet lepiej. Tylko jeszcze kwestia czy golfy lubią takie paliwo, no i czy Ty masz bene czy ropę, bo jak ropę to uzdatniacz Ci się przyda ale zimą, chociaż i tak lepiej zalać denaturatu :D

Odnośnik do komentarza

Oranku nie myslalem nawet o jakims wzroscie mocy(widze na forum jest trendy mowic ze jakas zmiana wizualna +5km , uzdatniacz do paliwa + ... km itd ... :lol: ) , myslalem o tym czy raczej nie przeczysci to wezykow , wtryskow i takich tam , ze "zrobi dobrze" jakos pojazdowi . Mam dieselka . No ale ok juz wiem ze nie uzyje tego , moze zima a teraz jade do znajomego tirowca paliwo kupic :D

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie: na jakiej stacji paliw opłaca się tankować? Chodzi mi o jakość paliwa (gazu w moim przypadku) i te karty, zbieranie punktów itd. Jako, że niedługo czeka nie zakup fury, to chciałbym od samego początku tankować tylko w takiej. W swoim mieście mam: Statoil, Shell, Orlen, BP. Kilka osób poleciło mi Shell (że niby najlepszą jakość tam mają), a jak to jest z tym zbieraniem punktów? Gdzie się to najbardziej opłaca?

Odnośnik do komentarza

Shell ma wyrobioną marke, jeśli chodzi o jakość też nie ma się czego czepiać. Jednak jest drożej niż na innych stacjach (jeśli chodzi o gaz, różnica nie jest aż tak wielka).

Ja tankuje na Orlenie głównie- zawsze jakaś stacja się znajdzie. Na jakość nie narzekam, ale punktów nie zbieram- tankuje za mało więc w sumie sie nie opłaca.

Jeśli chciałbyś tankować sam gaz i nie zależy Ci na punktach to polecam stacje Lukoil- tanio i pożądnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...