Skocz do zawartości

Gdzie tankujecie?


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość mastafaker

U mnie w miescie ORLEN od kilku dni 3.99. Wyjade 15km dalej i juz 4.19. Na OLKOP 3.89 dzisiaj.

 

Popytajcie czy nie macie znajomego na tirach, czesto maja na bazie wlasne dystrybutory i dla pracownikow ceny nizsze. Ja tankuje obecnie za 3.2 rope i nie narzekam, spalanie w normie.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Przydatna informacja dla rolników, dzięki.

 

Dzięki uprzejmości kolegi, testowałem ostatnio różne paliwa Pb98 w temperaturach od -11 do -2 st., używając dość paliwożernego auta. Jeśli miałem wybór, tankowałem tańsze opcje, unikając paliw premium. Wyniki prezentują się następująco:

 

1. BP - 18,7 l na 100 km

2. Shell - 18,9 l

3. Auchan - 19,2 l

4. Niekorporacyjna stacja osiedlowa - 19,5 l

5. Statoil - 20,1 l

6. Tesco - 21,4 l

 

Subiektywnie auto najlepiej sprawowało się na Shellu, a następnie na paliwie z Auchan. W przypadku kolejnych paliw nie zauważyłem różnic, nie licząc tych przy dystrybutorach. Jazda raczej dynamiczna, ale zawsze po rozgrzaniu silnika, trasy takie same, warunki pogodowe jw. Auto to MB C63 AMG kombi z 2009 roku. Swoją drogą kapitalny wóz, jedynie portfel pochlipywał, gdy przyszło mi uiszczać "piątkę" za litr...

Edytowane przez noob_IRA
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kumpel zatankował ostatnio 95'tkęł na Lukoil do 316i E36 i samochód po tym stracił moc (chociaż to trochę nadużycie w przypadku tego silnika xd) i kilka razy zgasł. Pomogło dopiero wlanie paliwa ze Statoila. Kierowniczka stacji twierdzi, że to niemożliwe, żeby paliwo było lewe i ogólnie przyjęła postawę "co złego to nie my", ale to już drugi znajomy, który ma problem po tankowaniu na tej stacji. Wcześniej po zatankowaniu Laguny 2 1.9dCi pojawił się problem z wtryskami. Słabo, że na oficjalnym fanpejdzu Lukoil nie można pisać postów, ale pewnie mieliby całą tablicę zawaloną skargami.

Odnośnik do komentarza

Jak swego czasu sprawdzałem raport paliwowy dla Trójmiasta to właśnie Lukoil, Statoil i randomowe stacje kulały, a na przykład stacje z najtańszym paliwem przy Auchanie i Leclercu nie miały żadnych zastrzeżeń. Ja od zawsze na Lotosie, wcześnej zwykła 95, czasami 98, a ostatnio tylko Dynamic Diesel i żadnych problemów nie mam, nawet przy -10 dwa tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...