Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Cudo

Mercedes-Benz~SLK~(10).jpg

Obecnie posiadam dużo starszego SLK i żadne inne auto mi tak nie siedzi pod każdym względem jak właśnie seria SLK(CLA też kosmos ale tutaj już cena dużo większa ). Mimo że miałem okazje za fajną cene wymienić mojego na Jaugara XF to postanowiłem nigdy nie sprzedawać a z czasem nabyć te cudeńko. Patrząc na zakupy growe niektórych marzenie dość śmieszne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
9 minut temu, balon napisał:

A co tam za mesia ma upatrzonego? Teraz mój "wspólnik" przymierza się mocno (na 99% zdecydowany) do nowego CLS https://www.mercedes-benz.pl/content/poland/mpc/mpc_poland_website/pl/home_mpc/passengercars/home/new_cars/models/cls/c257.html?s_kwcid=AL!672!3!246293602028!p!!g!!nowy cls&ef_id=WhlDmwAABURVk1XS:20180301134657:s

 

Bierze benzynę coś ok 390 koni. Jeździłem tym z nim. Ja ciebie pier dole. Wspaniałe auto.

 

no niestety aż tak dobrze to nie ma - cały czas mi chodzi po głowie GLC w coupe i zakładam, że na nim stanie. Pojeździłem trochę GLA i to chyba moje ulubione auto z carsharingów, najbardziej marzy mi się GLE, no ale za dużo hajsu kosztuje :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Grzybiarz, nowa A klasa ma z tą pierwszą wspólną tylko nazwę. Zresztą już poprzednia była zupełnie inna.

http://automaniac.in/wp-content/uploads/2012/04/2012-Mercedes-Benz-A-Class_1.jpg

 

Pierwsza to było dziwadło, druga wyglądała lepiej, ale w porównaniach zawsze wypadała gorzej od Golfa, nawet w kwestii wykończenia. Kolega z pracy miał, wnętrze sprawiało dużo gorsze wrażenie niż w A3 8V. Tego nowego oglądałem tydzień temu i IMO design z zewnątrz ma jeden z najlepszych w klasie, a w środku deska jest rzeczywiście nowoczesna. Musiałbym się przejechać, żeby ocenić jak się sprawują te ekrany, zobaczyć jak wygląda podświetlenie LED w nocy, ale ogólnie jest spoko. Do tego z tyłu teraz jest całkiem sporo miejsca, a bagażnik jest podobny jak w A3.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Czemu fuj, może być praktyczne. Lepsze niż telefon na kratce nawiewu. W A3 np. zawsze wyświetlam prędkość cyfrową na wyświetlaczu i nigdy już nie używam analogowego prędkościomierza (szczerze mówiąc, to zmarnowane miejsce), a równocześnie zawsze wyświetlam sobie mapę na ekranie (jak mini mapka w grach), konsultując ciągle chociażby jak układa się kolejny zakręt. Więc o ile mam nieco wątpliwości jeśli chodzi o ekrany dotykowe do zmiany ustawień wentylacji, to ekrany jako takie w wygodnym miejscu są zdecydowanie przydatne.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja się z ciekawości rozglądałem pobieżnie za samochodami do 15k, bo może na zimę będę kupował i kuuuurde, ile fajnych samochodów można kupić w tej cenie.

 

I nie mówię tu tylko o komfortowej limuzynie ze sportowym charakterem i właściwościami jezdnymi E36 325/328.

 

 

Ale jak se myślę, że mam jeździć po tych januszach i słuchać tych gadek że nie bite, nie palone, nie jeżdżone to mi się odechciewa wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...