Skocz do zawartości

Turniej drużynowy [Tekken]


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jezeli mówimy o turnieju idywidualnym + turniej druzynowy na zasadach grupy i DE :)

Turniej indywidualny i drużynowy, jak najbardziej. Tyle, że gorsze nagrody (i pewnie mniejsze wpisowe) za indywidualny, bo część by poszła na drużynowy turniej.

Oczywiście bez losowania ;)

 

 

Emocje są... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Tez jestem za tym zeby teamowki byly bardziej brane pod uwage na kazdym turnieju ale nie kosztem nagrod z indywidualnego!!

Albo podział, albo brak nagród za turniej drużynowy. Z pustego to wiadomo kto nie naleje.

 

Tommy Lee Jones.

 

Osobiście bardzo bym się cieszył jakby turnieje drużynowe zyskały na znaczeniu, bo moim zdaniem są o wiele bardziej emocjonujące niż single ;)

Odnośnik do komentarza

Ja także jestem za. Trzeba by zmienic zupełnie podejście do tych turniejów, bo za każdym razem są traktowane po macoszemu, czyli albo nie starcza czasu na dokończenie albo na rozegranie...

 

Jeśli chodzi o system i nagrody to jestem za wpisowym od całego teamu oraz system grupowy + DE, bo te turnieje są zazwyczaj rozgrywane błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Tez jestem za tym zeby teamowki byly bardziej brane pod uwage na kazdym turnieju ale nie kosztem nagrod z indywidualnego!!

Albo podział, albo brak nagród za turniej drużynowy. Z pustego to wiadomo kto nie naleje.

Dlatego napisałem że mają byc to osobne turnieje i osobna wpłata.30zł indywidualny 30zł od teamu(10zł od osoby).Turnieje są tak rzadko że wątpie że szkoda będzie komuś na teamówke.

Odnośnik do komentarza

Już to widze jak każdy noob wpłaca po np. 10zł żeby zagrać w teamówke....jedyne teamy które będą sie zgłaszać to bufory i sway+gajda...reszta będzie wolała patrzeć.

Jedyne wyjscie to podwyższenie wpisowego na tur np.o 5 zł z 30zł do 35zł(więcej nie ma sensu bo ludzi poodstraszamy) i wzięcie z każdego wpisowego naprzykład po 10 zł na SBO a 25 na singla

Odnośnik do komentarza
Już to widze jak każdy noob wpłaca po np. 10zł żeby zagrać w teamówke....jedyne teamy które będą sie zgłaszać to bufory i sway+gajda...reszta będzie wolała patrzeć.

 

Oj aż zbyt drastycznie do tego podchodzisz ja na bank z bratem jak będziemy na jakimś turze razem to zagramy w team-ówce ja

czas na nią będzie a 10 zł to nie majątek wiec nie sądzę ze tylko kilka Team- ów tylko będzie chciało grać - Velu troche więcej wiary

wiadomo że scena umiera ( ile można grać w T 5 ) ale jeszcze tak źle chyba nie jest ;->

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...