Skocz do zawartości

Koreańskie inPin PLAY CONVERTER


KRYSTA-GG-

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

mam możliwość ściągnięcia z Korei przejściówki inPin. Jeśli ktoś sie zastanawia co to jest to daje odnośnik do recenzji na sdtekken.

 

Recenzja inPinów na sdtekken.com

 

Dla leniwych dodam, że są to najlepsze bezlagowe przejściówki jakie są do tekkena, o obłudze wibracji, ps buttonie i możliwości podpięcia do PC nie wspomne. Przydadzą sie zarówno do DR'a jak i do T6 na X360 i PS3. Aby ten biznes mi sie opłacił, bo ten ziomek troche sobie żąda, muszę mieć złożyć zamówienie na przynajmniej 10 sztuk. To jest megaokazja także czekam na chętnych, którzy wiedzą o co chodzi

 

 

Cena to 100zl od sztuki

Edytowane przez KRYSTA-GG-
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

mam In Pina nie grałem jeszcze plus ten ze PC łapie ja od razu bez sterow i ma bardzo fajne menu:P

łapie ja po włozeniu pada a nie po podpieciu "aktywnej" przejsciowki wiec koleny plus ze widzi bezposrednio własciwego pada a nie wirtualne jego funkcje, mnien kłopotu z wersjami analogowymi czy cyfrowymi ogolnie bardzo fajny produkt z krotkim kablem kolejny plus ze sygnał sie nie marnuje na kolejnych metrach haha

ogolnie nawet do PC lepiej inPina kupic niz jakies (pipi) PS2 na USB ktore zazwyczaj XP widzi jak chce i kiedy chce

Edytowane przez kowal
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wlasnie widzialem ze temat umarl ale znalazlem kolezke na SRK ktory ma dobra opinie i ma jeszcze przejsciowki do 360tki. Jako ze planuje wyprzedac moze nieuzywane sprzety to zostawilbym sobie tylko 2 sticki do ps2 i kazdego uzywal na przejsciowce w razie potrzeby. Problem tylko taki, ze nie chca schodzi moje stare maszyny :)

 

Dam ci jutro namiary, jeszcze poczekam czy sie ktos nie chce podczepic. Dolar skacze to w gore to w dol, nie chce zebys potem musial doplaca bo nie zamowilem od razu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...