Skocz do zawartości

Behemoth


Gość andertejker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tą Finlandię sprawdzałem, już chyba spadli, bo nie było ich na liście, no ale to normalne. A jeśli w digi jest dvd z making of to może sobie daruje, bo pewnie to to samo co wrzucali na youtuba.

 

W każdym razie cieszę się że robią karierę, oby nie skończyli jak Dimmu Borgir, kiedy poziom śmieszności i żałosności rośnie do takiego poziomu, że zostaje już tylko śmiać się z siebie samego.

Odnośnik do komentarza
W każdym razie cieszę się że robią karierę, oby nie skończyli jak Dimmu Borgir, kiedy poziom śmieszności i żałosności rośnie do takiego poziomu, że zostaje już tylko śmiać się z siebie samego.

 

Rozumiem, że twoim zdaniem o Behemocie nie można tego obecnie powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
W każdym razie cieszę się że robią karierę, oby nie skończyli jak Dimmu Borgir, kiedy poziom śmieszności i żałosności rośnie do takiego poziomu, że zostaje już tylko śmiać się z siebie samego.

 

Rozumiem, że twoim zdaniem o Behemocie nie można tego obecnie powiedzieć?

 

 

powiedziałbym że balansują na granicy.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a lukasz, skonczylbys z ironia, nie slucham zadnego power metalu.

http://www.lastfm.pl/user/srakakaka MEN.

a o co ?

O cokolwiek innego, nie wiem nawet co teraz gra behemocz, pewnie dalej ten z,(pipi)any blackened death metal.

Zyklona sobie posluchajcie np.

Albo rotten sounda, http://www.youtube.com/watch?v=18XxTdnY730...feature=related

W samej Polsce jest wuchta lepiej grajacych kapel http://www.youtube.com/watch?v=QTKg9urovCA...feature=related

Odnośnik do komentarza
Pewnie jeździsz też na koncerty behemotha i nawołujesz wszystkich do zaprzestania słuchania ich.

Nie, mam ich gdzies, po prostu zauwazam ze graja miernie i jest duzo lepszej muzyki.

Behemoth jest dla ciebie stworzony MEN!

Nie :]

hejtuje ludstocka, czyta dostojewskiego, napina sie przed lustrem, i ma brylantowy gust muzyczny. sraka, jestes z warszawy?

a) woodstock sam w sobie jest śmieszny, o czym przekonałem się będąc tam w tym roku w niedziele, większego zbiorowiska ""osobliwości"" nie widzialem w zyciu.

b) nie czaje w ogole pocisku nt. napinki przed lustrem i brylantowego gustu muzycznego

Zauwazylem tylko, ze behemoth gra ch,ujową muzykę i juz lepiej sluchac czegos konkretniejszego. Pewnie jeszcze sluchacie Vadera :]

Aha, nie jestem z wawy.

Odnośnik do komentarza

gdzieś Nergal wspominał, że tylko w Polsce robi się z tego związku wielkie halo, pisze się w gazetkach dla kur domowych że szok i och ach, słuchacze metalu w Polsce że skandal itp. a za granicą słyszy gratulacje, że niezłą dup.eczkę dorwał. Nie żebym był fanem dody, ale taka rzucająca się w oczy zależność.

 

Co widać bardzo dobrze np. po poście siary, gdzie jazda na rowerze nie jest tru i nie przystoi metalowcowi. A że piszą o tym dziennikarze nie mający lepszych tematów to już chyba nie jego wina.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...