Skocz do zawartości

Behemoth


Gość andertejker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

ch,uj, rozbieram sie i nurkuje w ta nową płyte, behemotha znam tylko  z przesmiewczego teledysku o hydrauliku i blackowych plakatów i okładek, no i jeden teledysk ktos tu wrzucał i mi sie po prostu nie podobało, ale po recce tego amerykanca z poprz. strony mam ochote obiektywnie sobie tego posluchac.

ok, nurkuje w  to szambo.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ok, skończyłem, podobnie jak iron maiden ac/dc tak i behemoth jest dla mnie z  innej galaktyki przez nieakceptowalny wokal i bardzo wąskie i klasyczne ramki muzyczne,nie pozostaje mi nic innego jak opuścić ten temat i pozwolić się innym zachwycać.

Słychac że to kawał dobrej muzy, tylko co z  tego jak nie czuje chemii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Już w nidzielę koncert. Kot nie idzie ten PIPIIIIIIIIPA.

 

 

Wurzcam link do płyta keplai Tribualtion,support. ZAJE'bista PŁYTA. Obzcajcie koniecnzie, jaka ona jest (pipi)A DOBRA. Od pierwszero kwałka DOBRA W (pipi).

 

http://www56.zippyshare.com/v/65120146/file.html

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Setlista z Łodzi:

 

 

  1.  
  2.  
  3.  
  4. Decade of Therion (łyżwiarz wie, że kotek!)
     
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10. (Siekiera cover)
  11.  
  12.  
  13.  
  14. Encore:
 
 
Powtarzać i ćwiczyć, ciule!
Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jutrzejszy koncert w Poznaniu odwołany:

 

 

Na początku rektor Uniwersytetu Medycznego, pod skrzydłami którego działa klub Eskulap, nie zgodził się na koncert 2-go października, tłumacząc, że data ta zbiega się z rozpoczęciem roku akademickiego i nie przystoi żeby te dwa wydarzenia zbiegły się w czasie. Po negocjacjach przeprowadzonych przez PW Events (promotora koncertu) z władzami uczelni, ci drudzy zgodzili się na przeniesienie wydarzenia na 6-go października. Dostaliśmy na to zgodę od rektora. Na koncert sprzedano 700 biletów, na imprezę zgodziła się policja, wszystko było dopięte na ostatni guzik... I wtedy właśnie do naszego promotora trafiło pismo, w którym – wbrew wcześniejszym ustaleniom – rektor odmówił udostępnienia sali klubu na koncert. Jako powód podano “odbiór społeczny” imprezy, wspomniano także o protestach środowisk religijnych i o trosce o bezpieczeństwo studentów i pracowników uniwersytetu.
Odnośnik do komentarza

Wrocławski koncert super!

 

mord'a'stigmata nie widziałem bo się spóźniliśmy, Merkabah zagrali bardzo dobrze, choć lepiej chyba wypadają na małej scenie, z tą swoją instalacją z telewizorów. Tribulation spoko ale akurat podczas ich występu postanowiłem obczaić nagłośnienie w różnych punktach klubu, wszędzie świetnie. Sam Behemocz fantastycznie. Kawałki z nowej płyty na żywo naprawdę super, tych staruch nie znam to w sumie koło dupy mi latały, grali też cover Siekiery. Szoł też niezły, pochodnie, płonące odwrócone krzyże, płonące głowy kozłów... confetti lol. Ludzi całe multum, sold out podobno był. Także warto się było wybrać.

 

btw czekam na opinię Ogóra bo podniecał się strasznie. 

 

i Michaelisa który gdzieś w tam się w rezultacie zagubił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.