Skocz do zawartości

Two and a Half Men / Dwóch i pół


maciekno

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.filmweb.pl/f126122/Dw%C3%B3ch+i...3%B3%C5%82,2003

 

Ogląda ktoś ten rewelacyjny serial komediowy? Jestem uzależniony, dawno żaden serial mnie tak nie wciągnął, kapitalnie dobrana obsada z Sheenem (który gra tu samego siebie praktycznie), Cryerem i Angusem T.Jones'em (dzieciak ma niesamowity talent komediowy, będzie o nim jeszcze głośno) i panczlajny, które momentami gniotą ;] Uroczo ironiczny humor, szczerze polecam

 

Na TVN7 leci właśnie 5 sezon, w Stanach 6.

 

http://www.youtube.com/watch?v=lnn7Ex1gB0U

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Nie chce nic mowiec, ale to jednak najlepszy serial komediowy, jaki ogladam regularnie. Ogladam tez Big bang theory i How I met your mother, ale Taahm ich miecie po calosci. Caly czas trzyma poziom, zawsze rozwala tekstami, nie smiesznymi "akcjami" ale slowami, a nowy sezon trzyma sie swietnie. Na ostatnich dwoch sie masakrycznie brechtalem.

 

Polecen.

Odnośnik do komentarza

Oi, oi, nie przesadzaj. Ogólnie Jake już nie jest śmieszny, zbyt gburowaty, teraz to już tylko Charlie trzyma fason. Ogólnie fajny serialik, głupi jak but, ale drugiego takiego nie ma :)

 

Otóż to, to samo chciałem napisać. Nawet powiedziałbym, że Jake ze śmiesznego gnojka zamienił się we w(pipi)iającego gówniarza, te jego oklepane teksty i sztuczna głupota denerwują mnie. Do tego emo bunt ale jest Sheen który rekompensuje wszystkie braki no i Berta.

 

Mimo wszystko oglądam dalej ale starsze sezony o wiele lepsze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Nie rozumiem sensu jego gadania - bardziej to zalosne niz smieszne.

 

Jak dla mnie sa dwie mozliwosci:

1. Albo mu poprostu totalnie odbilo i powinien trafic do pokoju bez klamek.

2. Typ robi sobie jaja z calego dzisiejszego show-businessu oraz reszty spoleczenstwa. Celowo zachowuje sie jak wariat, majac polewe z reakcji ludzi - a satysfakcji dodaje mu jeszcze fakt, ze powstalo wokol tego takie wielkie halo.

 

Edit: Moglby dolaczyc do serialu Its always sunny in philadelpia XD

Pewnie niezle by sie tam sprawdzil, bo on w realu jest tak samo poryty jak postacie z tego serialu (o ile nie mocniej), wiec nawet nie musialby sie wczuwac w role swojej postaci (bo on jest swoja postacia).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, z tego co widac to w Dwoch i pol Charlie gral chyba na maxa ugrzeczniona, uharcerzykowana wersje samego siebie.

 

Co do serialu - mi tam go prawde mowiac nie jest zal - i tak od jakiegos czasu byl w nim zanik poziomu (chociaz nadal byl spoko).

 

Mnie tam ogolnie zreszta sitcomy specjalnie nie smiesza, co nie znaczy ze ich nie lubie. Po prostu, potrafia wywowac smiech, ale nigdy taki, zebym sie poprostu zwijal i nie mogl wyrobic.

 

Jesli chodzi o taki poziom zabawnosci, to chyba tylko Its always sunny in philadelphia tak mnie rozbawilo ze sie o malo co nie zadusilem ze smiechu.

Odnośnik do komentarza

2. Typ robi sobie jaja z calego dzisiejszego show-businessu oraz reszty spoleczenstwa. Celowo zachowuje sie jak wariat, majac polewe z reakcji ludzi - a satysfakcji dodaje mu jeszcze fakt, ze powstalo wokol tego takie wielkie halo.

 

Mi też przeszło to przez myśl. Gość chyba poszedł w ślady kolegi po fachu - Joaquina Phoenixa. Później zrobi film I'm Still Here 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...