Skocz do zawartości

Poradnik Extreme #12


Rekomendowane odpowiedzi

okladka-por12.jpg


Cena 9,90 zl


premiera: 03.12.2008 (środa)


PORADNIA:
GAME ROOM - urządzamy stanowisko gracza. Radzimy jaki telewizor, amplituner i głośniki wybrać.

Podstawy streamingu - filmy na konsoli z polskimi napisami? Oczywiście!

PLAYSTATION 3 POD LUPĄ - przegląd nowych funkcji, samodzielna wymiana HDD, porady.

PORADNIA
TIPSY & TRIKI

WARTE UWAGI:
PIŁKA W GRZE
W IMADLE: SILENT HILL
W IMADLE: TOMB RAIDER


OPISY:

PS2
LEGO INDIANA JONES: TOA
PRO EVOLUTION SOCCER 2009
SILENT HILL ORIGINS
YAKUZA
YAKUZA 2


PS3
DEAD SPACE
FALLOUT 3
LEGO INDIANA JONES: TOA
LITTLEBIGPLANET
PRO EVOLUTION SOCCER 2009
RATCHET & CLANK: TOD
SILENT HILL: HOMECOMING
SOULCALIBUR IV
TOMB RAIDER: UNDERWORLD


X360
BANJO-KAZOOIE: NUTS & BOLTS
DEAD SPACE
FABLE 2
FALLOUT 3
LEGO INDIANA JONES: TOA
NINJA GAIDEN II
PRO EVOLUTION SOCCER 2009
SILENT HILL: HOMECOMING
SOULCALIBUR IV
TOMB RAIDER: UNDERWORLD

Wii
LEGO INDIANA JONES: TOA

PSP
CRISIS CORE: FINAL FANTASY VII
GOD OF WAR: CHAINS OF OLYMPUS
LEGO INDIANA JONES: TOA
SILENT HILL ORIGINS
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Numer jest juz dostepny w sieciach (sprawdzone w Kolporterze). Byc moze Ruch bedzie mial jednodniowe opoznienie.

Naklad jest spory ale nie tak duzy jak miesiecznika. Kolporterzy traktuja Poradnik jako odrebne wydawnictwo wiec niekoniecznie beda go nadzielac wszedzie tam, gdzie juz jest dostepny PSX Extreme.

 

Odnośnik do komentarza
Hej, co jest? Czyzby opis Super MArio Galaxy sie nie zalapal?

Kumpel bedzie nieco zawiedziony.

To fakt opis do SMG powstawał (byłem jego autorem) ale po jakimś czasie okazało się że zajmowałby on za dużo miejsca w Poradniku, więc niestety został skasowany, po więcej informacji zapraszam do Ściery.

BTW - nie ujawniajmy zawartości Poradnika przed jego oficjalnym ogłoszeniem, jedynie Chickena wtajemniczyłem (zresztą mówiłem Ci w wakacje, że został mi ten opis zawieszony :P )

Edytowane przez Sowaa
Odnośnik do komentarza

Co do dostępności jestem mile zaskoczony, po południu odwiedziłem kiosk i były aż 2 egzemplarze(trzeba przyznać, że tak czy owak mieszkam w dziurze i myślałem że będzie problem z nabyciem, a tylko 1 kiosk odwiedziłem) - tutaj bez zastrzeżeń.

 

Co do zawartości, jest mniej reklam, ale to i tak za dużo i szkoda trochę że to tylko 100 stron :/.

Postaram się dokładniej ocenić PE12 po głębszej analizie treści.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Kupiłem dzisaj poradnik i generalnie podobał mi się opis wszystkich serii Tomb Raider i Silent Hill. Reszta panowie to już żenada. Aż wieżyć mi się nie chce , że to wogóle przeszło przez druk. W lego to ci co mieli zagrac to dawno zagrali. Na czasie dalibyście lego batman. Nie tego się spodziewałem.

Numer powinien wychodzić co drugi miesiąc, żeby nadrobiło wszystkie nasze zachcianki. Naprawde nie piszę tego po złości ale poradnik powinien się zmienić! Mineło już kupe czasu od wydania pierwszego numeru. Sądze , że gracze też stali się troche wymagający, teraz naprawde nie zależy nam graczą na opisach w grach. Niech poradnik w końcu to zrozumie i zamieni się w pismo dla osiągnieć i trofeum. Czy wy gracze zgadzacie się ze mną?

Zróbmy jakieś głosowanie czy co przecież te pismo powinno wychodzić dla nas a nie dla nich.

Odnośnik do komentarza

Co do nowego poradnika, to nie bardzo mi sie podoba zawartosc opisowa, moim zdaniem powinno byc ich wiecej i inne tytuly . Mam nadzieje, ze ta zapowiedz, co jest w nowej gazecie nie jest ostateczna i sie jeszcze ta lista zmieni .

 

Yakuza 1 i 2 : Yakuza pierwsza to juz stara gra, kto mial w to grac to gral i opis jest dla mnie niepotrzebny . Co innego dwojka .

 

Ninja Gaiden II : Gra do bolu liniowa i nie ma jak sie zaciac . Gralem, przeszedlem i nie bylo problemow . Zagadki(?) banalne . Gra skillowo trudna, ale przeciez opis przejscia skilla nie nauczy ;]

 

Silent Hill Origins : Kto chcial w to grac, juz dawno przeszedl . Zaciac sie w niej trudno, a gre mozna przejsc w jedno popoludnie, taka jest krotka .

 

Lego I.Jones : no litosci ... Chyba ze skupiacie sie na "znaleziskach", to ok .

 

Banjo-Kazooie : spoko, na pewno sie przyda i tu obiektywnie przyznaje, ze powinien byc ten tytul w poradniku . Ale mi jest niepotrzebny, bo nie gram w platformowki i nie bawie sie klockami ;]

 

Crisis Core : opis sie przyda dla tych, co nie grali - ja gralem, ukonczylem, wiec tez mnie ten opis nie interesuje .

 

God of War : Chains of Olympus : gra prosta jak konstrukcja gwozdzia, co tu opisywac ....

 

Dead Space : rowniez liniowa i prosta, z chyba najprostszymi bossami w historii gier Mapka, liniowosc, ciezko sie zgubic . Tez przeszedlem, wiec mnie nie interesuje .

 

Little Big Planet : dla mnie to mogliby tej gry w ogole nie robic, ale na pewno sie opis przyda, chociazby samego edytora i jak robic levele . No ale mi jest niepotrzebny ;]

 

Za to reszta jak najbardziej : Fable II, Fallout 3 (!), szkolka pilkarska w PESa 2009, Tomb Raider . To mnie najbardziej interesuje .

I moim zdaniem powinniscie dac opisy do gier najbardziej rozbudowanych - "molochow" z bonusami, ukrytymi levelami itd. Czyli takie Gears of War 2 w ktore sie obecnie zagrywam nie wymaga opisu, bo idzie sie tam jak po sznurku . Za to fajnie by bylo, jakby byl jakies porady do grania w multi, czy opisy achievementow do tej gry - mysle, ze na to nowa gra Cliffy'ego zasluguje Bardzo brakuje tutaj moim zdaniem opisu Lost Odyssey . Z otwartymi ramionami powitalbym opisy np. do Last Remnant, Red Alert 3, Saint's Row 2, nowego Prince of Persia . Fajnie by bylo, jakby rowniez byly opisy zrobienia ciezkich i przegietych achievementow (trofeow) z jakimis tabelkami i rozpiska .

 

No ale biore tez poprawke na to, ze niektore gierki wyszly na tyle pozno, ze mozna sie z nimi nie wyrobic i nie wycisnac z nich wszystkich sokow ... (bo podobno poradnik ma wyjsc jakos "zaniedlugo") . Tyle ode mnie

 

Ps. Okladka nie jest dla mnie istotna, ale ta z tym workiem pokutnym jest dla mnie okropna ...

 

Ps2. Pisalem identycznego posta w innym temacie, dot. Poradnika . Moze Ktos nie czytal, to sie tutaj taki post przyda . Potem go rozwine ;)

Odnośnik do komentarza

U mnie w Gliwicach było :) Szczególnie cieszę, się z opisu Yakuzy 2. Opis wszystkich misji pobocznych to kawał dobrej roboty (autor mógł pójść na łatwiznę i opisać tylko wątek główny). Może w końcu uda mi sie odkryć wszystkie techniki :P

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Prosze, nie patrzcie na tytuly w spisie tresci, ktore moga wydawac sie proste do "przejscia", ale nie do ZALICZENIA NA 100%. Zobaczcie w magazynie czego dotyczy opis, a dopiero potem prosze o opinie. Mysle, ze ten kto juz kupil poradnik i gral w "glupie i proste" Lego Indiana , Yakuza 1,2 czy Ninja Gaiden 2 ten zauwazy, ze te opisy maja wiekszy sens.

 

sciera

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Po jakiego czorta opisy gier jak:Gearsy, Ninja Gaiden, czy God of War? Przecież to gry PROSTE (acz miodne- tego nie mogę zarzucić)!!!

 

Bravo za opis Fallouta3.

 

Ściera- mam poradnik i dalej nie wiedzę sensu opisu ww gier <_<

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...