Skocz do zawartości

Sons Of Anarchy [FX]


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

spoilery 4x14

 

Ugh, poczatek odcinka byl w miare mimo glupiego twista ale potem bylo juz slabo. Sytuacja z Clayem dennie rozwiazana, dobrze ze chociaz Opie zauwaza ze Jax jest matolem. Normalnie zaczalem sie brechtac kiedy Bobby zaczal randomowo grac na gitarze (skad ja ma?), zmiana slow piosenki na "there is a house in charming town" i na koniec najlepsze, transformacja Tary i Jaxa w zdjecie to juz bylo tak komiczne ze sie zlapalem za glowe :wallbash:

Odnośnik do komentarza

Tylko ze w poprzednich chociaz cos sie dzialo, a ten sezon skonczyl sie cichym, mokrym pierdnieciem. Wszystko zostalo zresetowane a Clay nadal zyje bo scenarzysci wymyslili strasznie zawily powod dla ktorego nie moze zginac.

 

edit: przynajmniej Potter byl dobry

Edytowane przez Mq
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

właśnie skończyłem pierwszy sezon i śmiem twierdzić, że taki odcinek numer dwanaście to poziom lat świetności the shield. ogólnie rzecz biorąc bardzo przyjemny serial - postacie, które da się od razu polubić (jax mi jedynie jakoś specjalnie nie pasuje, ten jego specyficzny "swag" jest dość irytujący), troszkę beki tu i tam, intrygi zaciskające coraz bardziej pętle na bohaterów z odcinka na odcinek, mega oprawa muzyczna, wątek z dziennikiem ojca jaxa zamykający fajnie klamrą całą historię i no znakomita peggy bundy. podobno poziom w kolejnych sezonach spada, ale pomysł na serial jest wg. mnie na tyle ciekawy, że jak dla mnie może i trwać te 7-8 lat tak jak sutter sobie zaplanował - ja na pewno zostanę z sam crow do końca ;).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Coraz lepiej? Heh, najnowszy sezon, a dokladnie to jak rozwiazali jego koncowke to krotko mowiac: padaka. Pokusze sie wrecz o stwierdzenie ze jest to prawie poziom Prison Break..

 

Poczatek sezonu zadnych niepokojacych przeslanek nie dawal, jednak to co sie dzieje potem zawodzi i zachacza o absurd.

 

Trudno mi sie nie zgodzic z Grigorim.

 

Niestety.

Cale szczescie ze jeszcze jest Justified ktory na chwile obecna wyprzedza SoA o mile swietlne.

 

 

Co nie zmienia faktu ze kolejny sezon pewnie i tak obejrze, bo niewiele wychodzi rzeczy w tych klimatach - z braku laku dobre i to.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...