Skocz do zawartości

Monitor do playstation 3 w cenie do 1600 zł


paweel50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że były już tysiące tematów takich jak ten ale jak wiadomo technika idzie bardzo szybko do przodu i ciągle pojawiają się nowe sprzęty. Za trzy tygodnie kupuję konsolę playstation 3 w związku z czym muszę dokonać wyboru monitora, interesują mnie tylko monitory z obsługą Full HD. Widziałem już kilka podobnych tematów na tym forum ale jest w nich tyle postów że ciężko cokolwiek znaleźć. Proszę o fachową pomoc i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Owiec czytaj ze zrozumieniem a nie jeszcze na mnie naskakujesz, chciałem uzyskać tutaj opinie osób które mają te monitory, podobno na samsungach obraz będzie rozciągnięty itd. dlatego miałem nadzieję że uzyskam kilka innych odpowiedzi. Co do Benq E2400HD przejrzałem wiele stron i zero opinii na temat tego monitora :huh:

Odnośnik do komentarza
http://www.psxextreme.info/index.php?showt...t=0&start=0

Co nie zmienia faktu, ze 3 tematy nizej masz caly wywiad nWo na temat T260HD, T240HD to to samo. Fakt o BenQ nie znajdziesz opinii albo zaryzykujesz i go kupisz albo nie.

Po to zakładam ten temat by nie kupować w ciemno.

Szukałem długo i intensywnie aż znalazłem taki monitor - GATEWAY2400 co powiecie o tym monitorze ? czy warto go kupić ?

Edytowane przez paweel50
Odnośnik do komentarza

Gateway FHD2400 zdobył 1 miejsce w teście 24" monitorów Full HD,

przeprowadzonym przez miesięcznik NEXT (numer 11/2008).

 

1. Gateway FHD2400 (ocena końcowa: 67 punktów)

2. Samsung SyncMaster T240 (ocena końcowa: 65 punktów)

3. Acer P243W (ocena końcowa: 63 punkty)

4. iiyama E2607WS-B1 (ocena końcowa: 63 punkty)

Myślę że to przemawia na jego korzyść.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...