Skocz do zawartości

Kącik Hejtera


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj u młodszych pokoleń to wygląda tak: śpiewanie o Szatanie jest cool, a o Jezusie śpiewać to siara.

 

Pewnie są tacy co śpiewają o Szatanie bo go rzeczywiście czczą, tak jak ci co czczą Jezusa śpiewają w kościele. Ale wydaje mi się że większość z tych mrocznych szatanistów regularnie wydających płyty to pozerzy.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Biały ma rację. Piosenki metalowe o diable mogą być dobre, o czym świadczy zespół pewnego amerykańskiego zapaśnika, ale jeśli ktoś, napomknąwszy uprzednio o szatanie, wyje o papirusie i piramidach, to do ch/uja ciężkiego, chyba coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

załóżcie se temat "śpiewanie o papirusach i szatanie- czy to ma przed sobą przyszłość"

 

w Nile wprawdzie wyją o papirusach, ale ja i tak tego za hooja nie rozumiem i skupiam się głównie na ryku i muzie.

Odnośnik do komentarza

A pyerdolic warstwe liryczna, w metalu odgrywa drugorzedne znaczenie (Najczesciej jej nawet nie rozumiemy). Ja slucham duzo orthodox black metalu (sluchalem? :X) i tam bylo duzo szatana. Imidz, warstwa liryczna etc. etc. byly zj,ebane, ale muzycznie muzyka niszczyla, wiec mam to w (pipi)e. Pozerstwo, pozerstwo, je,bac pozerstwo :]

Odnośnik do komentarza

Szatan jest jedynie metaforą i narzędziem potrzebnym do wyrażenia szerokiego spektrum negatywnych emocji i protestu przeciw kondycji człowieka w dzisiejszym chylącym się ku upadkowi świecie. O wiele śmieszniejsze są metalcore'owe kapele wrzeszczące o polityce, czy ku.rwa globalnym ociepleniu.

Odnośnik do komentarza

Twoje teksty zawsze poruszały ważne kwestie społeczne, ale zastanawia mnie, czy udało Ci się za ich pośrednictwem wpłynąć na kogoś, by zmienił swoje życie?

 

Nie znam takich przypadków, ale często ludzie mówią mi, że dzięki tekstom Napalm Death zwrócili uwagę na pewne rzeczy. Póki nie przeczytali tekstów, nie mieli pojęcia o niektórych sprawach, a ja wciągnąłem ich w dialog. To bardzo mnie cieszy. Rzecz jasna, dzieciaki przychodzą też na koncerty dla samej muzyki i doskonale to rozumiem. Nie chcę mówić ludziom, jak mają się zachowywać czy myśleć. Chcę jedynie, by otworzyli swoje umysły.

 

Myślę, że słowa Barneya są doskonałym zwieńczeniem tej pasjonującej dyskusji o roli Szatana i papirusów w muzyce.

Odnośnik do komentarza
Raczysz żartować, teksty to ważna składniowa muzyki.

 

wolę papirusy i inne (pipi)e muje od blekowych kwików czy pseudo intelektualnych (pipi)eń

chodzi o klimat w danej chwili i już, tak jak LotM nawijają o greckich pedofilach w zbrojach rżnących dziewice i potwory

 

klimat ziomuś, klimat

 

równie dobrze mogą abecadło recytować, aby tylko pasowało w sferze dźwiękowej do reszty instrumentów

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
Raczysz żartować, teksty to ważna składniowa muzyki.

 

 

równie dobrze mogą abecadło recytować, aby tylko pasowało w sferze dźwiękowej do reszty instrumentów

 

czyli podoba Ci sie plyta suspended animation fantomasa ;]

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...