Skocz do zawartości

czesio83

spis posiadaczy gamecuba

Rekomendowane odpowiedzi

Nie warto, Zelda na PS2 jest lepsza.

Mario smash footbal tez jest na ps2 ale tylko wersja NTSC , więc musisz przerobić konsolę na piraty tongue.gif

• Minusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem posiadaczem GameCube od ok. 3 lat. W swojej drobnej kolekcji mam 11 gier - niedawno zakupiłem Crash Bandicoot Wrath of Cortex, na które długo polowałem. Mój czarny GaCek aktualnie siedzi w szafie i czeka aż minie dominacja Xboxa 360 (niedawno zakupiony).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też jestem posiadaczem fioletowego Gamecube'a od 2004 roku. Nabyłem nowiutki zestaw z Mario Kart w Ultimie :)

Ile dales za ten zestaw?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakupiłem dziś swojego 3 z kolei GaCka, do tego lcd poleciał do pokoju obok i teraz stary 14''crt czeka na metroida i zelde ponownie : ]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NGC kupiłem dość dawno (2005 chyba) i jeszcze mi służy (teraz trochę mniej).

Dwie pierwsze gry które kupiłem to RE remake i Metroid. Sentyment do tych tytułów. Reszta gier sprzedana. :mellow:

Zakupiłem dziś swojego 3 z kolei GaCka, do tego lcd poleciał do pokoju obok i teraz stary 14''crt czeka na metroida i zelde ponownie : ]

Co do TV, to ja gram na 19" LCD i mam podpiętego Gacława chinch'ami z kostką.

Obraz jest bardzo zadowalający. Powiedziałbym nawet że taki sam jak na CRT. Dość dziwne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dopisuję się. GameCube Silver w boxie z 1 padem i Metroid Prime. Jak przejdę Metroida to kupię następną grę, nie lubię mieć za dużo tytułów naraz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dopisuję się. GameCube Silver w boxie z 1 padem i Metroid Prime. Jak przejdę Metroida to kupię następną grę, nie lubię mieć za dużo tytułów naraz.

dobry sposób na przechodzenie gier do końca ;-)Dziś ponownie zakupiłem Gacława, komplecik all black tylko memorki brakuje i jakiegoś szpila, zapolujmy na MGS:TTS...

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gacek czarny z 2 padami i kilkoma grami. Zaczynam kompletowanie, także za jakiś czas napiszę co mam w swojej bibliotece. Jestem z woj. Świętokrzyskiego, jeżeli są jakieś wariaty z okolic Kielc/Końskich/Jędrzejowa, to nie mam nic przeciwko zamianie na jakiś czas grami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

GC fioletowe mam, gram, kocham. Posiadam oba metroidy i RE4. Wcześniej miałem dużo więcej gier, ale głupi byłem i sprzedałem dużą część kolekcji. Cudowna konsola, której już nigdy się nie pozbędę. Metroidy i RE4 to gry w które zawsze będę chętnie grał, choć czasami już rzygam nimi (setki razy przechodziłem).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio nabyłem czarnego Gacka z jednym padem pełnym okablowaniem i pięcioma grami:

Spider Man

NBA Cortside 2002

FIFA Footbal 2005

SSX 3

Harry Potter And The Chamber Of Secrets

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na dzień dzisiejszy posiadam 3 gacki: czarny, niebieski i srebrny. Brakuje białego i kolekcja gotowa., nie licząc limitowanych edycji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta