Skocz do zawartości

Nówka sztuka PSone.


sotnem

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie może ktoś gdzie można jeszcze dostać nową, fabrycznie zapakowaną konsolę PSone? Na allegro jest sam złom, ponadto raz już kupiłem prawie nieużywaną ps2 i radzę tego nie robić. Jest jeszcze szansa? Sprzęt chcę kupić w celach kolekcjonerskich. Wiem, że PS2 odpala gry z psx.

Edytowane przez sotnem
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Popatrz na ebay'u.Tam jest szansa...:P

 

Tjaa... z "folią Empik". ;)

 

 

@sotnem

Ta konsola ma już 10-15 lat (zależnie od modelu). Po takim czasie u nas nie masz absolutnie żadnych szans na kupno fabrycznie nowej. To jak szukanie igły w stogu siana, dziewicy w akademiku, itp. Mission Impossible.

 

Co do allegro: miałeś pecha. Nie wszyscy sprzedają trupy. Akurat PS2 łatwo ubić, czego nie można powiedzieć o PSX/PSOne.

Odnośnik do komentarza

Konsola moze i ma 15 lat, ale przestala byc produkowana dopiero w roku 2006(choc nie mam pojecia na jaki rynek te egzemplarze trafialy). Bardzo latwo za to trafic nie nowki, ale "refurbished". Są to używane płyty główne które to są pakowane przez serwis w nowke sztukę obudowe + nowka laser i puszczane z powrotem w obieg(co prawda już nie takiej jakości jak "oryginał" ale działa... :D Refurbowaniem konsol nie zajmowalo sie bezposrednio sony i nie ono produkowalo te lasery. Taka ciekawostka, wyprodukowano ich wiecej niz bylo trzeba. Te lasery co chodza teraz na ebay/alledrogo to wlasnie z tego zrodla). Do tego oczywiscie nowy pad + kartonik. Jeżeli ma byc to w celach kolekcjonerskich i nie bedziesz sie zamartwial tym ze plyta glowna byla uzywana to radze poszukac. Swego czasu na ebayu bylo dosc duzo tego(z reszta czesto jak pisza na ebayu ze sprzedaja nowke, to to wlasnie refurb jest, zapytaj sprzedawce moze sie przyzna :D).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...