Skocz do zawartości

Red Hot Chili Peppers


RoL

Rekomendowane odpowiedzi

RoLeski :), po ich wspaniałych neandertalskich wygłupach (stare granie)

na chwile zrobiłam zastój w słuchaniu, bo Californication na początku mi nie weszło,

ale kolega - fan wszędzie słuchał, w knajpie świeżutką płytę puszczali na okragło,

jeszcze jakiś czas nie mogłam sie przyzwyczaić do melodyjności nowego(?) brzmienia

któregoś ranka w wakacje wywaliłam nogi na okno, rozwaliłam sie w fotelu

i wrzuciłam tą płytę na maxa, RHChP-owy klimat wrócił, podejrzewam, ze teraz znów mogą czymś zaskoczyć

<czekamy>

 

Odnośnik do komentarza

Ze starych, czysto funkowych utworów podchodzą mi tylko te bardziej znane - Give it Away, Suck My Kiss itp. Zdecydowanie wolę ich rockowo-popowe brzmienia na Californication - genialna płyta w każdym calu.

Mam z nią dużo wspomnień, więc bez pomocy alzheimera raczej o niej nie zapomnę.

Myślę, że jedna z niewielu, które mi będzie towarzyszyć na łożu śmierci. Serio, serio.

 

By the Way też jeszcze do przesłuchania, ale na Stadium Arcadium podobają mi się ze 2 utwory. Cienko.

 

A za niedawny koncert na Śląskim mają u mnie zje.bę.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

John Frusciante opuścił grupę Red Hot Chili Peppers, aby skoncentrować się na swojej karierze solowej.

Amerykańska formacja reaktywowała niedawno działalność po dwuletniej przerwie, podczas której wszyscy członkowie zespołu zajmowali się własnymi projektami. Frusciante, który jako wykonawca solowy wydał w ostatnich latach 10 własnych płyt, wykorzystał tę przerwę, aby nagrać kolejny krążek "The Empyrean", zaś niedawno podjął decyzję o ostatecznym pożegnaniu z grupą.

 

Jak donosi portal MusicRadar.com, miejsce muzyka zajmie w zespole Josh Klinghoffer, który koncertował z RHCP w 2007 roku i od pewnego czasu nagrywa z zespołem.

 

- Josh Klinghoffer od kilku miesięcy gra z zespołem i jeśli dobrze pójdzie, to zajmie miejsce Johna, który podobno postanowił odejść. W swojej głowie John zrezygnował z bycia w zespole już dawno temu i był zainteresowany wyłącznie własną twórczością

 

fru1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Od RHCP sluchalem plyty od Californication wzwyz, wiec nie moge powiedziec na czym sie skonczyli, ale Stadium Arcadium mi bardzo podeszło. Faktem jest, że wiele kawałków ma ogromny potencjał, ktory nie został wykorzystany do końca ( tak chyba ze wszystkimi piosenkami maja), ale nie moge sie zgodzic z tym ze SA jest ujowe.

 

Poza tym chłopaki mają dużo energii. Tony nie owni wokalem, ale głos ma nieraz kojący i bardzo charakterystyczny, przynajmniej nie mam kompleksów odnośnie mojego wokalu...a Flea, a Fleaaa jak zywkle- zajepiscie.

 

 

No.

 

Ogolnie RHCP- Kocham. Nie biję.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...