Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

No to widze kolega pozamiatał, ja mam tego rangemana zwykłego 1ER tylko z customowymi śrubkami na bezelu, jest to mój drugi romek, 2 lata temu miałem pierwszego, później sprzedałem i kupiłem GWN-1000B-1BER ale miałem go krótko. W 2018 moim celem jest GWG-1000, obojętne jaka rasa ;]

Odnośnik do komentarza

Rangeman u mnie też z czarnymi atrapami śrub na bezelu plus czarna szlufka. Przydało by się jeszcze czarne zapięcie ale kosztuje ponad 70 zł. 

Miałem wcześniej GWN-1000 - mega wygodny zegarek ale najmniej G-Shockowy jednocześnie. Były jeszcze GA-1000-9G, G-9300ER, GW-9300CMJ, GW-A1100ER i GA-120 ale obecnie zostały te 4 sztuki.

 

W planach jest jeszcze powrót do GW-9300 CMJ (świetny wyświetlacz) albo ER (limitka - ciężko dostać). Kusi też zamiana niebieskiego GWN-Q na wersję Marine Blue - na zdjęciach tak sobie ale na żywo świetny jest :D

 

Edit:

 

TmyLUrf.jpg

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Rangeman u mnie też z czarnymi atrapami śrub na bezelu plus czarna szlufka. Przydało by się jeszcze czarne zapięcie ale kosztuje ponad 70 zł. 

Miałem wcześniej GWN-1000 - mega wygodny zegarek ale najmniej G-Shockowy jednocześnie. Były jeszcze GA-1000-9G, G-9300ER, GW-9300CMJ, GW-A1100ER i GA-120 ale obecnie zostały te 4 sztuki.

 

W planach jest jeszcze powrót do GW-9300 CMJ (świetny wyświetlacz) albo ER (limitka - ciężko dostać). Kusi też zamiana niebieskiego GWN-Q na wersję Marine Blue - na zdjęciach tak sobie ale na żywo świetny jest :D

 

Edit:

 

TmyLUrf.jpg

 

GShocki są strasznie nie fotogeniczne, ale na męskiej łapie wyglądają super. Do codziennego użytku ofc. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak jak mówiłem, sprawiłem sobie prezent na święta w postaci Zeppelina. Nie mogłem się zdecydować na jaki, więc wziąłem... dwa

 

-zeppelin-7614-3-id34888

 

-zeppelin-7674-1-id24872

 

 

w przyszłym roku natomiast będę polował na ten model Certiny z bransoletą, design tych zegarków mi się bardzo podoba

 

1219_m.png

 

 

 

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mialem ponownie kupić Certine DS Furious. 

Ale coś mi odj**ało i kupiłem na bransolecie Citizena. 

Citizen AT8011-55E

52225_big.png

 

 

Foty zegarków na necie zawsze jakieś nijakie i nie oddają zegarka na żywo. 

 

Anyway, trochę drogi jak na zegarek z baterią. ALE

-szafirowe szkło

-eco drive- czyli słoneczny panel

-radio control- znane z Casio G, ustawianie z fal zegara atomowego

 

Jutro/ dziś wyślą, to we wtorek będzie. 

Nigdy nie wiem po co mi chronograf, nie używam (raz się trafiło) i zmniejsza czytelność na tarczy. Ale wygląda spoko- IMO ofcoz. 

 

Na celowniku jest pokazywany wcześniej Orient Bambino. Muszę na żywo wyczaić. Chociaż od automata wolałbym w końcu kupić coś co ręcznie sobie nakręcę :) 

 

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, iluck85 napisał:

 

Anyway, trochę drogi jak na zegarek z baterią. ALE

 

Czy ja wiem, ja z kolei nie rozumiem jak można płacić o wiele więcej za automat. Sam mam jednego i wkurwia mnie straszliwie to nakręcanie jak przez parę dni przestanę go nosić, a nie będę kupował rotomatu do niego.

 

Automaty to imo snobizm.

Odnośnik do komentarza

Mazz co to za model ten pierwszy Zeppelin i ile kosztował? 

Ja zamówiłem sobie na urodziny drugiego Lorusa.

zul_pl_Zegarek-Lorus-R3A07AX9-42085_4.jp

Ta tarcza przyciągnęła mnie jak wszedłem z głupoty do TimeTrend. Jak już kupiłem zauważyłem że nie ma datownika :(

Jakoś spodobały mi się te zegarki Lorusa. Mam już dość podobny.

pol_pl_Zegarek-Meski-Lorus-Chronograph-R

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, marbel007 napisał:

Mazz co to za model ten pierwszy Zeppelin i ile kosztował? 

Ja zamówiłem sobie na urodziny drugiego Lorusa.

zul_pl_Zegarek-Lorus-R3A07AX9-42085_4.jp

Ta tarcza przyciągnęła mnie jak wszedłem z głupoty do TimeTrend. Jak już kupiłem zauważyłem że nie ma datownika :(

Jakoś spodobały mi się te zegarki Lorusa. Mam już dość podobny.

pol_pl_Zegarek-Meski-Lorus-Chronograph-R

 

Taka ciekawostka - zdjęcia są ze sklepu, w którym pracuję. A to drugie to jest nawet mojego autorstwa...

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Kyo napisał:

@Kris77 możesz załatwić jakieś fajne rabaty? Czy lepiej do Joasi na FB pisać? ;)

 

 

Zegarek świetny - kumpel dostał do nagrania filmików (coś innego niż G :D)- zegarek mnie zauroczył.

 

 

Pisz do niej, Ona stanowiąc pion kierowniczy może więcej ode mnie... Jakbyś coś kupował wyślij mi na PW info, na jakie nazwisko jest zamówienie. Jakieś gratisy od siebie postaram się dorzucić do paczki.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...