Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

Kris, Twoja firma oferuje sporo zegarków marki Vostok Europe. Jaka jest Twoja osobista opinia o tej litewskiej marce? Warto ją rozważać do zakupu?Klienci zadowoleni? Po tym jak mnie sprowadziłeś z dużej wysokości na glebę w kontekście Citizena Bluetooth (już o tym zegarku zapomniałem) moje oczy skierowały się na ten model:

Spoiler

40WUXfY.jpg

swTwC7D.jpg

Przyznam, że ten zegarek to czysty nieokiełznany sex z dwiema nimfomankami:banderas: No i to podświetlenie trytowe z całą niepewnością musi robić wrażenie:banderas:

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.08.2018 o 21:23, Czezare napisał:

Kris, Twoja firma oferuje sporo zegarków marki Vostok Europe. Jaka jest Twoja osobista opinia o tej litewskiej marce? Warto ją rozważać do zakupu?Klienci zadowoleni? Po tym jak mnie sprowadziłeś z dużej wysokości na glebę w kontekście Citizena Bluetooth (już o tym zegarku zapomniałem) moje oczy skierowały się na ten model:

  Ukryj zawartość

40WUXfY.jpg

swTwC7D.jpg

Przyznam, że ten zegarek to czysty nieokiełznany sex z dwiema nimfomankami:banderas: No i to podświetlenie trytowe z całą niepewnością musi robić wrażenie:banderas:

 

Generalnie nasi klienci są zadowoleni z tych zegarków, mamy kolekcjonerów kupujących kolejne wzory, posiadających kilka różnych modeli. W końcu każdy Vostok Europe to limit - konkretnego wariantu jest 3000 sztuk. Niektórych (imiennych, limitowanych wzorów) nawet mniej.

Jeśli Vostok to proponuję automat - mechanizmy Seiko NH35 to praktycznie gwarancja bezawaryjności. Zwróć uwagę też na to, że to duże i grube zegarki. Trzeba ubrać na łapę i zobaczyć jak leży. Anchar to linia dobrze się sprzedająca, chyba najpopularniejsza. 

Mi osobiście bardziej podoba się Almaz w kopercie z brązu z zielono-brązową tarczą.

https://www.demus-zegarki.pl/product-pol-43671-Zegarek-Meski-Vostok-Almaz-NH35A-320O516.html

 

Wiesz, z tym Citizenem to tylko Bluetooth negowałem. Zegarki Citizena są naprawdę super: jakość wykonania, precyzja i trwałość to mocne ich cechy.

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj w galerii Forum Gdańsk. Odwiedziłem salon YES i oto moja fotorelacja odnośnie inkryminowanych sikorów marki Vostok Europe:

Spoiler

d7Y99xU.jpg

0KS0avh.jpg

RrZhLG4.jpg

ZTAfOi2.jpg

axf1RfY.jpg

Przed założeniem tych zegarków wiedziałem, że będą duże i ciężkie, ale nie przypuszczałem, że aż tak!:obama: Są naprawdę wielkie, ciężkie i masywne, a na dodatek mają bardzo wysokie koperty. Na moim nadgarstku wielkości 18,5 cm wygląda to tak jak wygląda.Co do samego wykonania ciężko się do czegokolwiek przyfandzolić. Bardzo solidna robota, a obejrzałem je sobie dość dokładnie. Zakup na LATA bez dwóch zdań. Świetny dizajn, dodatkowo w tym modelu co w swoim powyższym poście proponuje kolega Kris (chodzi o Almaz) doskonałe wrażenie robi przeszklony dekiel:banderas:

Kapitalnie na żywo wyglądał również ten model:

https://www.demus-zegarki.pl/product-pol-47298-Zegarek-Meski-Vostok-Ekranoplan-NH35A-546A509.html

Nie chciałem jednak nadużywać uprzejmości pań sprzedawczyń i nie wrzuciłem go na łapę.

Mam nielichą zagwozdkę czy się nie szarpnąć na któryś z tych modeli. Jeśli nie to pewnie wybiorę coś bezpieczniejszego w postaci jakiegoś divera Seiko, Citizen lub Orient.

Odnośnik do komentarza

Jak linkujesz zegarki za 2600, to bym się już interesował mechanikiem jakimś.

Mam Citizena i spoko, a pojemność aku mi zwisa, bo wymienię 3x zegarek do tego momentu :) Ale w okolicach 3k już bym szukał mechanika. Ale to takie stonowane konstrukcję będą. Automat- tu już większy wybór.  Orient Mako, ale ogarnij wersję, bo zwykły może wyglądać śmiesznie. Jest mały, ale masywny i wygląda tak se na ręce. A mi się XL nie podoba np. 

Orient to jakieś 800-1200zł. 

Jak już chcesz się szarpnąć, to ja bym łyknął divera certiny- 2600, ale niżej też się kupi. 

 

 

Miałem sikor z każdej w/w marki. 

Seiko miałem 2 i jeden za 800zł, drugi 1300. Ten tani był średni i gdyby nie napis na tarczy, to bym obstawiał po wykonaniu coś kupione na dworcu. Bransoleta odstawała.

Orient- traktowany nijako, bo cenowo są przystępni, ale fajnie się prezentował jako całość.

Certina- dałem 1600zł za sikora z bateryjką, co jest bekowe generalnie, ale przyjemny zegareczek. Sama firma też spoko i jest wyżej od Tissota np.

 

 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
Teraz, Okie from Muskogee napisał:

No to gratuluję wiedzy, ubolewam nad głupotą i żegnam offtop. Po porady zapraszam gdzie indziej.

 

Dzięki dzięki ja wiedzy nie gratuluję bo nie wiesz co to za roślinka, nad głupotą nie ubolewam bo coś tam rozróżniasz jednak. Porad nie potrzebuję, od czego mamy "znaffców".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...