Skocz do zawartości

_Kamaz_

Zegary

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, iluck85 napisał:

Nie jestem Kris, ale z tej 3 wybrałbym sprawdzonego Orienta w automacie.

I niekoniecznie mako, bo zależy od nadgarstka, ale wypada mały na ręce. I tutaj do akcji wkracza Big Mako/Mako XL. 

No ja też na temat Orienta nurka bardzo pochlebnie się wypowiadałem, to naprawdę dobry wybór i dobry zegarek. Ale czy Ray czy Big Mako, to trzeba ubrać i samemu podjąć decyzję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym wziął tego Zeppelina z poprzedniej strony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 minut temu, krupek napisał:

Ja bym wziął tego Zeppelina z poprzedniej strony. 

Nie mój styl, ale ładny lecz to dla warszawskich artystów z zakręconym wąsem raczej. Mi odpowiada srebrna bransoleta i prosta tarcza w tym citizenie (ale z kilkoma dodatkami), myślałem też o czymś na pasku i tutaj jestem otwarty. 

https://timeontime.pl/zegarek-meski-fossil-jr1510-p3111

o jeszcze ten fossil mi wpadł w oko kurła

Edytowane przez _Be_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
42 minuty temu, _Be_ napisał:

Nie mój styl, ale ładny lecz to dla warszawskich artystów z zakręconym wąsem raczej. Mi odpowiada srebrna bransoleta i prosta tarcza w tym citizenie (ale z kilkoma dodatkami), myślałem też o czymś na pasku i tutaj jestem otwarty. 

https://timeontime.pl/zegarek-meski-fossil-jr1510-p3111

o jeszcze ten fossil mi wpadł w oko kurła

Citizen to dobry wybór, fajny model w dobrym pieniądzu. Fossil z kolei jest większy, a pasek z podkładką dodatkowo optycznie powiększa zegarek. No i pasek oryginalny do Fossila jak będziesz potrzebował wymienić to równiutkie 150 zł mój dobry E-Kolego. Fossil to stary model, dlatego taka cena.

Edytowane przez Kris77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak gigaChad mówi, że mam brać to biere

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popatrz sobie na Seiko- imo ta sama półka co Citizen w tym przedziale. Kwestia gustu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, iluck85 napisał:

Popatrz sobie na Seiko- imo ta sama półka co Citizen w tym przedziale. Kwestia gustu. 

Nie podobają mi się za bardzo 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to juz według gustu :) do 800 bym wybrał Seiko. I lepiej wypadają na żywo na ręce niż na fotkach w necie. Ale to większość zegarków :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No problem jest taki, że żaden Seiko mi sie nie podoba. Wezmę tego Citizena i Fossila będę miał dwa a co tam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi