Skocz do zawartości

Najlepszy Tony Hawk na PS2


Nitrom

Rekomendowane odpowiedzi

Dorwałem niemiecką wersję DOWNHILL JAM, o ile model "jazdy" jest normalny, to nic mnie w tej grze nie porwało. odpaliłem 3 razy na godzinę i nie wiem czy już odpalę. i jeszcze ten niemiecki...

mogę sobie zrobić teraz mały ranking tony hołków na ps2, bo to już chyba wszystkie:)Jeszcze na pewno wrocę do AW, tryb story trzeba "dojechać"

 

1.Pro Skater 3

2.Pro Skater 4

Underground

4.American Wasteland

Underground 2

--------------------

6.Downhill Jam

7.Proving Ground

Project 8

 

Tych za kreską nie warto sprawdzać :> Nie wiem jak na next-genach te siodme pozycje, ale wiadomo tam "Skate" rządzi

Odnośnik do komentarza

Tylko i wyłącznie część trzecia, może jeszcze czwórka. Każda kolejna to już było powielanie schematów i monotonia, Underground próbował wprowadzić kilka zmian (większe przestrzenie) ale nie były to do końca udane zmiany. Co ciekawe wprost proporcjonalnie do coraz słabszego gameplay'u było tak samo z muzyką. O ile dwójka i trójka mają jedne z najlepszych licencjonowanych soundtracków, tak każda kolejna odslona nawet w tym temacie obniżała poziom i nijak ta muza nie pasowała do jazdy na desce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Wiadomo, że THPS2 był najlepszy z całej serii, ale w przypadku części na PS2 ułożyłbym to tak:

1. THUG

2. THPS 4

3. THUG 2

4. THPS 3

5. THAW

6. Project 8, Downhill Jam, Proving Ground

 

Underground dał mi wiele godzin świetnej rozrywki, poziom trudności taki w sam raz, na plus też zaliczam to, że wiele razy zasiadałem z sąsiadem do wspólnej gry przy jednej konsoli, na split screenie.

"Czwórka" była po prostu świetna, taki klimat dawnych części w nowej formie.

Underground 2 miał ciekawe zadania, ciekawe tryby, chociaż dość wkurzający "Jackassowy" klimat.

"Trójka" nie spodobała mi się za bardzo, prawdopodobnie dlatego, że wyszła zaraz po genialnym THPS2. Gdybym grał w innej kolejności, to pewnie ustawiłbym ją wyżej.

Wasteland po prostu mi nie przypasował. Trudno powiedzieć, dlaczego, tym bardziej minęło ładnych parę lat, ale wiem, że nie przyciągnął mnie na dłużej. Być może też dlatego, że zanim go ograłem, miałem już na koncie Skate.

Co do miejsca 6. to są to gry typu "na bezrybiu..."

Odnośnik do komentarza

1. THPS 3 - wiadomo: klasyk, świetny soundtrack itp...

2. THUG 2 - niby seria się już skończyła, ale moim zdaniem to najlepsza część od trójki (choć w pierwszego THUGa nie grałem. Jackassowy klimat mi w sumie nie przeszkadzał, ale przynajmniej zadania były w miarę ciekawe...

3. THPS 4 - dla odmiany mi aż tak bardzo nie podszedł. Nie wiem dlaczego. Ale jako gra nadal OK...

4. THAW - po prostu "czegoś" mi brakowało. Niby OK, ale nawet w tego THPSa 4 grało się lepiej. Plus okropny soundtrack... <_<

 

W resztę niestety nie grałem...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.