Skocz do zawartości

-==Metal Gear Solid 3==-


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już zdechniesz to wduś L2 i wybierz "odtrutkę" na pigułę fałszywej śmierci - to co ma ikonkę zęba bodaj.

A Ty, Super Duper Big Napewno Nie Boss zastanów się nad tym na jakie pytanie odpowiedzi udzielasz.

 

No zastanowiłem się i co dalej? Masz z tym jakiś problem czy tylko mój nick ci się nie podoba?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
To nie wada, tylko cecha trudności, tej gry. Po za tym, już nie pamiętam, ale jest jakaś kombinacja klawiszy, która sprowadza cię szybko do Menu.

start+select+L1+L2+R1+R2

 

Nie pamiętam żebym tak świrował, by dać się zabić z powodu zauważenia.

 

Myśli samobójcze:

Snake: " Oh nie, zauważyli mnie! Moja kariera się skończyła, już nigdy nie zdołam się nigdzie zakraść, to koniec! Niech mnie zabiją, życie nie ma już sensu..."

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam problem ze znalezieniem 10 żaby, otóż według opisu Kosa powinna znajdować się ona na północy w lokacji Dolinovodno (gdy jesteśmy tam za drugim razem w nocy) na słupie podtrzymującym most. Patrze na każdy z tych słupów i nie cholery nie widzę :/ To samo piszą na gamefaqs, pomoże ktoś? Mam wydanie PAL oryginał jak coś.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W moim przypadk CQC oraz inne "chwyty" w ogule sie nie przydały, bo po co miałem ryzykować i obezwładnaic ich skoro szybciej bylo trafic go strzałką , a mi chodzilo o to zeby isc do przodu i jak najszybciej ukonczyc gre, a nie zeby ryzykowac czy mi sie uda czy nie uda dany chwyt i powatrzac cos po kilka razy, tak samo po co wszedzie lezy amunicja ktora mi sie w ogule nie przydaje bo chodzi o to zeby przejsc gre po cichu, wiec uzywalem tylko tranqualizera ,tymbardziej jak sie dowiedzialem ze im wiecej ludzi zabije,tym dluzsza bedize walka z the sorrow . Oczywiscie ta walka byla dla mnie totalnym zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

No mi się zacinała na samym końcu, w czasie filmików po

walce z Shagohodem

. Aż musiałem od kumpla pożyczyć, bo bym nie ukończył.

 

Przechodzę teraz 4 raz, ta gra jest boska (co odkryłem dopiero przy trzecim przechodzeniu ;)). Jak narazie bez żadnego alarmu i z tylko jednym zabitym przeciwnikiem (The Fear), a jestem przy

torturach

;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...