Skocz do zawartości

Hit, którego fenomenu nie pojmujecie


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

ale najeżdżacie na PE. Jak by na ocenie świat się kończył. Fakt, jest trochę zawyżona, ale Butcher to recenzował, fan halo w końcu. Więc ocena poszła w górę. Zresztą są jeszcze 3groszówki, gdzie inni z redakcji się wypowiadają. Można porównać ocenę fana serii z kimś kto podchodzi na chłodno do tytułu, a z czego pamiętam to inni dawali niższe oceny.

Żeby nie było offtopu, lubię chodzone bijatyki, ale devil may cry nie podchodzi mi w ogóle. Próbowałem parę razy i po pierwszej misji wyłączałem.

Odnośnik do komentarza
Counter Strike - syf i śmieć. Odmóżdża ludzi. Prawdopodobnie jedynymi graczami są jakieś lumpy i 12 letni plebs.

Soniak powiedz mi w co grasz, a ja cie pojade od niedorozwojów, lumpów, plebsu. Nie ma to jak oceniać człowiek po tym w co gra.

Tak samo stwierdzenie, że w Gears of War jest chu'jowa grafika, to pokaż mi tytuł gdzie tobie się podoba grafika.

Odnośnik do komentarza
Counter Strike - syf i śmieć. Odmóżdża ludzi. Prawdopodobnie jedynymi graczami są jakieś lumpy i 12 letni plebs.

Soniak powiedz mi w co grasz, a ja cie pojade od niedorozwojów, lumpów, plebsu. Nie ma to jak oceniać człowiek po tym w co gra.

Tak samo stwierdzenie, że w Gears of War jest chu'jowa grafika, to pokaż mi tytuł gdzie tobie się podoba grafika.

 

Wchodzę do kafejki internetowej i co wiedzę? Stado obszarpanych dzieciaków grających w CS. W to nikt normalny nie gra. Grafika podoba mi się w Crysisie ot co.

 

Odnośnik do komentarza
Counter Strike - syf i śmieć. Odmóżdża ludzi. Prawdopodobnie jedynymi graczami są jakieś lumpy i 12 letni plebs.

Soniak powiedz mi w co grasz, a ja cie pojade od niedorozwojów, lumpów, plebsu. Nie ma to jak oceniać człowiek po tym w co gra.

Tak samo stwierdzenie, że w Gears of War jest chu'jowa grafika, to pokaż mi tytuł gdzie tobie się podoba grafika.

 

Wchodzę do kafejki internetowej i co wiedzę? Stado obszarpanych dzieciaków grających w CS. W to nikt normalny nie gra. Grafika podoba mi się w Crysisie ot co.

No dobra, ale wiesz że istnieją także komputery w domach? I tam ludzie tez w to grają. A co powiesz na ludzi grający w turniejach CS? Zgarniają grubą kase i nie są plebsem.

Co do grafiki to stawiasz tylko na strone czysto techniczną, bo designem czy oryginalnoscią Crysis nie grzeszy. Ot zwykła dżungla. ( parę palemek, fajna woda, piasek, chatki).

Odnośnik do komentarza

Halo- no beznadzieja jakiś koleś w zbroi biega z mieczem świetlnym i zabija jakies potwory które wyglądają jak (pipi)e kury z czarnobyla

 

Ninja Gaiden- a tego to juz naprawde nie rozumiem , co jest fajnego w odcinaniu drugiemu czlowiekowi głowy, tyle zła sie dzieje na swiecie a dzieci patrzą

 

Silent Hill- czytając psa który jeździł koleją bardziej sie bałem

 

MGS- pfff, fabuła na poziomie Dizziego z pegaza. Nie widze nic pociągającego

 

PES- no tutaj to żenada tyle ludzi w to gra a nawet kolejorzem nie mozna pograc , ojacie

 

GTA- 1 nawet fajna ale od trójki zaczeła sie żenada a szczególnie jesli chodzi o pomykanie tym ciemnoskórym patałachem , i ten realizm , ja chodze na siłke miesiąc i nie widać nic , tylko zakwasow sie nabawilem a on sobie na siłke biegnie , koleś 70 kilo rach ciach 150 na klate i wychodzi madafaka , no ja mietów nie brałem ale wiem ze i po nich tego nie osiągniesz

 

 

Tyle

Odnośnik do komentarza
Ciekawe, że jak Halo się pojawiało, to jego konsola nie miała w Polsce oficjalnego dystrybutora, nikt o niej nie słyszał, a większość tych, co słyszała, była pewna, że nic ciekawego to nie będzie, bo to konsola-pecet. Ty chyba nie wiesz, co to jest hype. Osobiście nie jestem wielkim fanem Halo, jak i w ogóle grania sieciowego, ale rozumiem spokojnie, że inni to kochają.

Sorry ale gdy H3 sie ukazało, to X360 od dawna miał dystrybutora a wszyscy napompowani hypem na te gre oczekiwali na nia z zapartym tchem i podniecali sie WG MNIE o wiele bardziej niz to warte. Mowie cały czas o H3, czytaj ze zrozumieniem

Ze szczególnym wskazaniem na H3
Odnośnik do komentarza

Gry sportowe - zespołowe, fifki, pesy, itp - przy takich grach wysiadam i ide spac... nuda... parunastu ludkow biega mi po TV za 1 piłką. W sumie najbardziej nierozumiem tego, ze wyszlo tyle czesci tych gier [bo to wszystko to, to samo jest xD]

Tibia - nc

Crysis, FC2 - mi sie wydaje czy tam tylko grafika jest dobra? gralem po kilka h w obie pozycje i w sumie nic tam nie ma co moglo by zachecic mnie do skonczenia gry. dla mnie takie cos to tylko pokaz silnika graficznego/fizycznego

 

dopisalbym uniwersum killzone, ale to pewnie w przyszlosci gdy zalicze kz2 :F

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
Counter Strike - syf i śmieć. Odmóżdża ludzi. Prawdopodobnie jedynymi graczami są jakieś lumpy i 12 letni plebs.

 

Teraz może to tak wygląda. Chociaż nie wiem, po kafejkach już od ładnych kilku lat nie chodzę.

Kiedyś grali w to wszyscy, nie tylko w kafejkach, w domu również.

 

Więc nie obrazaj ludzi, bo na tym forum również są osoby które przecierały szlaki grając w CS-a, teraz jest COD którego też nie rozumiesz. Half Life który równiez nazywasz syfem itd... Nie lubisz FPS-ów? To wracaj do Little Big Planet.

Odnośnik do komentarza
O tak napewno każdemu się chce kupować gitare plus wzmacniacz, szukać kumpli do zespołu, szukać jakieś próbowni, poświecać czas na uczenie się kawałków. Stary po to są gry żeby uciec od rzeczywistości, żeby niczego się nie uczyć tylko wziąść pada lub plastykową gitare w tym przypadku i po wymiatać w to co się lubi. To jak byś powiedział

Ace Combat...sorki, "symulator" pilota...? Problem nauczyc się latać i polatać?

 

...no dla mnie nieco wiekszy problem, niz skrzyknac kilku kumpli i stworzyc cos na wlasna reke. Nie polatam odrzutowcem, bo to maaalo mozliwe, nie wezme udzialu w wyscigach F1, czy rajdach WRC z tego samego powodu, nie wyjde na ulice, by strzelic w ryj przechodniowi i skroic mu fure, bo to nieladnie ( gheh ;) ), nie znajde sobie domu z zombiakami, bo...bo sie nie da...

 

Kupie sobie gitarke za cene zestawu go GH..? Jak najbardziej.

Spedze tyle samo czasu na uczenie sie podstaw, co na masterowanie gry..? Jak najbardziej.

 

 

...To tak jakbys powiedzial: "Po co mam gotowac, przeciez wyszla Cooking Mama? Popichce se na ekranie, uciekne od rzeczywistosci..."

 

 

Odnośnik do komentarza
O tak napewno każdemu się chce kupować gitare plus wzmacniacz, szukać kumpli do zespołu, szukać jakieś próbowni, poświecać czas na uczenie się kawałków. Stary po to są gry żeby uciec od rzeczywistości, żeby niczego się nie uczyć tylko wziąść pada lub plastykową gitare w tym przypadku i po wymiatać w to co się lubi. To jak byś powiedział

Ace Combat...sorki, "symulator" pilota...? Problem nauczyc się latać i polatać?

 

 

 

Kupie sobie gitarke za cene zestawu go GH..? Jak najbardziej.

Spedze tyle samo czasu na uczenie sie podstaw, co na masterowanie gry..? Jak najbardziej.

 

Haha, to zaje'bałeś niczym pijany o schody. Bierzesz gitarke w rękę i już wymiatasz każdy kawałek na mediumie choćby.

A co mi z podstaw? Pogram sobie przy ognisku? Czy w domu "smells like teen spirit"? Jak moge grać wirtualne gig'i dla mega publiczności i sherdować takie solówki, że dragonforce się chowa. Chodzi o chwilowy fun, a nie. Tłumaczenie, że można coś zrobić naprawde jest ujowe bo po tą są gry żeby nic nie robic naprawde.

Odnośnik do komentarza

Devil May Cry - pierwsza część była ciekawa i klimatyczna, lecz bez rewelacji. W dwójkę nie grałem lecz słyszałem same negatywne opinie. Od trójki z początku wyraźnie odpychał mnie beznadziejny amerykański klimat i totalne spieprzenie głównego bohatera. Gdy już zagrałem odrzucił mnie poziom trudności. W czwórkę pograłem parę godzin i odstawiłem. Jak dla mnie bez rewelacji - God of War lepszy, choć też nie taki cudowny jak go opisują.

 

Resident Evil 4 - tu się rzucą zapewne. Gra jest dobra. Przeszedłem ją trzy razy bardzo dobrze się bawiąc. Mimo to, nie jest to tytuł na 10/10 czy nawet 9/10, a i nie nazwałbym go "najlepszą grą na PS2". Ot rozluźniająca gra akcji, ale posiadająca niemałą ilość wad.

 

Shadow of the Colossus - ponownie, gra dobra ale przereklamowana. Konieczność każdorazowego przedzierania się przez pustkowie w celu dotarcia do kolosa to zwykła strata cennego czasu. No i ten framerate...

 

Gry sportowe i większość wyścigowych - nigdy nie lubiłem i przekonać się nie mogę. Jedyne wyjątki to seria Burnout oraz Death Rally.

 

Tomb Raider - ciekawe czy gdyby nie główna bohaterka to gra cieszyłaby się taką popularnością. Nawet pierwsza odsłona mnie nie zachwyciła, tym bardziej pozostałe.

 

Popierdułki na NDS/Wii - sorry, ale nigdy nie pojmę jak gra polegająca na "gotowaniu" tudzież przeprowadzania sterty innych bezcelowych czynności może być wciągająca. Ja rozumiem jakieś Wario Ware i temu podobne gierki ale reszta? Widocznie kwestia upodobań i wieku odbiorcy.

 

Diablo - można przejść raz czy dwa, ale potem mnie nudzi. Multi i battle-net? Także nie wciągnął mnie na dłużej.

 

Final Fantasy X - Gra swoje noty otrzymała chyba tylko za tytuł i ładną swego czasu grafikę. Cała reszta w moich oczach psuje wizerunek serii, jest nudna, monotonna, mało interesująca a do tego dobita okropnym amerykańskim dubbingiem. O FFX-2 nawet nie będę zaczynał...

 

Monster Hunter - Pograłem, pociachałem, wyłączyłem. Nuda i monotonia niczym diablo. Szkoda czasu jak dla mnie.

 

Little Big Planet - Przyznam się bez bicia, że w tytuł ten nie grałem. Mimo to przeczytałem stertę recenzji i komentarzy, obejrzałem filmy i nadal pojąć nie mogę co w tym jest takiego nadzwyczajnego, nie licząc rozbudowanego edytora. Platformówek nigdy nie lubiłem a z tego co mi wiadomo LBP niczym szczególnym się nie wyróżnia. A i nie jestem zainteresowany czyjąś twórczością - jakkolwiek dobra by nie była (a w większości przypadków nie jest).

 

Niesmak czuję też do różnego rodzaju strzelanek i gier akcji. Patrzę na filmy/screeny, czytam recenzje i prawdę mówiąc nie widzę większych różnic. Byle przed siebie i aby zabijać. Jeden tytuł posiada parę innowacji, drugi nie, ale i tak większość otrzymuje oceny pokroju 9/10. Choć nie powinienem oceniać, gdyż w wiele nowości nie grałem, to jakoś nie ciągnie mnie do tych wszystkich Halo 3, Gearsów, Resistance czy Bioshocków. Jedynie COD4 mi się podobał ze względu na świetny i klimatyczny (lecz za krótki) single.

Odnośnik do komentarza
Bierzesz gitarke w rękę i już wymiatasz każdy kawałek na mediumie choćby.

 

 

...i ja wlasnie nie trawie fenomenu tejze czynnosci...o czym w stu procentach opowiada ten topic...

 

Gry to przeważnie symulacja czegoś... symulacja gry na gitarze, symulacja gangstera, symulacja Kubicy itp. Co tu do rozumienia. Łapiesz za gitarke i grasz sobie heh nie każdy chce od razu kupywać prawdziwą gitarę.

 

 

Odnośnik do komentarza
halo 3 dostalo 10 za grafike? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

orange box - wszyscy sie zachwycaja nie wiem czym, chyba tylko tf2 mi podeszlo

 

Nie, dostało 9. Ale ocena ogólna 10 pogrąża PE w moich oczach. Ta gra to największy syf jaki widziałem od paru lat.

 

Grałem tylko w Halo 1 trial online na PC i zabawa była przednia, ale widzę, że walnęli się tu fanboje i bluzgają na Halo, może mają rację, może nie, nie wiem jeszcze, w każdym razie jedno apropo grafiki - ta gra ma swoje momenty z tego co widziałem, przede wszystkim rozległe przestrzenie i wielkie obiekty. W 2007 roku to jednak ta gra jednak mogła robić wrażenie, choć jak dla mnie należy się 8.

 

No i zanim coś powiecie, sprawdźcie, OK? Już któryś raz widzę, jak ktoś wrzuca "GoW dostało 10 w PE, lololololol xD staczaja sie" "Halo 3 ma 10 za grafe XDDDDDD" a potem dopiero ktoś weryfikuje, że wcale nie.

Odnośnik do komentarza

FarCry 2 - oprawa super, ale reszta beznadziejna, Srednia ocen 83% ale juz sredniaki jak Airborne, Blacksite Area 51 czy inne gierki z ocenami 5-7. Mutli to jedna wielka kupa ale jakos dziwnym trafem ludzie w to zagrywaja.

 

AoE, Starcraft - czyli RTSy w ktorych zbiera sie z 5 roznych surowcow, buduje 1 zolnierza 30s,i budowanie trwa 1min. C&C i RA to mistrzostwo - szybka, dynamiczna gra - odpalcie sobie C&C1 na sieci i zobaczycie ze szybko mozna wygrac oraz problemem jest mala ilosc kasy :).

 

Wszelkie simulatory gier sportowych. Ja tam lubie sobie siac przy ekranie, zapamietac 3 przyciski i strzelac bramki (Super Side Kicks z NeoGeo czy Fifa 98 - moje ulubione). Podobnie w racerach - nauczysz sie trzeba jezdzic (bez linii w Forzie to ja legne), zwalnianie na kazdym zakrecie,itp. Lubie szybko jazde bez hamulca - Burnout czy NFS U

 

 

Ciekawe co sobie mysla posiadacze PS3 gdy czytaja ten temat i co w drugim poscie pojawia sie Halo :) - duza srednia ale widac jak ten tytul zostal podciagniety do takiej oceny. Nie mowiac juz o slabej grafice, czy o takim sobie multi (choc przyznam ze jest calkiem dobre, dawniej calkowicie mi sie nie podobalo).

Odnośnik do komentarza

Jeszcze coś - przyrównanie Guitar Hero do gry na gitarze... bez komentarza. Guitar Hero - biorę w łapę gitarkę i naciskając przyciski wydaje mi się, że gram przebój. Biorę do łapy gitarę i w tym samym czasie umiem jedynie pobrzdąkać. To ma być zabawa, a na gitarze można wymiatać, ale trzeba w to włożyć wysiłek i sporo czasu, kiedy w grę nie.

 

Apropo Orange Box - nie wiem, do kiedy graliście, ale jeżeli poddaliście się przed końcówką HL2 to źle zrobiliście. Ja w 3/4 gry miałem ochotę wywalić grę w kąt, bo mnie nudziła. Ale zabawa zaczyna się w momencie wejścia do cytadeli aż do końca Episode 2, pierwsze 3/4 Half-Life 2 jest naprawdę średnio ciekawe, bo samo strzelanie w tej grze nie sprawia radochy a konkretne akcje zaczynają się właśnie pod koniec gry i później. No i przede wszystkim chodzi tu o fabułę, która dostaje czadu właściwie na sam koniec Half-Life 2 i daje po mordzie przez następne 2 epizody.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
halo 3 dostalo 10 za grafike? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

orange box - wszyscy sie zachwycaja nie wiem czym, chyba tylko tf2 mi podeszlo

 

Nie, dostało 9. Ale ocena ogólna 10 pogrąża PE w moich oczach. Ta gra to największy syf jaki widziałem od paru lat.

 

Grałem tylko w Halo 1 trial online na PC i zabawa była przednia, ale widzę, że walnęli się tu fanboje i bluzgają na Halo, może mają rację, może nie, nie wiem jeszcze, w każdym razie jedno apropo grafiki - ta gra ma swoje momenty z tego co widziałem, przede wszystkim rozległe przestrzenie i wielkie obiekty. W 2007 roku to jednak ta gra jednak mogła robić wrażenie, choć jak dla mnie należy się 8.

 

No i zanim coś powiecie, sprawdźcie, OK? Już któryś raz widzę, jak ktoś wrzuca "GoW dostało 10 w PE, lololololol xD staczaja sie" "Halo 3 ma 10 za grafe XDDDDDD" a potem dopiero ktoś weryfikuje, że wcale nie.

 

Dlatego sie pytalem. Ocena 9 za grafike to jednak powinna byc swietna oprawa a nie jakies momentyktorych sporo nie ma. Pograsz to sie wypowiesz bo gra na taka ocene nie zasluguje.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem popularnosci NfSow, sa IMO slabe i nudne na maksa, CoD rowniez nie zasluguje na takie wysokie noty. Nie mam rowniez pojecia co jest w grach sportowo-zespolowych, oprocz PESa. ktory teraz lezy i dobrej Fifki (szczegolnie 09).

 

Co do Halo. Gra wyznaczyla nowe standardy fpp na konsolach, ma cudowny design i taka fabule. Graficznie jest bardzo dobre w swojej konwencji, ladne tekstury i sporo przeciwnikow na ekranie, ogolnie rozmach, zasluzona 9. W zasadzie gra jest kompletnym killer apem, calosci dopelnia monumentalny OST. Multi to czysta poezja.

Odnośnik do komentarza
Nie rozumiem popularnosci NfSow, sa IMO slabe i nudne na maksa, CoD rowniez nie zasluguje na takie wysokie noty. Nie mam rowniez pojecia co jest w grach sportowo-zespolowych, oprocz PESa. ktory teraz lezy i dobrej Fifki (szczegolnie 09).

 

Co do Halo. Gra wyznaczyla nowe standardy fpp na konsolach, ma cudowny design i taka fabule. Graficznie jest bardzo dobre w swojej konwencji, ladne tekstury i sporo przeciwnikow na ekranie, ogolnie rozmach, zasluzona 9. W zasadzie gra jest kompletnym killer apem, calosci dopelnia monumentalny OST. Multi to czysta poezja.

 

Dla jednych tak, dla innych nie. Mnie niestety nie kręcą lasery, jakieś wykręcone stacje kosmiczne, a to wszystko dopełnione okrzykami młodocianych Amerykanów. Lubię gry dojrzałe, a Halo tak nie traktuję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...