Skocz do zawartości

Co Cię ostatnio wyje.bało z kapci?


wiki1993

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Revenge pozostaje jedynym metaluszkowym zespołem, który lubię. Gorzej, że przez moje uszy nie mogę słuchać tego za długo, bo jak odpalę album na pełnej kur.wie to po jednej, max dwóch piosenkach zaczynają mnie boleć uszy. Teraz ja jestem tym smętnym dziadygą, który chciałby mówić innym by zakładali zatyczki na koncertach. :(

 

Ale wracając do Revenge to uwielbiam ich za to, że ich styl jest taki... czysty. Nie tylko to, że ich muzyka jest tak czysto-agresywna, ale też dlatego że jest jednolicie dobra przez cały album.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szedłem do baru przed koncertem Batushki, kiedy na scenę bez ceremonii wyszedł ogromny facet z płóciennym workiem na głowie i w pojedynkę zaczął występ który brzmiał jak jebane wyziewy z najgłębszych czeluści piekieł. Nie pamiętam kiedy pierwszy support mnie tak zamiótł:

 

 

34g3a6r.jpg

 

 

34dr968.jpg

Dobry świr. 

Odnośnik do komentarza

Zawsze myślałem że Krallice to jakiś hipsterski blek dla dziewczynek z blond warkoczami, w stylu Lithurgy... Odpalam nowy albume a tam brudne crusty siedzą w obskur/wiałej piwnicy i napierd/alają ku chwale sił nieczystych:

 

Druga rzecz to Herzogian Darkness EP od Medico Peste. Polski band i francuska szkoła bleku, niby. Trochę słychać pobrzmiewania Mgły, tak mnie się miaruje, może dlatego że "Recorded, Mixed & Mastered at No Solace Studio, by Mikołaj Żentara". Oczywiscie też trochę Peste Noire. Materiał to cztery kawałki, łacznie 25min z czego ostatni to covber Bauhaus. 

Tytułowy numer

 

całość https://wtcproductions.bandcamp.com/album/herzogian-darkness

Edytowane przez tukan
Odnośnik do komentarza

Może juz było tutaj gdzieś. Dwóch kolesi, z hip hopowymi korzeniami i ich reakcje. Dobrze się ich słucha imo. Obejrzałem z polowe ich filmów i podoba mi sie ich świeże podejście i jak analizują tekst, i warstwę muzyczną.

 

 

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, El Loco Chocko napisał:

Może juz było tutaj gdzieś. Dwóch kolesi, z hip hopowymi korzeniami i ich reakcje. Dobrze się ich słucha imo. Obejrzałem z polowe ich filmów i podoba mi sie ich świeże podejście i jak analizują tekst, i warstwę muzyczną.

 

 

Spoko kolesie, oglądam niektóre ich reakcje od dwóch miesięcy.

To było dobre:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...